- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pardubický minisraz 2013
Tak se opět rok s rokem sešel a přišel čas 5. ročníku této taškařice. Ostřílení matadoři to mají povinné a místo pro nováčky se vždycky najde. Takže, jdem na to....
Autor diskuse: Dejv - Profil , 6.2.2013 všeobecné - ostatní
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
13x v oblíbených a 9x v ignorovaných.
Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 21:23:46
snoopy >> To víš, dneska jsi mě vnukl myšlenku, jestli tě nevyštípat z moderátorského křesla :) Tak už trénuji :))) A hlavně Netipa to fláká, tak jsem to vzal za něj.
Jinak Čečenci z Čerké republiky na pulmaratonu neoperovali jak vidím :)
Jinak Čečenci z Čerké republiky na pulmaratonu neoperovali jak vidím :)
Nsnoopy - Profil | So 20.4.2013 21:19:32
poky82 >> pocem, hezkys to napsals, hotovej hans christian :-)
Npoky82 - Profil | So 20.4.2013 20:47:49
Kdo nebyl prohloupil. Po zaplacení poplatku 100kč/prut se šlo na to. První náhozy svištěli vzduchem kolem 9 hodiny. Od začátku bylo pekelné soustředění o to kdo chytí první rybu. Pak vzduch rozčíslo pekelné seknutí až se špička dotkla země. Byla tam. Dejv zdolal první rybu dne a prolomil to. Poté ryby šli dá se říct na nához.Dejv si držel své vedení než přišla Piskořova chvíle. Piskořík se rozhodl to toho šlápnout a sérií 5 ryb se ujal vedení. A to mu to jedna během záběru upálila přímo mezi očky na špiči. Zmoženi sluníčkem a zdolávačkou jsme se odebrali na ovárek.Jelikož Piskoř vytáhl nejvíce ryb , tak se ujal role číšníka a začal nosit na stůl. Po dobrém obědě, jsme se rozhodli, že nebudeme skety a už těm rybám nebudeme rozpíchávat dršky. Taky už nás sralo sedět na slunci, jelikož jsme neměli opalovací krém. Tak jsem to já, Piskořík a Mopík zabalili a jeli dom.
Zbylí tři individua nebyli sluníčkem a zdoláváním strhaní jako my, tak se rozhodly v rybolovu pokračovat. Dejv a Jetel se dokonce rozhodli pro přespání a chytání až do neděle. A pokud jim ryby budou i nadále brát tak tam budou spát napořát.
Dobrou noc milé děti.
Zbylí tři individua nebyli sluníčkem a zdoláváním strhaní jako my, tak se rozhodly v rybolovu pokračovat. Dejv a Jetel se dokonce rozhodli pro přespání a chytání až do neděle. A pokud jim ryby budou i nadále brát tak tam budou spát napořát.
Dobrou noc milé děti.
Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 21:07:12
Dejv >> Hele na to abys tohle dělaj jsi moc malej. Prej je u břehu velká hloubka tak pozor na to :)))
Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 19:33:04
Piskořík >> Tak dejte vědět jak jste se dohodli, abych věděl jak se mám zařídit. Ikdyž odvést mě tam mužete a pak si pro mě dojede žena :)
Nsnoopy - Profil | Pá 19.4.2013 18:39:17
Piskořík >> no ale půlmaraton by sis mohl střihnout taky.
něco s tebou po doběhu natočim.
až budeš ležet ja JIPce :-)
něco s tebou po doběhu natočim.
až budeš ležet ja JIPce :-)
NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 18:33:44
poky82 >> Nevím, jak Moq, ale já potřebuju bejt brzo doma...a podle mě se to neřídí, pojedu klidně svojí károu....:o)
NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 18:32:16
snoopy >> Copak půlmaraton...ale potřebuju vytahat za kotlety jednoho Cudrnáče....;o)
Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 17:40:40
Piskořík >> To myslíš vážně?? Jak teda stím odvozem? To pojedete oba tak brzy?
Nsnoopy - Profil | Pá 19.4.2013 16:54:30
Piskořík >> ještě před polednem, ať stihneš vyběhnout na půlmaraton :-)
NPiskořík - Profil | Pá 19.4.2013 16:53:20
Mopik >> Já potřebuju bejt po poledni doma....hlavo děravá....:o)
Npoky82 - Profil | Pá 19.4.2013 16:31:08
Tak už pobalíno. Už čekám jenom až mopík zavolá, že čekaj pod barákem :)
Čtenáři této diskuse také sledují
NPardubické jádro ...149218
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NRybáři .. Sázkaři5857
NZoologický koutek MRKu.33418
NRybářská burza Pardubice598
NBellyboat - Fan club4856
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
NItalská klika - smetánka jižních lovišť23577
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











