Kolik sníte ponechaných ryb?

Kolegové rybáři jíte ryby? Kolik sníte ponechaných ryb za měsíc a rok?
Autor diskuse: Čenda 513 - Profil , 3.3.2010 všeobecné - ostatní

Kolik sníte ryb ročně?

A) domácí a mořské4%

B) do 10 ryb38%

C) 10 - 30 ryb24%

D) 30 - 60 ryb5%

E) 60 a více14%

F) nejím ryby16%

Od 4.3.2010 hlasovalo 331 čtenářů.

splavek - Profil | Po 8.1.2018 18:59:02

voltor >> Já už bych byl důchodce rád, užil bych si vnučku má teď patnáct měsíců, až budu v důchodu, tak jí bude šestnáct a to už si bude užívat s někým úplně jiným.
Jinak moc nesouhlasím , že největší škodná na revírech jsou důchodci. Nemohu se zbavit dojmu, že to jsou ti wostří a nejsprávnější kaprospertsmeni. Bohužel pro ně.

    Deawon - Profil | Po 8.1.2018 13:47:29

    14 kaprů + 4 candáti. Za celý rok průběžně. Z různých svazovek. Všechno na jídlo. Žádné rozdávání atd.

    Je pravda, že když si jdu zachytat jenom na angličáka a pouštím kapříky kolem 40-44cm, tak vedle sedící důchodci nechápou.

      voltor - Profil | Po 8.1.2018 12:02:15

      Ještě takovou maličkost.Podle příspěvků tady ,ale i v jiných didkusích jsou největší škodná na svazových revírevech starší rybáři a důchodci/taky budete/.

        voltor - Profil | Ne 7.1.2018 13:25:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Podle toho co tady čtu ,tak by vody musely být plné ryb..

          splavek - Profil | Ne 7.1.2018 11:36:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Většinu ponechaných ryb se u nás doma sní, malé procento dostane dcera s rodinou. Poslední ponechané v minulém roce a také snězené byly ostroretky a byly víc než dobré.

            Čenda 513 - Profil | So 6.1.2018 23:32:26

            ahoj, tak jak dopadl letošní sumář?

              tydra56 - Profil | Čt 29.12.2016 14:25:33

              Všechny !!!! Letos jsem si ponechal 4kousky.

                S&F - pescador - Profil | Čt 29.12.2016 13:49:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Ryby jím, mám je rád a jsou rozhodně zdravější jak cca.2kg kuře které do své váhy vyrostlo za něco víc jednoho měsíce a sežralo 2kg krmiva. Většínou si přivlastním do 10ks ryb ročně převážně dravých.

                  Čenda 513 - Profil | Čt 29.12.2016 13:13:05

                  tak jak dopadl letošní sumář?

                    Čenda 513 - Profil | Čt 24.12.2015 14:18:53

                    taky jíte dnes vlastnoručně chycenou rybu

                      Čenda 513 - Profil | Pá 6.2.2015 20:36:22

                      tak jak dopadl sumář?

                        Čenda 513 - Profil | St 21.5.2014 10:37:59

                        uzený kapr

                          tonda1953 - Profil | So 22.2.2014 15:41:43

                          clarence >> No jo,ženský neví,že rybařina je pro někoho koníček a ne obživa:-)))

                            clarence - Profil | So 22.2.2014 14:40:16

                            tonda1953 >> Jsme doma jenom dva děti už njsou z domu ale stejně ryby nejedí ale bytná jo.Tak není zbytí tak dostane tak 5-6 za rok jinak bych s ní nevydržel znáš to.Takovejch peněz za vercajk,takovejch peněz za boilie tak jí musím vzít rybku.J

                              marmyš - Profil | So 22.2.2014 13:57:39

                              Čenda 513 >> nemohu napsat kolik sem vloni vzal,to by mě tu hounochyti sežrali. pořád ale víc pustím,jak beru,třeba dnes dva pěkné okouny jsem nebral--není zapotřebí.

                                tonda1953 - Profil | So 22.2.2014 13:22:25

                                clarence >> Vezmeš rybu alespoň pro rodinu?

                                  clarence - Profil | So 22.2.2014 12:54:59

                                  tonda1953 >> Z ryb jím jenom rybí salát a tuňáka v oleji,takže z našich vod žádnou.J

                                    tonda1953 - Profil | So 22.2.2014 12:18:28

                                    Beru 2-5 kaprů za rok a ostatní pouštím a sním tak dva kousky ryby z povinnosti,abych neurazil manželčino kuchařské umění.

                                      Obrtlik - Profil | So 22.2.2014 12:17:02

                                      Co si vezmu od vody tak to sežeru,přece rybu nebudu někomu davat, to ji raději pustim

                                        fajanek - Profil | So 22.2.2014 12:08:01

                                        Za rok vezmu 2-3kapry, jednu nebo dvě štiky, jednoho candoše, pár hadů, do 15ti ks duháka nebo sivena a jednoho až dva potočáky. Ryby jím rád, ale nedělám si doma přehnaný zásoby. Všechny ostatní ryby pouštím.

                                          Čenda 513 - Profil | So 22.2.2014 11:21:30

                                          marmyš >> ahoj samzřejmě loňskej sumář,ale odevzdanej letos

                                            marmyš - Profil | Pá 21.2.2014 13:41:12

                                            Čenda 513 >> To uvidím na Silvestra,ještě je brzo:-))

                                              Čenda 513 - Profil | Pá 21.2.2014 13:23:56

                                              Tak jak dopadl letošní sumář ?

                                                Obrfišlař - Profil | So 9.2.2013 21:04:59

                                                já si za rok vezmu většinou tak dva kapry. jednoho v létě a pak druhého na podzim. Zbytek pouštím a to hlavně z důvodu, že se mi s tím nechce čistit:-))))

                                                  mike1977 - Profil | So 9.2.2013 20:50:31

                                                  Čenda 513 - >> Ahoj, možná budu divný rybář, ale ryby nejím. Těch pár málo kaprů, ůhořů či candátů co domů donesu, je jen proto, aby si mysleli že fakt něco občas chytím....:-)