Konzumace ryb Tebou ulovených

Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

NRadek Š - Profil | Ne 3.2.2013 18:44:51

tonda1953 - >> Já ryby jím, za rok si vezmu tak asi 5 kaprů když se podaří pro mě optimální váha okolo 2 kg.(samozřejmě pro sebe!). Většina kousků vesele plave dál :-)

    NSven - Profil | Ne 3.2.2013 18:44:49

    elhierro >>Ahoj. To byla samozřejmě ironie :-)))
    Rybu si občas vezmu, protože mi chutná.
    Stejně jako ty, mám brzdy a některé druhy a velikosti jsou pro mě prostě tabu.

      NMirek66 - Profil | Ne 3.2.2013 18:41:07

      Budte zdrávi rybáři,někde jsem slyšel,že když si chytíš svou rybu,nesníš ji a pustíš,tak druhý ji chytí a sežere.Asi je na tom něco málo pravdy.:-)))
      (Jinak ryby já osobně nekonzumuji.Zdolávání ryb mě stačí,je to super zážitek.Bezva večer)

        Nelhierro - Profil | Ne 3.2.2013 18:36:53

        Sven >> No to máš kolegu pravdu. A ten druhý ji většinou z té radosti sežere. :-( Proto i já rád konzumuji ryby, nevidím důvod, proč dělat radost druhým. Samozřejmě se nebavím o trofejních rybách, mám své míry a přes ty nejede vlak. Zkrátka jsem lovec a ctím RŘ, byť mám na sebe daleko přísnější metr. Tedy neberu si 7 kg ryb denně, ale jen 6... :-)

          Nmesser - Profil | Ne 3.2.2013 18:27:31

          Ja ryby nejim,kdyz uz to musi byt pro klid rodiny,tak si nejakou vezmu,zabiju :( ,vykucham,ale dam si radeji platek hoveziho nebo veprovyho...

            Nbremic - Profil | Ne 3.2.2013 18:27:09

            Pocházejíc z rodiny kuchaře nalezl jsem pojídání všelikerých rybích specialit zalíbení a naučil tomu i mou drahou polovičku.

              Nkluzak - Profil | Ne 3.2.2013 18:23:58

              ja ryby jim moje rodice taky moje deti taky nevidim natom nic spatnyho jenom se musi chutne upravit ale opradu pekne ryby by se mneli poustet preju vsem petruv zdar

                Nmoskyt - Profil | Ne 3.2.2013 18:21:42 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Nemám problém killnout jatečního kapře nebo nasazené duháci. Ostatní druhy ( štika, candát ) si vezmu "s rozumem ", potočáka pustím...Jen se snažím, aby za mnou nebyla potopa.

                  Nmamnahaku - Profil | Ne 3.2.2013 18:20:31

                  Mne osobne ryby moc nechutia - problem je že susedia na chate majú každý letný víkend party s grilovaním a chcú mat udeneho kapra,pani predavačka v praci chce po mne kapra,šef chce po mne kapra atd...tak občas niečo primerane vyudim---oblubil som si ostrieze a kapry.Moc male pušťam a kapre nad 5kg pušťam tiež.
                  Moc strašne mi chutí losos---to by som mohol na kilá---bohužial za to platím v reštavrácii vedla práce pretože ten nepláva v Dunaji....
                  Osobne si myslim že ramenam škodia ani nie takzvany -kaprojedi či ako ich volate-česky Masaři - pojidaci kapru- ale su tu špecificke organizovane skupiny ktore natiahnu siet /morsku siet na morsky rybolov o rozmeroch 20metrovx6m križom cez rameno v noci...Do takej siete som si raz zamotal lodnu vrtulu...takychto skupin je tu viac a niekedy vedu medzi sebou vojny - ničia si lode a chaty :-)To miesto o ktorom hovorim je koniec sveta pri hranici s Madarskom a kontrola tak 2x ročne a aj to je zazrak...

                    NSven - Profil | Ne 3.2.2013 18:17:07

                    kosvi >> dobře děláš. Ryba kterou pustíš, může udělat radost někomu jinému :-))

                      Ndada11 - Profil | Ne 3.2.2013 18:16:07

                      tonda1953 - >> Chycenou rybu sním s rodinou nebo známími. Kdyžtak, ji daruji převážně jednomu spolupracovníkovi. Dělá z nich úžasnej salát.

                        NNoLimit - Profil | Ne 3.2.2013 18:15:01

                        Pretoze smrdia a maju kosti :-))

                          Nnofish - Profil | Ne 3.2.2013 18:12:47

                          No když ji sním, tak protože ji chci sníst. A když nesním, tak protože ji nesmím, nebo nechci, sníst.
                          A vidím to jako kolega tuzemák. Sám pro sebe a ostatním na*rat :-)

                            Ntuzemak - Profil | Ne 3.2.2013 18:11:29

                            co chcu,to sežeru,zbytek plave vesele dál,nikomu nic nedávám,může si chytit či koupit v obchodě.o))))

                              Nmacoprut - Profil | Ne 3.2.2013 18:10:29

                              Jednoduchá záležitost :-))),ryby nejím páč maj kosti,ale rybí filé bez přídavku vody si rád koupím c(__)

                                Npista85 - Profil | Ne 3.2.2013 18:10:12

                                ryby mi nechutnají proto je nejím tod vše, doma chutnaní všem rak at si je klidně dají prblem vtom nevidím

                                  Nkosvi - Profil | Ne 3.2.2013 18:09:40

                                  V životě jsem nesnědl rybu, kterou jsem sám ulovil, nevzal bych si to na svoje svědomí. Když na člověka ryba kouká svými očima, nemůžu to přece udělat.

                                    Nrover - Profil | Ne 3.2.2013 18:07:21

                                    Vadí mi ty Omega-3 mastné kyseliny, ...jiný problém nevidím

                                      Npatlal - Profil | Ne 3.2.2013 18:02:13

                                      A proč jo ?

                                        NPan necenzurovaný - Profil | Ne 3.2.2013 18:01:43

                                        sním a jak né tak je podarovaná někomu z rodiny.