Gumová - plovoucí kukuřice

Ahoj, dlouho slíchám o tédle povedené umělé nástraze na kaprařinu, ale zatím jsem jí nenašel snad na žádných internetových obchodech. Je to tak že se ještě v Čr neprodávají a musejí se objednávat z Anglie nebo už tu někde jsou jen jsem je nenašel? děkuju

NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 21:17:54

Joe Smoker >> Nebo kus hovězího :-)

    NJoe Smoker - Profil | Út 26.2.2013 21:14:49

    Pošťák Pet >> Novýho.. tak mě napadlo,zkus vyzkoušet něco starýho. Hodně starýho ;-).
    mrk.cz/r/atlasy/nastrahy_navnady/nastrahy/rostlinne​/obilniny_a_jine_plodiny/sladka_pernikova_kukurice/​

      NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 21:08:30

      Joe Smoker >> Javór :-)

        NJoe Smoker - Profil | Út 26.2.2013 21:07:40

        Pošťák Pet >> Jasan ;-).

          NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 21:04:40

          Joe Smoker >> Jojo kg kuku takle nalevno to bych si taky nechal líbit :D já spíš chci skusit něco novýho, neni čas ztrácet čas když mužu vyskoušet

            NJoe Smoker - Profil | Út 26.2.2013 20:54:02

            Pošťák Pet >> Kilo kuku mě stojí v JZD dvě minuty pokecu se známým a jedno cígo,ten nejlevnější popkorn v kauflandu asi 10.kaček. Umělá víc voní,to jo... ale já stejně nejradši na přírodno,nebo si jí před nahozením proklepu v práškovým dipu o DevilBaits. Tak ti nevím,jsem na pajdě a deset jich nemám :-). Ale to je fuk,hlavně pokud to jezdí,ne? ;-)

              NTWIN 69 - Profil | Út 26.2.2013 20:38:58

              mari1300 >> A máš vyřešeno.

                NCloud - Profil | Út 26.2.2013 20:38:07

                mari1300 >> Kapř už to zná!
                Ten to i už vyhledává,těší se na pomazlení s lovcem,je to horší jak droga!Asi. :-))

                  Nmari1300 - Profil | Út 26.2.2013 20:35:54

                  TWIN 69 >> OK, já používám polistiren. kuličky...

                    NTWIN 69 - Profil | Út 26.2.2013 20:34:34

                    mari1300 >> Já kupuji válečky a z toho si uříznu libovolný kousek.Nic z toho netvaruji.Není potřeba a rybám je to jedno.

                      Nmari1300 - Profil | Út 26.2.2013 20:28:17

                      TWIN 69 >> můžu se zeptat, jak se používá ta plovoucí pěna?

                      To si z toho vystříhneš kuličky, nebo válečky, nebo se to koupí třeba už ve tvaru kukuřice?

                        NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 20:10:18

                        Cloud >> :D

                          NCloud - Profil | Út 26.2.2013 20:08:36

                          Pošťák Pet >> Hlavní je věřit komerčákům,ty to přeci dělají hlavně pro blaženost ryb!

                            NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 20:04:10

                            Cloud >> mě je to taky jedno ale aby to ty kapříci necejtili... by si pak ťukly na hlavu :D

                              NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 20:03:17

                              Joe Smoker >> no právě! pro utrácet? když koupíš 10 umělejch kuku za 50 kč tak mnohem líp voněj a máš je než je všechny urveš a nemusíš shánět popcorn :-)

                                Nvokounek - Profil | Út 26.2.2013 19:24:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                enterprice je fajn. dve kuku to dvihnú a mini plavačkovím bročkom zostavu kotvím. karásky to milujú..

                                  NJoe Smoker - Profil | Út 26.2.2013 19:23:19

                                  Proč utrácet? Pokud chci kuku nade dnem.píchnu za ni na háček půlku popkornu. Hotowo :-D.

                                    NCloud - Profil | Út 26.2.2013 19:22:54

                                    Pošťák Pet >> Mně je to tak nějak fuck!
                                    I hliníkové nádobí a příbory jsou prej jedovatý!
                                    A moji Praprapříbuzní se dožívali hodně vysokého věku,a jedli jenom s tím! :-))

                                      NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 19:14:14

                                      Cloud >> Jasný.. nemělo by být... ale dneska chtěj všichni výrobci ušetřit... třeba z Polska k nám nedávno přivezli ňáký sušenky ve kterejch se našel jed na potkany :D

                                        NTavris29 - Profil | Út 26.2.2013 17:19:01

                                        neutral >> :o) tak to potom jo :o)