- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický minisraz 2013
Tak se opět rok s rokem sešel a přišel čas 5. ročníku této taškařice. Ostřílení matadoři to mají povinné a místo pro nováčky se vždycky najde. Takže, jdem na to....
Autor diskuse: Dejv - Profil , 6.2.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NHP - Profil | Ne 10.2.2013 17:40:14
Dejv >> Trenuješ zdatně, tak ne že na srazu urazíš další zero. :-)
NDejv - Profil | So 9.2.2013 17:12:19
a máme nováčka z přímechovska :-))
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
OG - 20.4.,(pokud trefí)
George96 - 20.4.
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
OG - 20.4.,(pokud trefí)
George96 - 20.4.
NHP - Profil | Pá 8.2.2013 20:26:52
Piskořík >> nj, tak to hold budu muste to mínus přežít. No není všem dnum konec a možná pláj ještě změním, ale ted s tím nepočitám.
NPiskořík - Profil | Pá 8.2.2013 20:18:32
HP >> Takže nějaký závody prioritujou tradiční sraz? Píšu si středně velké mínus, Jendo...:o)
NDejv - Profil | Pá 8.2.2013 20:14:33
OG >> počítáme s tebou ! :-)
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
OG - 20.4.,(pokud trefí)
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
OG - 20.4.,(pokud trefí)
NMB - Profil | Pá 8.2.2013 19:52:35
Dejv >> mno jsem plachý a nesmělý
A hlavně je to moc daleko a nechci sliboval něco co nedokážu splnit
A hlavně je to moc daleko a nechci sliboval něco co nedokážu splnit
NOG - Profil | Pá 8.2.2013 19:43:58
Zdar pánové, pokud nebude nějaká akce či opatření tak bych se taky rád zúčastnil. Pokud je datum 20.4. na 90% tak si i zařídím volno, popř. dovolenou. Jestli budu chytat nebo se přijedu jen na ototčku podívat a něčemu se přiučit, ještě záleží na tom, jak mi bude po zimě šlapat pes na stopách a v obraně. Ještě otázka k místu. Machač je ten písák za Gigantem?
NDejv - Profil | Pá 8.2.2013 19:23:22
MB >> proč jen číhnout ? Ty se stydíš ? Máš nějakou ošklivou tělesnou vadu ??
:-))
:-))
NDejv - Profil | Pá 8.2.2013 19:22:16
HP >> no, tak to je blbý, to vypadá, že budeš mít první áčko. Ale datum zatim není definitivní, třeba se to ještě změní
NDejv - Profil | Pá 8.2.2013 19:18:18
HP >> co máš prosimtě tak důležitýho, že si to nemůžeš překopat na jindy ?
NHP - Profil | Pá 8.2.2013 19:12:43
Dejv >> Ok, beru na vědomí.
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
Takže z toho mi zatim vychází toto:
7.4. - 2x
20.4. - 3x
flexibilní - 5x
neflexibilní - 3x
teplo preferující - pravděpodobně většina.
Čímž jako datum srazu vychází 20.4.
Místo srazu jiné konkrétní než všeobecně "proudící" nebo "Labe" nikdo nenavrhnul, takže asi zústanej u toho Machače.
Připomínky ??
Dejv - flexibilní
Mopik - flexibilní
Netipa - velmi neflexibilní. Duben mám natřískanej až běda, ale třeba se trefím do volna
Poky - 1.4., 13.4., 20.4., 27,28.4. - Ale je možné že že mě dá službu navíc a neubráním se tomu.
Jeldovec - fleksimixfiks
Matrix - určitě nemůžu 5. - 14.4., jsem ve Francii, ale rád bych se jinak zúčastnil.
Worm-Vím howno,jak mám za tak dlouho čas,ale pokud to půjde a pojedeme na Mácháč,tak budu jen vláčet....a abstinovat :o)
Pajagogo - i bez flexy můžu jen 20,21.4
Rade - 7.4 ano
Mr.Stick - Zcela neflexibilní, jestli budu mít čas, nebo ne, zjistím den před konáním.
Pisk - Přispůsobivý a k teplejšímu klimatu se přikloňující typ...:o)
Miki: Jsem flexibilně flexibilní a spontánní
Takže z toho mi zatim vychází toto:
7.4. - 2x
20.4. - 3x
flexibilní - 5x
neflexibilní - 3x
teplo preferující - pravděpodobně většina.
Čímž jako datum srazu vychází 20.4.
Místo srazu jiné konkrétní než všeobecně "proudící" nebo "Labe" nikdo nenavrhnul, takže asi zústanej u toho Machače.
Připomínky ??
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NRybáři .. Sázkaři5857
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářská burza Pardubice598
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNStaré Česke rybářské vybavení 398
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 46
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNPoradna: Sumcařina 2572
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...











