Konzumace ryb Tebou ulovených

Chycenou rybu sníš a pokud ne,tak proč.
Autor diskuse: tonda1953 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Čt 7.2.2013 10:39:14

Paolomaldini >> Měl jsem za to, že mám facebook přístupný pouze pro mé přátele

    NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 11:25:41

    MarioTo >> proti tomu je tahani amuru po pisecne plazi jen pouhym blesim cirkusem.

      NMarioTo - Profil | Út 5.2.2013 0:43:48

      Paolomaldini >> tak to bych rek ,ze uz je na papiry-nesetrne zachazeni s rybou.. :-)

        Nmirmen - Profil | Út 5.2.2013 0:42:49

        Paolomaldini >> jo, to je hustý ..... slyšel jsem, že dovedou vykuchat rybu s ponecháním srdce a kousku vnitřností v těle ryby tak, aby bylo vidět, že srdce bije a zákazník si odnáší skutečně čerstvě "zabitou" rybu

          NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:29:25

          Netipa by s chuti gurmeta slupl 5 chodove menu jen z ryb, nejvetsi masar by pak osolil obalovaneho kapra vlastni slzou nad zmarenym zivotem neme tvare ;-)

            NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:27:42

            MarioTo >> Nejdřív panákama a pak pěstma! :-D

              NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:26:39

              Nic preju dobrou noc vsem. Tem co nechavaji zdat o vuni pecených ryb nadívaných bylinkami a snitkou masla, i tem co pustí lipany v horských perejich s blazenym pocitem souznení s prirodou.

                NMarioTo - Profil | Út 5.2.2013 0:25:14

                Paolomaldini >> asi by byla prca dat si vsichni nekde do repy.....

                  NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:22:02

                  Netipa bude zajimavej pavouk :-D jeho prispevky mnohdy povazuju za kontroverzni az obskurni, ale navsteva jeho FB profilu predcila me ocekavani :D :D

                    NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:19:10

                    Jsem zvedav na jeho zitrejsi reakce, i kdyz nevim zda jsem to s tim vybrakovanim jeho Facebook profilu trosku neprepiskl :-D

                    ps: nemas to tam davat ty Heterosexuale ;-)

                      NMarioTo - Profil | Út 5.2.2013 0:15:39

                      dvorák >> :-)

                        Ndvorák - Profil | Út 5.2.2013 0:14:15

                        MarioTo >> Si šel asi zacvičit...??
                        Jinak nevím..

                          NMarioTo - Profil | Út 5.2.2013 0:12:34

                          Paolomaldini >> to by me zajimalo kde se veme 35tka supik v posilce? pribeh? :-)

                            NPaolomaldini - Profil | Út 5.2.2013 0:06:29

                            NETIPA osobne


                            Netipo jedna nula pro tebe! Ses dobrej souper ;-) Skoro bych ti to sezral.

                              Ndvorák - Profil | Út 5.2.2013 0:04:01

                              MarioTo >> Nechytám takto. S těma candošema jsem to myslel tak nějak všeobecně.

                                Ndvorák - Profil | Út 5.2.2013 0:02:32

                                Netipa - poslední hrdina MRKu >> Candát 80 (pokud takovej existuje) je už dost velkej kámoš. Ale zase je s ním doma míň práce než s několika malejma.
                                No a zase nevím....

                                  NMarioTo - Profil | Út 5.2.2013 0:01:54

                                  dvorák >> treba by stacilo nechytat na 5 cm plotky a nenechat TO ject deset minut

                                    Ndvorák - Profil | Po 4.2.2013 23:59:47

                                    mimikry >> No jak už jsem psal,budu doufat že se nic takového nepřihodí. Pokud ano,polomrtvou ji vracet nebudu. Ano,přiznám se,v tomhle případě odnesu i hájenou rybu.

                                      NNetipa - poslední hrdina MRKu - Profil | Po 4.2.2013 23:56:32

                                      dvorák >> je to jak píšeš. Když si vezmeš čtyry candáty 35, nemusíš pak zabíjet candáta 80cm, jelikož by ho byla škoda.