Snag Bars - osobní zkušenosti...

Uvažuji o nákupu a chtěl bych se nejdříve něco dozvědět.Zajímají mě hlavně osobní zkušenosti s používáním,kterou značku si pořídit.Jaký materiál nerez,hliník,plast nebo ocel.Univerzálnost na více typů hlásičů.
Je to vůbec potřeba,když používám pouze vidličky???

Fotografie snag bars v akci vítány.
Autor diskuse: Hope - Profil , 2.2.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Které vlastníte?Které doporučujete?

A) Solar Snag Bars3%

B) Korda Stow Bars7%

C) Delkim Snag Bars9%

D) Prologic Snag Bars4%

E) ACE Snag Bars2%

F) Fox Snag Bars14%

G) Anaconda Rod protector33%

H) Taska Snag Ears6%

I) Vlastní výroba18%

J) Jiné4%

Od 2.2.2013 hlasovalo 181 čtenářů.

Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:23:07

Carper Lukyn >> zase ty ošklivý hlášiče :-)))) nic proti :-)

    Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:21:54

    GTdpcfix >> myslím, že nějakých 450 za kus original z uhlíku od Delkim je velmi slušné, tam už neplatíš materiál a práci, ale značku

      NCarper Lukyn - Profil | Ne 3.2.2013 17:19:48 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Ještě tu chybí foto kordy :) .Supr věcička pří chytání podél břehu.

        NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 17:17:04

        machacek.pepa >> mno ja kdyz videl nejaky za 1000kc kus tak jsem se malem rozbrecel:Dale dneska je trend ze moderni kaprar jak neutrati tak nenachyta:Dtakze fakt nic noveho pod sluncem:D

          Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:11:55

          GTdpcfix >> tak to je v poslední době snad celá rybařina :-)

            NHope - Profil | Ne 3.2.2013 17:11:39

            sabbath >> Jo máš dobrou paměť :-) už jsem s tím v minulosti měl problémy,ale né tak velké jako teď.....Jo už se těším na novou sezónu-dneska už mám u sebe i pípák a tak si můžu i zapípat :-)

              NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 17:10:41

              machacek.pepa >> v pohode ja nechtel nikoho nasrat jen jsem chtel spise upozornit jaka je to nehorazna zlodejina

                Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 17:07:27

                GTdpcfix >> já půjdu do těch od Delkimů, takže se nemusíš bát, že bych to od tebe chtěl :-)

                  NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 17:02:15

                  machacek.pepa >> takl jestli chces vyrobit ty co ma JTr tak to uz je jina pracicka ale o tech ja jsem nepsal:D
                  vis ja pro kamarady takovy chujoviny delam gratis je skoda ze nemas nikoho ve svem okoli kdo ma k takovym vecem pristup....ja ted momntalne nemam pristup k nerezi ale umim ji sehnat do tri dnu:Dtakze pohoda.....jak rikam doufam ze nikdo s takouvou kravinou za mnou ale neprijde...
                  k ty cene...material kradu firme,naradi mam firemni,a delat to v pracovni dobre tak myslis ze by bylo rozumne delat to pro nejakyho znamyho za 400?takova fuska by se mi nevyplatila to mam lepsi ksefty:D...
                  ted si musim udelat vazacsky stojanek tak mam o zabavu postarano + se poustim do celoopravy lode takze manualniho vyziti budu mit haba kuk:D

                    Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 16:49:21

                    JTr >> gratulace, mám inspiraci :-)

                      NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 16:47:40

                      machacek.pepa >> jj

                        Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 16:29:13

                        JTr >> ty rohatinky vypadaj zajímavě, to ty sám?

                          Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 16:27:49

                          GTdpcfix >> pokud v tom děláš a máš dost času se s tím zadarmo někomu dělat, prosím, třeba si to u tebe objednám taky,:-) ale jinak můj zámečník si bere cca 150 za hodinu práce, kterou mi investuje ( a jelikož má stále hodně práce, vždy mě nerad vidí :-)) a k tomu materiál, a nerez - kvalitní nerez, není nejlevnější tedy by mě tato sranda vyšla dejme tomu na 400 Kč, to je jako jeden kus od Delkimu. kdo to trochu promyslí, tak si raději přidá ještě jednou 400 a má original Delkim, teda tak bych to udělal já, :-)

                            NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 16:22:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jinak tady mám u tohoto jistotu že to nebude mít nikdy korozi..o)

                              NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 16:21:31

                              machacek.pepa >> tak s tim zase nesouhlasim ja.jelikoz shodou nahod delam ve strojirenstvi tak ti reknu ze cela vyroba MISHAKovych SNAG BARS(mluvim o dvou kusech) mi muze trvat asi hodinu pokud si nachysam veci k tomu potrebne dopredu jelikoz mame na hale nehoraznej bordel a 80% casu stravim hledanim nastroju a vybaveni k tomu potrebnemu.material mam z firmy a vic jak ciga by jsem si za to nevzal.....a to jeste jen kdyby jsem to delal cizimu.ale sam za sebe rikam ze z takovych blbosti uz jsem vyrostl:Da doufam ze nikdo s pratel neprijde s tim ze to potrebuje za se bez toho neda chytat:D

                                NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 16:14:16

                                GTdpcfix >> Souhlasím s pepou.A nemluvě o tom že každý zboží má svého kupce a nemusí to být zrovna blázen.

                                  Nmachacek.pepa - Profil | Ne 3.2.2013 16:01:36

                                  GTdpcfix >> tak s tím nesouhlasím, i výroba takovýhle hračky je časově docela náročná, a ne každej má chuť se s tím zadarmo dělat, a když už se s tím někdo dělat bude, je blbost šetřit na materiálu a dělat to z něčeho jiného než nerez, zinkování je pravěk. je fakt, že ti to zámečník udělá levněji,protože jiným platíš značku, ale o tolik levněji to nebude, pokud chceš aby to vypadalo solidně

                                    NGTdpcfix - Profil | Ne 3.2.2013 15:55:18

                                    JTr >> jasny ale kazdopadne si myslim ze je blazen kazdej kdo si to poridi....myslim ze staci poprosit jakehokoliv strojare,nastrojare,zamecnika,a ten mu to vyrobi za cigara.....uplne idealni stav nechat to potom pozinkovat ci jakkoliv jinak upravit...moznosti je neskutecne mnoho

                                      NHunter 1 - Profil | Ne 3.2.2013 15:00:48

                                      fpetula >> můžu se zeptat k čemu je to dobré??

                                        NJTr - Profil | Ne 3.2.2013 14:54:07

                                        GTdpcfix >> To máš pravdu že je více druhů nerezu. Nejkvalitnější je s vyšším obsahem Cr a Ni a nižším obsahem C a S. A čím méně kvalitnější je tak ti více magnetizuje.Takže pokud mu nemagnetizuje ,tak mu nemůže reznout.