Rybářská stráž práva a povinnosti

Ahoj hoši , v mé předešlé diskusi jsem se ptal na to , jaký máte názor na používání podběráku. Ve spoustě reakcí sem také narazil na zajímavou věc , že dost z vás se ohraňovalo také na rybářskou stráž , která podle některých nedostatečně trestá rybáře , kteří dělají různé přestupky a z mého pohledu se také neukazují ani moc u vody. Například za dvě sezony zpět jsem měl u vody jedinou kontrolu(u vody strávím celkem dost času) a ještě bych řekl že ani ne moc povedenou. Otázka tedy zní jakou máte zkušenost s rybářskou stráží ? Jaká práva a povinnosti RS vám například leží v žaludku , která by jste jim naopak třeba přidaly do pravomocí a kolik kontrol stráží za sezonu máte ?
Autor diskuse: jany77 - Profil , 3.2.2013 všeobecné - ostatní

Kolik návštěv rybářské stráže z sezonu máte ?

A) Maximálně 1. do roka37%

B) 2 – 4 ročně40%

C) 4 a více ročně23%

Od 3.2.2013 hlasovalo 256 čtenářů.

NLouda - Profil | So 4.1.2014 16:19:16

Pvl >> a jak vypadá v jedné řádce zápis dvou kaprů ?

    NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:18:46

    Pvl >> vyjmenované druhy se musí zapisovat zvlášť samostatně na řádek

      NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:17:35

      medvěd >> sorry překouknul jsem se, ale jinak příspěvek sedí.

        NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:15:04

        Mrknato >> Hraji je ve vedeno MO a současně vykonává RS?

          Nmedvěd - Profil | So 4.1.2014 16:14:41

          Bobertik >> já psal kakrovi?

            NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:13:39

            Louda >> a chtěl jsem si odnést i lína, ale nechytnul jsem ho

              NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:13:09

              Louda >> mě z 10 chycenejma a 5 odnesenejma asi ne

                NBobertik - Profil | So 4.1.2014 16:12:39

                medvěd >> reagoval jsem tady na to co jsi psal Kakrovi předtím, mám úplně stejnou zkušenost.

                  NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:12:01

                  R.P. >> ´´Je to špatně ?

                    NR.P. - Profil | So 4.1.2014 16:10:55

                    Pvl >> to jako zapsal 2 kapry na jeden řádek??

                      NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:09:22

                      Mrknato >> Zeptej sem ho -- --teda když se potkáte .

                        Nmedvěd - Profil | So 4.1.2014 16:07:38

                        Mrknato >> tak to jako řádný občan nahlas a neotravuj furt

                          NMrknato - Profil | So 4.1.2014 16:07:28

                          Pvl >> A na lopatě alespoň umí kamarád sedět?

                            NMrknato - Profil | So 4.1.2014 16:05:27

                            medvěd >> Pokud uživatel hospodaří v rozporu s povolením (dekretem), kterým získal VRP, pak se nejedná o TČ, ale o jiný správní delikt. A např. už jeden uživatel za to dostal vloni pálku. Možná že je ta ješitnost nakažlivá....

                              NPvl - Profil | So 4.1.2014 16:04:13

                              Dnes vypravoval kamarád při vydávání povolenek ,..... jak jej buzeroval porybný (asi nějaký přehleďák) za to ,že nemá 2 ulovené kapry napsané v každém řádku jednu rybu --Jo bylo to někde na Pardubicku ..kdyby to dotyčný náhodou četl :o) Vycházka nebyla přerušena !!

                                NMrknato - Profil | So 4.1.2014 15:57:22

                                Bobertik >> Medvěd asi nečetl výroční zprávu, kterou na MOMRSu v roce 2006 přednesl její předseda (hraji) a v závěru poňouká, aby si sami členi chránili svoje ryby ve svým revíru a ochranu pak svěřil BP, které mění hospodaření.... bez vyjímky. Nic se nestalo, a tak se tahle lidová tvořivost začala rozlejzat i za hranice MOMRSu.

                                  Nmedvěd - Profil | So 4.1.2014 15:55:54

                                  Mrknato >> tady přece vůbec nejde o nějaká zákonná ustanovení.Jde jen o Tvoji ješitnost.Mocktrát jsem Ti napsal,že tady to nevyřešíš.Pokud víš o porušování zákona je Tvoji povinností toto oznámit.Jinak se dopouštíš trestného činu i Ty

                                    NMrknato - Profil | So 4.1.2014 15:50:08

                                    medvěd >> Nějak jsi to pomotal. Kde prosím tě chci, aby se "hrálo podle mého"? Hru určuje zákon, vyhláška a vyjímky. Tak je to spráně a tak to má být, no a já nechci nic jiného. Ty "malý kluky" hledej jinde, protože to přeháněj. Takový prasečiny nedělal ani bolševik.

                                    Aby jsi si nemyslel že chci něco navíc, něco jinýho, tak si přečti v rybářském zákoně §1 odst.7). No a hlavně se podívej, co to je vyjímka podle odst.5.

                                    No a pak si prosím zopakuj, kdo je RS, co může a znovu se vrať o odstavec výše a třeba zjistíš, kdo si s náma hraje.....

                                      NLouda - Profil | So 4.1.2014 15:34:06

                                      Bobertik >> a tobě zatemnil mozek kapř

                                        Nvoda12 - Profil | So 4.1.2014 15:20:01

                                        mik UTD >> Jaký 3 díl povolenky?

                                          Červené karty: Malda512, tuzemak