Konzumace ryb Tebou ulovených

Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Nondra.soucek - Profil | Po 4.2.2013 17:57:14

Fishboun >> Poděl se s námi prosím o tvé myšlenkové pochody, neb pravděpodobně taky ještě spím a nemůžu pochopit, kterak někdo může ryby lovit zapíchnutím háku do huby, stresovat je zbytečným fotografováním a pak v klidu napsat, kterak je má rád a že by jim vůbec neublížil.

    NSoulfish - Profil | Po 4.2.2013 17:48:14

    Fishboun >> děkuji uctivě, jsem vzhůru již od 7:00..
    prosím dovysvětli, ať si prohlídnu i to, co mě na tvém výroku nezaujalo

      Nunudle - Profil | Po 4.2.2013 17:10:44

      M0RGAN >> Děvkař svůj úlovek píchá, rybář pouští nebo zabíjí.

        NVendys 65 - Profil | Po 4.2.2013 16:57:49

        Goldy >>
        Tím to asi nebude.

          NFishboun - Profil | Po 4.2.2013 16:33:42

          Soulfish >> Chlapec ty sa zobud..ty si tomu vubec nepochopil ako som to ja myslel..a neminim sa tady stebou hadat!

            Nfrost862 - Profil | Po 4.2.2013 16:02:38

            tonda1953 - >> Zdar považuju se za lovce(sběrač,ať si je někdo jinej:-)))proto mi to sem tam přepne a rybku vemu a doma ji sníme s klidným srdcem,a vezmu tu na kterou mám zrovna chuť,může to bejt Lín nebo potočmen zrovna,dobře upravená je výborná,ale většinu pouštím protože všeho moc škodí se říká,(kromě ryb ve vodě ale)a su napůl keč and relejs....takže tak

              NVenca888 - Profil | Po 4.2.2013 15:59:33

              pokud na ni mám chuť a vim, že ji zpracuju, pak ji snim... prostý...

                NWoohooo - Profil | Po 4.2.2013 15:54:38

                Čenda 513 >> Jak s nimi potom dal pokracujes kdyz je takle nakorenis ? :)) to vypada moc pekne :)))

                  NWoohooo - Profil | Po 4.2.2013 15:53:42

                  šmudla007 >> Porad lepsi sichytit mladeho dobreho kaprika nebo do udriny cejna nez ty jejich marketove mrazneky ... mozna ti ChaP sou jen lobisti nejake firmy co prodava mrazene rybi prsty ...

                    NWoohooo - Profil | Po 4.2.2013 15:49:59

                    M0RGAN >> A ted vazne :D kdyz obcas ctu co si nekeri jedinci nosej aspon podle suamre domu taky nechapu ale myslim ze takovych jeupe minimum ... u nas treba na MO revirech vidim daleko vetsi problem ze se kupuji prilis male ryby a buh vi odkud podle me pulka vysadby jim pochcipa do tydne ... a zbytek v te vode taky dliuho neprezije ... kuli tomu napr ze na jednomu reviru je moc bile ryby tak tam nahazeli boleny a stiky a zakazali privlac ... a na ten samy revir sazej male kapriky :)

                      Nšmudla007 - Profil | Po 4.2.2013 15:48:25

                      M0RGAN >> Bylo by to naopak, byl by furt na výběr mladý kusy .. a nikdo by se nemusel vrtat s "přestárlýma vyřazenýma generačkama". Protože na pekáč i do udírny patří stará velká ryba, místo mladé a nadějné "podmírové" ryby". To že nejsou trofejní ryby je výsledek silného rybářského tlaku na vody, ale není poviností svazu mít vody o pár kusech trofejních ryb.
                      Pokud je někomu líto zabít starou rybu, tak ji může pustit zpátky ať si ji chytne někdo jiný. Od toho máme pravidla od kolika cm se ta která ryba může vzít. Že někdo potřebuje patnáctikiláka kapře, tak ať si ho vysedí a nebrečí že ho chytl někdo jinej. Na takovou rybu se čeká třeba celej rybářskej život.

                        NLeorim - Profil | Po 4.2.2013 15:47:25

                        Rytíř >> no myslel jsem to tak že toho kapra 65+ si rád chytnu znova a nikdy už bych takovýho kapra nevzal, vzal jsem jednou 67cm a nebylo to dobrý...(na řizek) uzenej asi jo...ale je mi líto zabíjet tak rostlýho kapra když je plno 50+

                          NWoohooo - Profil | Po 4.2.2013 15:46:36

                          M0RGAN >> Hehe :D

                            NM0RGAN - Profil | Po 4.2.2013 15:26:56

                            Woohooo >> No pokud by děvkaři ty své úlovky pak zabíjeli, pak by jistě i to bylo důvodem, proč ostatní nemůžou na dostatek ženských narazit ;-)

                              NDrozďák - Profil | Po 4.2.2013 15:15:46

                              tonda1953 - >> když chci chycenou rybu sníst, tak jí zabiju a sním. Když jí chci pustit, tak jí pustím.
                              A proč?
                              No světe div se, protože prostě chci.

                              Vynikající otázka!

                                Nsoulfly - Profil | Po 4.2.2013 15:13:30

                                Ryby pouštim, mám je rád. :-)

                                  NWoohooo - Profil | Po 4.2.2013 15:06:26

                                  Co porad mate s tema masarema :))) stjne je to vymysl ... to je jako by typek si neumel napichnout babu zadnou a pak by psal nekde na netu ze to je tim ze sou borci co si napichavaj 3 najednou az eto neni fer :))) a ze vyjma bordelu ( v prenesenem slova smyslu na soukromaku ) si nestrejchnou :))) jesli nemuzete nachytat pekny ryby v poctu Vami pozadovanem urcite posledni duvod sou masari :))) to vypravejte nekde jinde

                                    NLosPafkos - Profil | Po 4.2.2013 15:00:06

                                    Rybu sním a budu je jíst dokud mě to lékař nezakáže. Až budu chtít sportovat dám se na pinčes.

                                      NČenda 513 - Profil | Po 4.2.2013 14:39:35

                                      http://www.mrk.cz/diskuse.php?id=627366...já ryby jím a jak dopadl Váš sumář?

                                        NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 14:34:11

                                        Soulfish >> Ja vim ze ti slo o tento rozpor ;-)