Pardubický minisraz 2013

Tak se opět rok s rokem sešel a přišel čas 5. ročníku této taškařice. Ostřílení matadoři to mají povinné a místo pro nováčky se vždycky najde. Takže, jdem na to....
Autor diskuse: Dejv - Profil , 6.2.2013 všeobecné - ostatní
100 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy. (Začít číst od prvního z nich.)

NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:53:20

MB >> Hele pocem,pošli sem fotku ze soboty.....a ani nemusíš mít ten flitrovanej discoobleček plný flitrů a paruku ve stylu "Boney M" ....jinak Piskoř neusne :o)

    NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:52:24

    Piskořík >> :O)))))))NO,jednou jsem maloval škwora,co jsi ho vyhnal...tak jak bude čas,tak to prubnu :o)

      NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:51:44

      Dejv >> Nazdar.....obroj ze Světítoj obcoj :o)

        NMB - Profil | Po 22.4.2013 13:50:15

        šmejdi jedni nedonošený

        :c)))

          NPiskořík - Profil | Po 22.4.2013 13:48:50

          Worm >> A namalovat by jsi to neuměl?....o)

            NDejv - Profil | Po 22.4.2013 13:47:00

            Worm >> Nazdar Sešívanej....no, však Františkoj se po tobě stejskalo :-)))

              NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:46:56

              Piskořík >> Rozvodová vlna mi vzala foťák.....ale umím dobře vyprávět,jestli chceš :o)

                NPiskořík - Profil | Po 22.4.2013 13:45:26

                Worm >> Néé....a vyfotil jsi ho?...:o)

                  NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:44:46

                  Piskořík >> Kdyby jen to....ještě měl i obarvený knír :o)

                    NPiskořík - Profil | Po 22.4.2013 13:37:34

                    Worm >> A měl zase obarvený háro?.....:o)

                      NWorm - Profil | Po 22.4.2013 13:35:31

                      Nazdar....dodatečně závidím,že jste se sešli.Já byl do noci v Praze,ale zase jsem tam potkal démona v kloboučku a i když ho nenápadně sundal,furt jsem ho moc dobře poznal :o)

                        NDejv - Profil | Po 22.4.2013 6:53:51

                        brano27 >> ano, na první fotce je krásně vidět, jak měli ostatní z mého úspěchu radost :-))

                          Nbrano27 - Profil | Po 22.4.2013 6:23:40

                          este jedna...

                            Nbrano27 - Profil | Po 22.4.2013 6:21:57

                            trofejny kus...

                              Nbrano27 - Profil | Po 22.4.2013 6:19:21

                              tu je dalsie foto...

                                Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 23:02:33

                                Piskořík >> Ne jenom ty. :)))

                                  NPiskořík - Profil | Ne 21.4.2013 22:59:24

                                  Dejv >> Ty wole.....:o))

                                  A dneska určitě budu mít ošklivý sny...:o)

                                    NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:58:25

                                    Piskořík >> Myslíš tuhle ?? :-)))

                                      NPiskořík - Profil | Ne 21.4.2013 22:56:34

                                      poky82 >> Čubka malá...:o)


                                      Ale ještě by měl mít jednu fotku Francimóra, jak mu čumí přímo do foťáku....:o)

                                        Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:49:38

                                        Piskořík >> Mockrát. Čekal si vyvedeš :)

                                          Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:47:54

                                          Dejv >> Kecale. Jak jsem viděl a slyšel Frantu, tak se na to těšil :)))

                                            NPiskořík - Profil | Ne 21.4.2013 22:46:05

                                            Dejv >> Kolikrát si mě fotil, ty kurwo?...:o)

                                              NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:42:39

                                              poky82 >> houby tuli tuli, měli jsme oddělená lože :-)

                                                Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:39:36

                                                Dejv >> Bylo tuli tuli jo. No aspon vám nebyla zima :)))

                                                  NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:36:08

                                                  poky82 >> no když jsme na ně šli po kaprařsku, tak ani kontakt. Ráno jsme aspoň zafídrovali - ploťky, perlíni a cejni, o kapřa nebo jinou rybu jsme ani nezavadili. Ale aspoň jsme se pěkně prochrupli :-)

                                                    Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:33:07

                                                    Dejv >> Pěkné foto, ale nepochlubil jsi se co jste chytli po našem odjezdu. Nebo ten okounek bylo vše???

