Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:44:08

Pvl >> špatného na tom je to že se to tak dělat nemá
http://www.rybsvaz.cz/?page=metodicke_pokyny/zapis_​dochazky

    NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:40:47

    R.P. >> Nechce se mi to hledat u nás je to takhle -- Dříve se dokonce ani nic nepsalo, když jsi dorazil k vodě . Až po té když se ryba chytla a odnášela domů - Nechápu co na tom je dle tvého tak špatné Píjdu k vodě zapíšu vycházku , chytím rybu napíšu do kolonky cm -míru .kapra dám do vezíru -- chytím druhou, napíšu míru, sečtu váhy obou dvou - napíšu --zapíšu kusy a jdu ?Co na tom je tak špatného ??

      NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:40:30

      otoš >> při tom jak se dneska lidi u vody chovaj se nedivim že ztrácí nervy

        NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:40:06

        otoš >> při výběru na RS se dělá psychotest ?
        pokud bych bral noty jen za špatné nebo neúplné vyplnění povolenky nedělám nic jiného než stojím frontu na poště s dopisem na svaz ( když nasypou kapř a dědci vyrazí )

          Notoš - Profil | So 4.1.2014 16:35:55

          Louda >> ...budu, z deseti kontrol jsem potkal 2x takové kretény, že jsem nechápal....chyběl při výběru na stopro psychotest....

            Notoš - Profil | So 4.1.2014 16:34:07

            R.P. >> ...to, že člověk udělá u zápisu chybu je úplně normální věc...jsme lidé a ne stroje...Pak ten, kdo se na té chybě vyžívá a buzeruje, je ocas...jako kdyby byl bezchybný terminátor, který ale taky selhal...

              NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:32:02

              otoš >> bohužel se mi to nelíbí, ale nedá se s tím nesouhlasit, sice ne vždy, ale stává se to. Je to smutné.

                NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:30:03

                Pvl >> nebo na to každý kašle a nekontroluje to, tohle nás učili už na kroužku jak správně zapisovat ryby

                  NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:30:01

                  otoš >> už to nekuř

                    NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:29:09

                    Pvl >> no přeci váhu přisvojené ryby

                      Notoš - Profil | So 4.1.2014 16:28:32

                      ...rybářská stráž je k ničemu....kontrolují maximálně ty rybáře, kteří mají povolenku....na ostatní si netroufnou.....Házet machra na pionýra, nebo důchodce, to jde lehce, ale větší skupina (se zbrojním pasem) to je jiné kafe....Těm se raději vyhnou, neboť konflikt nestojí za ty prachy.... A tak se vlk nažral a koza zůstala celá...
                      PS.: zajímalo by mě, kolik pytláků bylo chyceno u vody k počtu zadržených povolenek řádných členů...

                        NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:28:23

                        R.P. >> U nás se to normálně takhle píše ..na víc pce je jeden kraj

                          NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:27:26

                          Louda >> Jak váha ? máš zapsanou míru , tak proč psát váhu když nekončím ??l

                            NLadineeek - Profil | So 4.1.2014 16:26:44

                            Louda >> U nas se bezne zapisuji 3 pstruzi na 1 radek...

                              NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:26:35

                              Pvl >> tak to se nedivim že ho RS seřval když to píše takhle

                                NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:25:59

                                Pvl >> a co ta váha ?

                                  NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:25:12

                                  Louda >> V kolonce míra byla napsaná ryba co si chci vzít domů Mám zapsanou vycházku --to jsem zapoměl

                                    NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:24:15

                                    Pvl >> takže jsi to nezapsal okamžitě po přisvojení ryby jo ? ty lumpe :-)

                                      NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:22:18

                                      Louda >> Do okna cm napíšu rybu kterou si chci vzít (pochopitelně tak aby se necala napsat i ryba druhá) a po ulovení další zapíšu druhou dvě míry se tam v pohodě vejdou --a čitelně Kusy zapíšu 2 a sečtu váhu napíšu a mydlím do chalupy :o§)

                                        Nlipenak - Profil | So 4.1.2014 16:21:32

                                        R.P. >> kde to je napsaný že vyjmenované druhy se musí psát samostatně na řádek .

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak