Fox Black Label

Zdravím páni kolegové. Uvažujete o nákupu nebo již vlastníte tuto novou řadu od Foxe. Líbí se Vám a co o ní soudíte. Vaše názory, popřipadně i foto budou vítány. Předem děkuji za klidnou a pohodovou diskuzi
Autor diskuse: aqua57 - Profil , 1.3.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 18:28:59

dejff >> Tam je toho víc, myslíš ty swingery.....))))

    NFSnevajs - Profil | Út 5.3.2013 18:23:15

    vy jste pacienti :))) ,ale je pravda ze ta negerska edice neni az tak zla :)))

      Ndejff - Profil | Út 5.3.2013 17:52:56

        NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 17:16:36

        Raggo >> jo máš pravdu, ten zámek je asi top systém ve swingrech. Já ale podlehl bobinám od kordy a před tím dlouho jen řetízky. Pro tebe asi budou starý mk2 idealni swingry. Dají se nastavit případně přitížit závěskou.

          NRaggo - Profil | Út 5.3.2013 17:11:39

          Kocháč >> Jasně, takže spíš důvěra v ověřené. Já sice přes můj počáteční odpor pomalu začínám inklinovat v různejm rětízkáčích, leč nemůžu si pomoct, ale ten system MK2 je prostě vychytanej funkčností, možností vyvážení a tak dále. Prostě to maká jak má.

            NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 17:06:48

            Raggo >> ty nový neznám, ale všeobecně novinkám nevěřím :-) asi bych ty starý mkáčka už prodal, ale jedna kaprařská legenda mi řekla ať nejsem debil a nechám si je :-)

              NRaggo - Profil | Út 5.3.2013 16:59:41

              Kocháč >> Hele Kocháči, píšeš o nezničitelnosti původních MK2. Znamená to, že současné (nové) verze stojej za vyližřiť ? Chci se totiž po letech od všemožných kopií konečně prokousat k originálu a nerad bych se zarmoutil...

                Nslavina - Profil | Út 5.3.2013 16:58:45

                Kocháč >> .-) křesílko můžeš dát Davidovi k narozeninám:-)

                  NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 15:56:41

                  slavina >> každopádně jsem hroznej fotr, malá má hlásič dam já delkim, já vidle solar, ona nějaký hliníkovky, já křesílko fox, ona mivardi, atd. Ale začala se malovat a řešit hadřiky, takže mi nebude vadit, že se to bude válet v koutě než doroste druhá dcera :-)

                    NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 15:52:35

                    slavina >> :o) je budu muset malé spálit, abych měl od tebe pokoj.

                      Nslavina - Profil | Út 5.3.2013 15:23:23

                      Kocháč >> sám si kupuješ křesílka mivardi a tady děláš snoba:-))))

                        Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 15:07:52

                        Kocháč >> Já vím, čekal jsem to.....))))))

                          NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 15:06:31

                          aqua57 >> Pukl mi monitor :o)))))

                            Naqua57 - Profil | Út 5.3.2013 15:01:28

                            Je pravda, že dříve Fox převyšoval ve všem ostatní výrobce a proto byl a je stále uznávaný a uznávaným bude i nadále ( nejenom z nostalgie ). Dnes je ten trh tak bohatý a vyrovnaný, že každý má možnost si tu svoji značku ( trakker, nash, solar, delkim, mivardi atd ) najít a oblíbit si ji, dle svého gusta.....

                              NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 14:50:10

                              deni 79 >> Ne to ne, používal jsem od Foxu hodně věcí, ale postupně vyřadil nebo neobnovil. Dneska už jen občas háčky a něco z bižu. Z nostalgie si nechávám ještě sadu tří nezničitelných původních MK2. Jo a postel vypadá pohodlně :o)))

                                Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 14:40:16

                                Kocháč >> tak to jo... Ja uz myslel ze jsi smolar na kazove zbozi ci tak neco...

                                  NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 14:35:42

                                  deni 79 >> Ani nevím, možná ta snobárna co se s ním táhla v minulosti. Navíc si myslím, že jsou firmy jako Nash, Starbaits a další co mají program na stejné úrovni.
                                  Ale na druhou stranu musím uznat, že stejně jako já na Fox třeba nahlíží lidi na Solar a Delkim a podobný značky, ze kterých zase uchcávám já a oni mě berou za snoba a třeba oprávněně :o)))

                                    NRadek Fox - Profil | Út 5.3.2013 14:23:20 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    Kocháč >> Mne už drží Foxmánie skoro dvacet let !!! Občas nakoupím věci od jiné firmy, ale lišákovi produkty v mé výbavě jednoznačně převládají. Je to na vkusu a rozhodnutí každého z nás...

                                      Ndeni 79 - Profil | Út 5.3.2013 14:17:15

                                      Kocháč >> cim te tak foxik zklamal.?

                                        NKocháč - Profil | Út 5.3.2013 14:02:38

                                        Radek Ráliš >> Radek Fox - 5.3.2013 13:56:54 >> Mě ta edice nechytila, už mi ta aura foxe vysmrádla. Fox je jedna z mnoha firem. Je to pěkný, ale primát mezi těma luxusníma značkama u mě fox ztratil.