Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

Nkakr - Profil | St 22.10.2014 15:59:54

Malda512 >>
Pleteš si pojmy a dojmy.
Odpovídal jsem na úplně něco jiného - nicméně to co jsi zkopíroval z webu MRS je také jen metodický pokyn, právně nezávazný, nicméně dodržovaný. Ale - jen na přání trestance ne povinně........

    NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:50:23

    kakr >> b) vyplnit „Oznámení o přestupku proti předpisům v rybářství“ (příloha č. 1 - samopropisovací list z bloku pro Rybářskou stráž v trojím vyhotovení avšak pouze v případě, že se přestupce hodlá ke svému jednání na místě písemně vyjádřit. Kopii oznámení s vyjádřením a podpisem přestupce, přestupci předat.

      NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:45:49

      kakr >> může to být jen v případě, že lovící kterému RS chce udělit blokovou pokutu, že se ohradí proti přestupku ?: ´že musí sepsat tohle oznámení ?

        Nkakr - Profil | St 22.10.2014 15:41:55

        Malda512 >>
        Nikde v zákoně ani vyhlášce jsem tuto citaci nenašel, tak neplatí.....

          NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:32:15

          kakr >> tak mi vysvětli tohle
          neuzná li lovící přestupek . sepíše strážný na místě ,, oznámení o přestupku proti rybářství,, a odevzdá je krajskému uřadu k projednání správního řízení o přestupku

            NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:31:54

            kakr >> jako Tuzemák ?
            Přesně to chci´, ale bojím se že nato nemám . Hold nemůžu chtít umět všechno :-)))

              Nkakr - Profil | St 22.10.2014 15:30:17

              Malda512 >>
              Nemáš šanci, skončíš jako prašivý kojot:-))

                NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:25:07

                kakr >> Musíš počkat až zaberu síly a nebo až si vymyslím, nějakou strategii jak se z toho vylhat a nebo šikovně utíct. Sice budu za zbabělího psa ale zkusit to musím. Někteří to tady praktikují tak doufám, že se to od ních naučím :-)

                  NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:23:21

                  tuzemak >> neztrácej se mnou čas. Běž si něco dokázat k mateřské školce .
                  Jen pozor aby se tě děcka na něco nezeptali... musel by jsi lhát a nebo utíct :-))))))))

                    Nkakr - Profil | St 22.10.2014 15:22:47

                    Malda512 >>
                    Škoda, já měl za to, že nás argumenty utlučeš.......

                      Ntuzemak - Profil | St 22.10.2014 15:20:53

                      Malda512 >> škoda,že ti nemůžu dát poděkování.o))))

                        NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:20:07

                        kakr >> já nevím .. po dnešku mě nějak došli argumenty. Debatoval jsme tady s jedním zbabělým psem a ted jsem bez nápadů :-))

                          NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:18:53

                          >> Ještě klika, že volební program nesepisoval tady jeden balík. To by byla zábava pro celou Evropu. Sliby se plnit musí .. o tom žádná

                            NMrknato - Profil | St 22.10.2014 15:10:01

                            kakr >> Malda to má ve volebním programu a tak to plnit musí......)))

                              NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:09:38

                              tuzemak >> zbabělec nic jinýho. Spíš tě lituji než než bych byl naštvanej.
                              Nabídl jsem se že ti zodpovím tvé dotazy. Jenže jsi tak hloupej že se neumíš ani vyjádřit . :-))

                                NMrknato - Profil | St 22.10.2014 15:09:06

                                hraji >> Kolego a jak to poznáš při kontrole???? Poznáš prd, ale důležitej bejt můžeš, to jo.

                                  Nkakr - Profil | St 22.10.2014 15:08:48

                                  Malda512 >>
                                  Raději místo volebního programu ,který stejně nikdy nikdo nesplnil napiš, jak je to z povinností sepsat hlášení o přestupku (zadržené povolence) na místě.

                                    NMalda512 - Profil | St 22.10.2014 15:08:18

                                    MarcAndres >> ´Máš předsudky? Až tě bude někdo neprávem obvinovat a bude psát lži tak si ho dej do ígnoru a nech si srát na hlavu

                                      Ntuzemak - Profil | St 22.10.2014 15:07:14

                                      MarcAndres >> on nic jinýho neumí,ale potřeboval sem zabít nudu,on se sám nabídl.o))))

                                        NMarcAndres - Profil | St 22.10.2014 15:06:34

                                        tuzemak >> Tak to máte super !!! Já bych takové lidi zavřel!

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak