- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Konzumace ryb Tebou ulovených
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
5x v oblíbených a 6x v ignorovaných.
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:31:41
MarioTo - Profil | Po 4.2.2013 23:28:43
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:28:30
Jenom opravdu ryzí heterosexuál má dostatek odvahy a upřímnosti se sem tam převléct za ženu.
Zalomit můžeš i malého savce typu koala
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:25:01
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:24:06
PS: dle tvé profilové fotky dlabeš ryb docela dost ;-)
PS2: doufám že chápeš nadsázku, nerad bych tu plival zlou krev to v žádném případe!
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:22:00
Tohle je zajimavé video s hodně překvapujícím koncem.
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:21:39
Rybě zakroutit krkem dost dobře nejde. Ryba se musí zalomit
mimikry - Profil | Po 4.2.2013 23:19:11
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:16:47
:-D
z mého pohledu je homokláda a homoprut ten kdo neumí zvířeti zakroutit krkem jako správnej chlap když chce přinést domů do jeskyně kořist pro mladé a ženu.
Netipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:06:42
Jako uvědomělý rybář dnešní doby jsem podepsal petici "nulová tolerance", kde spolu s klubem přátel ryb a procházek v parcích, pod záštitou institutu pro Lásku, přátelství a venerické choroby, chráníme veškeré ryby před zabitím a snězením. Pokud někdo chytne a zabije rybu, potom tuto lumpárnu nebudeme tolerovat (proto petice nulové tolerance) a hříšník bude v obličeji pořezán rezavou dopravní značkou.
Další důvod, proč ryby nejím je proto, že mi nechutnaj. To maso je prostě hnusný a zženštělý. Pravej chlap žere stejky. Ryby jsou pro ženský a buzny.
Navazující myšlenka: Když někdo zabije a sežere rybu (vyjma kapra, to není ryba, to je kámoš), tak jsem nasranej, jelikož jsem tu rybu mohl chytit já a už jí nikdy nechytnu. Když někdo chytne a zabije těch ryb víc, tak jsem nasranej taktéž. V podstatě čím víc ryb člověk chytne a zabije, tím jsem víc nasranej. Nicméně jsem natolik tolerantní a uvědomělej (není prostor si tady něco nahlávat o tom, že nejsem a hrát si na skromnýho), že akceptuju přístup jiných rybářů, kteří to mají jinak a v rámci řádu chytnou a zabijou povolený počet ryb (pokud ty ryby žerou, tak jsou buzny, viz můj předešlý odstavec). Ten, kdo pouští a ten, kdo nepouští, to jsou party, které si navzájem nemají co vyčítat. Z toho ryze morálního hlediska a logiky věci jsou ti, kteří ryby loví pro maso, rybáři upřímní a zcela nepokrytečtí. To oni by měli mít právo se dívat skrz prsty na sportovní rybáře (nesnáším to slovní spojení), kteří chytají ryby pro svou zvrácenou potěchu. Jelikož jsem ale v té skupině zvrácených úchyláků, co chytají ryby a tyto trápí pro svou vlastní potěchu, odmítám akceptovat, že lidé, kteří chycenou rybu uloví a pak sežerou, jsou lepší. Pro mě jsou to vandráci, ale uvědomuju si, že to je velmi subjektivní názor a v podstatě věci jsem vandrák já.
Ale já si to sám před sebou dokážu obhájit, tedy nejsem
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 23:01:29
MarioTo - Profil | Po 4.2.2013 22:56:47
lunimus - Profil | Po 4.2.2013 22:55:44
Znamena to okrem ineho to, ze nepotrebujem mat mrazak plny ryb. Po pravde povedane, nemam v mrazaku ziadnu rybu, lebo to povazujem za nicenie dobreho mäsa.
Co sa tyka ekonomiky rybacky, ked spocitam cenu povoleniek, cenu vybavy, cenu krmiva, moze sa zdat, ze by si clovek mal potom "to svoje" odchytat. Lenze na ryby nechodime preto, aby sme na tom zbohatli, ale preto, aby sme zrelaxovali.
Btw. Ak by som mal spocitat cenu mojich ryb za minulu sezonu, tak 1 kg ryby ma vyslo na cca 20,- € len za povolenky (2x deti + ja)
Ak by som zobral od vody vsetky ulovene ryby, tak by sa cena prehupla do velmi pozitivnych cisel oproti Tescu ... mozno aj pod uroven 1,-€ za kilo ...
... ale ak by som to chcel robit na biznis, kde je potom moja hodinova mzda? a razom sa znova dostavam do cisel, ze ekonomika veli kapra kupit v Tescu.
Takze priatelia ... nedohadujte sa tu prosim o ekonomickom chytani ryb a o navratnosti tohto "biznisu" ... lebo potom sa dostanete na uroven obycajneho mäsiara.
A aby bolo jasne ... nepovazujem za mäsiara toho, kto si pre svoju potrebu vezme primerane mnozstvo ryb, ktore on so svojou rodinou skonzumuje ... mäsiarom sa stava ten, co sa z toho snazi urobit biznis a ryby zacne predavat po krcmach, nosi ich susedom ako drobne uplatky a podobne ...
Paolomaldini - Profil | Po 4.2.2013 22:55:07
ps: krásně je to znázorněno ve zlatých úhořích jak pan Prošek mluví o Parmě, když jí má prdelka zabít.
Kde to žije - všechna témata
22:46Rybáři vs ochránci přirody 68
21:00ATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
20:25Staré Česke rybářské vybavení 394
19:06Daiwa Whisker SS 2600 173
16:31Kurz Teo Daška pro Otoše 305
15:53Zkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
13:44Úprava chodu woblerů. 11
12:08Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
11:41Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
8:45Polsko, okolí Dunajce 6
8:22Labe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
PoZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...










