Gumová - plovoucí kukuřice

Ahoj, dlouho slíchám o tédle povedené umělé nástraze na kaprařinu, ale zatím jsem jí nenašel snad na žádných internetových obchodech. Je to tak že se ještě v Čr neprodávají a musejí se objednávat z Anglie nebo už tu někde jsou jen jsem je nenašel? děkuju

Nneutral - Profil | Út 26.2.2013 17:17:43

Tavris29 >> ..já vím,je to dá se říct na stejno,ale když ta pěna tu byla dřív a já jsem ještě taková ta "stará škola" :)

    NTavris29 - Profil | Út 26.2.2013 17:10:34

    neutral >> Pěna, nebo umělá kukuřice....

      Nneutral - Profil | Út 26.2.2013 17:09:47

      ...no nevím,asi bych byl mírně řečeno nesvůj,mít tady toto pod hákem.Je to o zvyku,ale zůstanu u klasiky a pěny...

        NIvo - Profil | Út 26.2.2013 17:03:21

        Osobně preferuji spíš přirozené - přírodní nástrahy.

          NCloud - Profil | Út 26.2.2013 16:53:35

          Pošťák Pet >> nejsou,nemělo by tam i nic být,pokud si s
          tím hrajou děcka,kde je možnost spolknutí!!!
          Jinak to mám očuchané řádně.
          Lze i při zpracování přidat trošilinku práškového posilovače.
          Jinak po vytvrzení a napíchání jehlou,se to dipuje krásně.

            NPošťák Pet - Profil | Út 26.2.2013 16:49:34

            Cloud >> Moc zajmavý zápis, děkuju. Vypadá to zajmavě, určitě skusím akorát mi bombí v hlavě jestli z toho nejsou ve vodě cítit ty oleje nebo kdo ví jaký pfujky do toho dávaj... ale to by se asi dalo vyřešit dipem

              NCloud - Profil | Út 26.2.2013 16:41:28

              Drinks >> Lepší je si to připravit doma.U vody si stím nadlehčuji spíše návazce,nebo raménko háčku :-))

                NDrinks - Profil | Út 26.2.2013 16:34:56

                Cloud >> To věřím, pokuď si vzpomenu až se dostanu k vodě, tak to vyzkouším:)

                  NCloud - Profil | Út 26.2.2013 16:34:16

                  Drinks >> ale i funkční! :-))

                    NDrinks - Profil | Út 26.2.2013 16:32:19

                    Cloud >> Zajímavé.)

                      NCloud - Profil | Út 26.2.2013 16:04:56

                      nebo jako toto http://www.hracky-hracicky.cz/spongi-nahradni-model​ina
                      Druhů je na trhu dost.

                        NCloud - Profil | Út 26.2.2013 15:59:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Pošťák Pet - >> Jinak plovoucí gumovou kukuřičku si můžeš udělat i sám.Může to být i jakákoliv jiná imitace nástrahy.

                        Používám na to modelínu,pro děcka,která se velice dobře tvaruje,nelepí,prodává se v různých barvách,a je netoxická,odlehčená a super plave.
                        Dá se použít hned,nebo se nechá 1 den vytvrdnout. Po "vytvrdnutí" si zachovává tvar a i pružné vlastnosti.Dá se koupit v kelímku za cca 40Kč.A naděláš s toho hodně moc.Mám nejraději fluožlutou. Dají se i míchat.
                        Něco podobné jako toto http://www.nejlevnejsihrackarna.cz/hracky/tvorive1/​plastelina/hmota-hopik-tvarovaci-skakaci-v-kelimku-​57x7cm-asst-4-barvy-12ks-v-boxu.html

                          NMakrelobíjec - Profil | Ne 24.2.2013 11:32:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Pošťák Pet - >> ahoj tady máš parádní výběr aspon 10 různejch variant a nejen kuku :)
                          http://www.parys.cz/umele-nastrahy.php

                            Nmipa - Profil | Ne 24.2.2013 11:10:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Pošťák Pet - >> gumové imitace používám celkem často a rád ... a to v kombinaci s klasikou, ale i samotné ... i jako zarážka ke kuku či koulís - červiky :-)))
                            dají se "vytůnit" esencemi či sladidly a to tak, že je mnohokrát probodneš špendlíkem a potom necháš namočené a oni nasáknou - dost dlouho to v nich zůstává a působí :-)
                            ... jen se toho nebát a důvěřovat ... !!!

                              NCloud - Profil | Ne 24.2.2013 10:51:50

                              Pošťák Pet >> Mixer nevím,ale sám sem málem pohřbil elektrickýho robota.Dal jsem na něj nejprve struhadlo,to nevyšlo,páč tim třením se mi tam začal tavit ten plast.
                              Tak pak jsem vzal do něj nože,a to dopadlo podobně.Ten korek se mi obmaloval do té nádobky po stranách.
                              Manželka ráda nebyla.
                              Nejbezpečnější je ruční struhadlo,nebo si koupit korek už drcený.

                                NMilda - Profil | Ne 24.2.2013 10:49:23

                                Pošťák Pet >> Je na konci příspěvku.

                                  NPošťák Pet - Profil | Ne 24.2.2013 10:47:01

                                  Milda >> Mohl bys mi prosim hodit odkaz?

                                    NVendys 65 - Profil | Ne 24.2.2013 10:43:36

                                    Pošťák Pet - >> Kukuřice, ráčci, larvy, nymfy

                                    Kukuřice plovoucí Berkley Powerbait - balení 60ks

                                    Kukuřičná zrnka, obsahující atraktanty určené na lov kaprů, amurů a cejnů.

                                    129,– Kč Značka: Berkley
                                    Ostatní doplňky

                                    Plovoucí návnada SPRO Strategy - umělá kukuřice tvrdá

                                    Skvělá plovoucí sladká kukuřice na kapra - tvrdá

                                    52,– Kč Značka: SPRO

                                    Plovoucí návnada SPRO Strategy - umělá kukuřice

                                    Skvělá plovoucí sladká kukuřice na kapra. Ideální i na rybolov s biči, match či feeder

                                    59,– Kč Značka: SPRO

                                      NMilda - Profil | Ne 24.2.2013 10:42:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Pošťák Pet - >> Používám plovoucí imitace různých nástrah od ET pomalu od doby,kdy je sem začal Mik na Mirasovo doporučení vozit.Za mě výborná věc.
                                      Za jedno to má lepší vznášivé účinky, jak pěna(větší hustota materiálu,tím i menší nasákavost a lepší vznášivost),a taky je to prostě takové propracovanější-sofistikovanější.
                                      Používám hlavně v kombinaci s method krmítky,ale i s normálními olovy,kdy je plovoucí imitace doplněk ke klasické kuku,peletám,bobulím ap.Můžeš si vybrat od neutrálních po různé příchutě,až po naložené v esenci.Ono se to tu již několikráte probíralo.Naložení do esence je lepší,než do dipu-menší hustota esence-tedy lépe proniká do materiálu imitací.Klidně můžeš tu imitaci i napříč různě propíchat,aby bylo nasáknutí esencí lepší.
                                      Vzhledem k tomu,že ti balíček vydrží dlouho a jednu imitaci můžeš používat mnohokráte dokola(víceméně do doby,než ji utrhneš nebo ztratíš),tak si myslím,že cena je zanedbatelná.
                                      Tady je odkaz- http://obchod.mikbaits.cz/index.php/cz/imitace-navn​ad-enterprise.html