Konzumace ryb Tebou ulovených

Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

NFOUSATEJ HAT - Profil | Po 4.2.2013 23:55:52

tonda1953 - >> Rybu zásadně pustit, smrději rybynou a maji kosti :-) Ideální ryba je z hovězího masa, tam nehrozí nebezpečí spolknutí nějaký kosti :-)))

    Nmimikry - Profil | Po 4.2.2013 23:53:42

    dvorák >> tak jo,tady jde o to (a teď nemyslim zrovna tebe), aby někteří rybáři nedoufali spíš v to, že bude nějakej zažranej nebo si mysleli,že to asi nepřežije.

      NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:53:28

      MarioTo >> Na druhou stranu by ji mohl slupnout nakej fousatej nebo vetsi kudla.

        Ndvorák - Profil | Po 4.2.2013 23:52:11

        Netipa - poslední hrdina MRKu >> Já jsem takovej rybomil,že bych ho zabil rychle,bez varování. Zpět bych ho neházel,je to totéž jako s podměrečnými candáty např.na Rozkoši.

          Nmike1977 - Profil | Po 4.2.2013 23:48:47

          tonda1953 - >> Ahoj. První začátky byly tak před cca 25 lety, kdy pytlácky v malé řáčce chytáním do ruk jelce či karasy jsme poté - vybavení jen sirkami a solí - si ihned u břehu opekli nad ohněm - a to byla pochoutka!! Nyní ? Abych doma nebyl za vola, že prd chytím občas donesu kapra, či dravečka. Většinou se to hned sní, jelikož do roka toho není mnoho :-) Ale asi jsem divný rybář, v posledních mnoha letech...co chytnu...to nejím... :-)

            Ndvorák - Profil | Po 4.2.2013 23:48:22

            Paolomaldini >> Udělal bych to samé a bez výčitek.

              Ndvorák - Profil | Po 4.2.2013 23:47:03

              mimikry >> Zrovna zítra tam půjdu,je to MP úsek,budu doufat že půjdou jiné ryby.

                NMarioTo - Profil | Po 4.2.2013 23:46:31

                Paolomaldini >> je pravda ze vracet mrtvou rybku zpatky vode je fakt neproduktivni....

                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:43:18

                  dvorák >> určitě sežrat. Potočák chycenej na housku si nic jinýho než pomalou smrt nezaslouží.

                    NMarioTo - Profil | Po 4.2.2013 23:42:57

                    Paolomaldini >> fuj este ze tady tak hluboky kaluze nemame pac cert vi jak by to dopadlo.....:-)

                      NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:41:28

                      dvorák >> Tady babo rad. Ja takhle jednou na feeder trefil krasnou podoustev ktera to nejak nerozchodila... bohuzel.... byla v te dobe hajena.... no jak to dopadlo... priznam se ze sem ji proste nevratil, ukryl jsem ji hluboko do batohu a napsal jsem ji pak v dobe kdy uz hajena nebyla. Neber to jako navod k docasnemu pytlactvi ale sam nevim jestli jsem udelal dobrou vec. casto na to myslim.

                        NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:38:51

                        MarioTo >> Tak jsem si precetl ty prispevky pod videem . Je to v Norsku, prej je to hluboky kolem 10m ale neni si jistej a udajne to je nejaky jezero ktery je pod zemi rozsireny a delaj se tam takovy diry. Podobny je prej dle jednoho prispevovatele blizko Calgary.

                          Nmimikry - Profil | Po 4.2.2013 23:38:42

                          dvorák >> nechoď tam zejtra,ale jinak pustit

                            NKesam - Profil | Po 4.2.2013 23:36:26

                            Já sem hlavně kaprař,ale kapr mi nechutná tak si na jídlo raději vyvláčím štiku nebo pstruha :-)

                              Ndvorák - Profil | Po 4.2.2013 23:35:57

                              Mám dotaz : Zítra půjdu chytat na plavanou,nástraha rohlík. Podběrák beru,chytám z regulace. Po chvilce chytnu potočáka 40cm,máme jich tu dost a dost,po tloušti nejčastější úlovek. Problém je v tom,že má ryba háček hluboko,dost krvácí. Dle RŘ samozřejmě takovou rybu musím pustit zpět,jak to vidíte Vy,vzít a sníst? Anebo pustit a doufat že to rozdejchá?

                                NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:35:33

                                MarioTo >> :D

                                  NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:35:00

                                  mimikry >> potom je to v pořádku :-)

                                    NMarioTo - Profil | Po 4.2.2013 23:34:41

                                    Paolomaldini >> to neporadim ta co jsem myslel ja je tesne mezi MNV a kasnou:-)

                                      NMaxi Sob - Profil | Po 4.2.2013 23:32:16

                                      Jo holt jsou na světě místa kde jsou ryby v každé louži .Já bych ho tam taky nevracel vždyť by se tam chudák stejně jen trápil:-(

                                        NPaolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:32:16

                                        mimikry >> Punks not dead! :D