                                                      NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:30:21

                                                      Tímto všem zúčastněným dobrodruhům děkuji za účast :-))

                                                      Doufám, že se tady ještě objeví Braňo a ještě nějakou momentku přidá :-)

                                                        NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:27:47

                                                        Jeden kuriózní úlovek z večera - Frantík si zajel pro občerstvení a o "odložil" si žížalku 5cm od břehu do 5cm hloubky. Já to ovšem nevěděl a proto při záběru jsem to prostě seknul.....ten okounek asi nečekal, že po zhltnutí chutného sousta bude následovat leteckej den..:-))

                                                          Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:21:43

                                                          Matrix >> Piskoř byl donucen násilím si obléct Mopíkovo oblečení. Nakonec doda : Jsem to jaksi podcenil.

                                                            NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:21:17

                                                            nástrahy se vybíraly opravdu pečlivě, Jetel se dokonce prokutal až na dno svých tajných zbraní...

                                                              NMatrix - Profil | Ne 21.4.2013 22:19:24

                                                              Dejv >> To je kanón :-) Byla asi zima, když i piskoř vyměnil sandály za normální obuv :-))

                                                                NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:18:59

                                                                ...a úspěch na sebe nenechal čekat.....což byla osudová chyba a vzápětí se tasil nůž....

                                                                  Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:16:45

                                                                  Dejv >> Tak to je dobře, že nevíš. Ty bys to stejně vykecal.

                                                                    NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:16:17

                                                                    ...chvíle pekelného soustředění....

                                                                    musím upozornit Piskořoznalce, aby si všimli, že ta bunda opět není jeho...:-)

                                                                      NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:15:15

                                                                      poky82 >> nevim :-)

                                                                        NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:14:48

                                                                        Pro slabou účast se ani nezávodilo, jen Piskořovi jsme to jaksi zapoměli říct :-))) Velice pečlivě vybíral nástrahu....

                                                                          Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:13:37

                                                                          Dejv >> Jenom jestli si tak malinko víš co.

                                                                            NDejv - Profil | Ne 21.4.2013 22:12:27

                                                                            poky82 >> teď sem se teprve dostal ke kompu, Pokymáááne :-))

                                                                              Npoky82 - Profil | Ne 21.4.2013 22:10:21

                                                                              Dejv >> čekám na nějaké info a ty mlčíš srabe.

                                                                                Nsnoopy - Profil | So 20.4.2013 22:53:47

                                                                                HP >> já jsem byl, ale beze zbraní, jen na otočku na kukandu, páč jsem musel bejt krátce po poledni zase zpátky v pcích kvůli tomu půlmaratonu....

                                                                                  Nsnoopy - Profil | So 20.4.2013 22:53:13

                                                                                  poky82 >> nee, žádný čečenci nebyli. i když když tam moderátor bouchnul do mikrofonu a z repráků se ozvala rána jak z děla a když tam dítěti za mnou prasknul balonek, tak jsem se jako majinko leknul :-)

                                                                                    Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 22:04:59

                                                                                    Piskořík >> Já taky a Netipovi bych nedal. Taky mě nechtěl dát :)

                                                                                      NPiskořík - Profil | So 20.4.2013 22:01:40

                                                                                      poky82 >> Chtěl jsem jesetera.....na stejky....;o)

                                                                                        Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 21:59:44

                                                                                        Piskořík >> Hele už takhle jsi se ukázal jako pan rybář finišmen. Dals nám naprdel tak co bys jako ještě chtěl.

                                                                                          NPiskořík - Profil | So 20.4.2013 21:51:04

                                                                                          poky82 >> Nebejt Jetelního záškodníka, mohl jsem mít ten finiš ještě mocnější....:o)

                                                                                            NHP - Profil | So 20.4.2013 21:29:36

                                                                                            snoopy >> Ty jsi jako nebyl? Nevidím nikde tvé iniciále. No tak už se nám bliží náš čas.

                                                                                              Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 21:23:46

                                                                                              snoopy >> To víš, dneska jsi mě vnukl myšlenku, jestli tě nevyštípat z moderátorského křesla :) Tak už trénuji :))) A hlavně Netipa to fláká, tak jsem to vzal za něj.

                                                                                              Jinak Čečenci z Čerké republiky na pulmaratonu neoperovali jak vidím :)

                                                                                                Nsnoopy - Profil | So 20.4.2013 21:19:32

                                                                                                poky82 >> pocem, hezkys to napsals, hotovej hans christian :-)

                                                                                                  Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 20:47:49

                                                                                                  Kdo nebyl prohloupil. Po zaplacení poplatku 100kč/prut se šlo na to. První náhozy svištěli vzduchem kolem 9 hodiny. Od začátku bylo pekelné soustředění o to kdo chytí první rybu. Pak vzduch rozčíslo pekelné seknutí až se špička dotkla země. Byla tam. Dejv zdolal první rybu dne a prolomil to. Poté ryby šli dá se říct na nához.Dejv si držel své vedení než přišla Piskořova chvíle. Piskořík se rozhodl to toho šlápnout a sérií 5 ryb se ujal vedení. A to mu to jedna během záběru upálila přímo mezi očky na špiči. Zmoženi sluníčkem a zdolávačkou jsme se odebrali na ovárek.Jelikož Piskoř vytáhl nejvíce ryb , tak se ujal role číšníka a začal nosit na stůl. Po dobrém obědě, jsme se rozhodli, že nebudeme skety a už těm rybám nebudeme rozpíchávat dršky. Taky už nás sralo sedět na slunci, jelikož jsme neměli opalovací krém. Tak jsem to já, Piskořík a Mopík zabalili a jeli dom.
                                                                                                  Zbylí tři individua nebyli sluníčkem a zdoláváním strhaní jako my, tak se rozhodly v rybolovu pokračovat. Dejv a Jetel se dokonce rozhodli pro přespání a chytání až do neděle. A pokud jim ryby budou i nadále brát tak tam budou spát napořát.
                                                                                                  Dobrou noc milé děti.

                                                                                                    NMB - Profil | So 20.4.2013 6:07:36

                                                                                                    Tak zdravím na sraz .....zlomte prut vy tam

                                                                                                      Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 21:07:12

                                                                                                      Dejv >> Hele na to abys tohle dělaj jsi moc malej. Prej je u břehu velká hloubka tak pozor na to :)))

                                                                                                        NDejv - Profil | Pá 19.4.2013 20:40:08

                                                                                                        poky82 >> v práci ?? Ale to mě mrzí....




                                                                                                        ...kiš kiš !!:-))))

                                                                                                          Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 20:33:49

                                                                                                          Dejv >> Těžko to budu v práci

                                                                                                            Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 20:33:36

                                                                                                            Dejv >> No lepší než nic

                                                                                                              NDejv - Profil | Pá 19.4.2013 20:28:37

                                                                                                              Nebudete tam ještě někdo až do neděle? Já s Jetelem asi jo.

                                                                                                                NDejv - Profil | Pá 19.4.2013 20:27:56

                                                                                                                poky82 >> dostaneš howno, teda spíš bobečky :-))

                                                                                                                  NDejv - Profil | Pá 19.4.2013 20:27:10

                                                                                                                  pajagogo >> kyblík už mám v autě.

                                                                                                                    Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 19:33:04

                                                                                                                    Piskořík >> Tak dejte vědět jak jste se dohodli, abych věděl jak se mám zařídit. Ikdyž odvést mě tam mužete a pak si pro mě dojede žena :)

                                                                                                                      Nsnoopy - Profil | Pá 19.4.2013 18:39:17

                                                                                                                      Piskořík >> no ale půlmaraton by sis mohl střihnout taky.

                                                                                                                      něco s tebou po doběhu natočim.


                                                                                                                      až budeš ležet ja JIPce :-)

                                                                                                                        NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 18:33:44

                                                                                                                        poky82 >> Nevím, jak Moq, ale já potřebuju bejt brzo doma...a podle mě se to neřídí, pojedu klidně svojí károu....:o)

                                                                                                                          NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 18:32:16

                                                                                                                          snoopy >> Copak půlmaraton...ale potřebuju vytahat za kotlety jednoho Cudrnáče....;o)

                                                                                                                            Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 17:40:40

                                                                                                                            Piskořík >> To myslíš vážně?? Jak teda stím odvozem? To pojedete oba tak brzy?

                                                                                                                              Nsnoopy - Profil | Pá 19.4.2013 16:54:30

                                                                                                                              Piskořík >> ještě před polednem, ať stihneš vyběhnout na půlmaraton :-)

                                                                                                                                NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 16:53:20

                                                                                                                                Mopik >> Já potřebuju bejt po poledni doma....hlavo děravá....:o)

                                                                                                                                  Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 16:31:08

                                                                                                                                  Tak už pobalíno. Už čekám jenom až mopík zavolá, že čekaj pod barákem :)

                                                                                                                                    Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 14:56:31

                                                                                                                                    Dejv >> no tak mi aspoň dovez dáreček