- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický minisraz 2013
Tak se opět rok s rokem sešel a přišel čas 5. ročníku této taškařice. Ostřílení matadoři to mají povinné a místo pro nováčky se vždycky najde. Takže, jdem na to....
Autor diskuse: Dejv - Profil , 6.2.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
NHP - Profil | Pá 15.2.2013 16:46:14
Piskořík >> No o tom já vůbec nepochybuji. Však tam nikde smajlík není.
NWorm - Profil | Pá 15.2.2013 16:45:36
Na Labi se v dubnu nedá vláčet a já chci vláčet.....
Děkuji za pozornost :o)
Děkuji za pozornost :o)
NPiskořík - Profil | Pá 15.2.2013 16:45:31
HP >> Ty si děláš prdel ale to by mohl bejt zabiják....na konci trubky kalíšek s červama a sestava s bílým mikrotwistrem na 0,12 a seš král Rainbowtrout...:o)
NPiskořík - Profil | Pá 15.2.2013 16:40:09
Miki >> Nebuď hnedka frustrovanej, že zase není po vašem...:o)
S potrubím si na Machači zachytáš taky, je to dostatečně atraktivní pro všechny rybolovné skupiny a je tam zázemí v chlastu a v žrádle. Co víc si na sraz přát?...:o)
S potrubím si na Machači zachytáš taky, je to dostatečně atraktivní pro všechny rybolovné skupiny a je tam zázemí v chlastu a v žrádle. Co víc si na sraz přát?...:o)
NMiki - Profil | Pá 15.2.2013 16:37:24
pajagogo >> Já jsem neřek půl slova. Já chtěl jen ušetřit zbytečnou další debatu. Mě je to v podstatě taky fuk.
Npajagogo - Profil | Pá 15.2.2013 16:15:55
Miki >> vždyť to tak přeci není chytat na Labi není žádná věda, ať tam fláknu splávek, fídr nebo na těžara tak rybu chytnu na všechno, co je na tom za vědu, pravda nedá se tam v dubnu vláčet, třeba budem příjemně překvapený :-)) já klidně pojedu i na ten Machač, je mi to celkem jedno, pokys chtěl rovný labe tak sem mu ho nabídnul, navíc ty víš nejlíp že vetšinu roku odchytám na stojáku, takže ta řeka je pro mě spíš svátek :-))
NMiki - Profil | Pá 15.2.2013 15:48:03
pajagogo >> Hele, ty mě znáš Pavle a víš, že jsem kámoš a proto ti ušetřím komentáře ostatních a v rámci kamarádství odpovím za ně, abych jim ušetřil práci:
Ty voe, cos to vybral?? Na to ti se.u chytat na řeče. Pojeďte na Macháč,nebo na Mrkovice (ale tam je vlastně taky houno) tam se vožerem a vo tom to je. Na řece nic není. Hele vážně, jestli to chtěj ti blázni udělat na Labi, tak já nejedu na to se vám můtžu vys.at.
No Pavle, tak je dobrý, že jsi to zkusil?!?
..................no jó Miki aby ho nepodpořil, to je jasný, že tyhle dva blázni budou chtít chytat na řece, kde to stojí za houno....(protože tam to z nás polovina neumí)
No Miki, taky jsi to zkusil.............?!?
Ty voe, cos to vybral?? Na to ti se.u chytat na řeče. Pojeďte na Macháč,nebo na Mrkovice (ale tam je vlastně taky houno) tam se vožerem a vo tom to je. Na řece nic není. Hele vážně, jestli to chtěj ti blázni udělat na Labi, tak já nejedu na to se vám můtžu vys.at.
No Pavle, tak je dobrý, že jsi to zkusil?!?
..................no jó Miki aby ho nepodpořil, to je jasný, že tyhle dva blázni budou chtít chytat na řece, kde to stojí za houno....(protože tam to z nás polovina neumí)
No Miki, taky jsi to zkusil.............?!?
Npajagogo - Profil | Pá 15.2.2013 11:06:10
Dejv >> já to nedával jako návrh, jen sem psal Pokymu, když chtěl rovnej úsek, ale nech to už bejt :-))
jinak těch úseků na chytání by bylo mnohem víc a nejen na Labi :-)
jinak těch úseků na chytání by bylo mnohem víc a nejen na Labi :-)
NDejv - Profil | Pá 15.2.2013 11:04:48
poky82 >> nn, tvůj jedánek se mi objevil až když jsem napsal ten můj názor :-)
NDejv - Profil | Pá 15.2.2013 10:55:38
pajagogo >> já zásadně nejsem proti, tak uvidíme, jak se vyjádřej ostatní.
Npoky82 - Profil | Pá 15.2.2013 10:55:18
pajagogo >> :) jj to ti daj sežrat .Hlavně ten od mechova :)
Npajagogo - Profil | Pá 15.2.2013 10:50:32
poky82 >> http://www.mapy.cz/#x=15.751717&y=50.036755&z=13&t=s&u=u&umc=9j7njxX57t¨=Pardubice%2C%20okres%20Pardubice
tady máš krásnej rovnej úsek s dobrým přístupem, příjezdem, krásná rovná louka na grilovačku i jiný věci, tam by se dal hrát i fotbal:-))
to to zas schytám :-))
tady máš krásnej rovnej úsek s dobrým přístupem, příjezdem, krásná rovná louka na grilovačku i jiný věci, tam by se dal hrát i fotbal:-))
to to zas schytám :-))
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59868
NUdírny a uzení51140
NČína - objednali ste uz nieco?15719
NRybáři .. Sázkaři5857
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářská burza Pardubice598
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45010
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
8:59NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 48
8:21NPoradna: Sumcařina 2574
6:48NStaré Česke rybářské vybavení 399
StNMedkovy rybníky Kroměříž 188
StNRybáři vs ochránci přirody 79
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBečva Vsetinská 4a Nový hrozenkov 0
StNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 31
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
StNPoradna: Redakce MRK.cz 1766
StNHlídač slev eshopů 751
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
Co je nového - všeobecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic













