Boilie Mivardi Rapid

Ahojte, koupil jsem si tyto boiliesy a po necelém půlroce mi asi 3/4 balíčku zplesnivělo nemůžu to stále pochopit balíček byl vakuován a dobře uzavřen =(
Máte někdo zkušenosti s tímto boilie???? popř. jestli vám to taky plesnivý???
Autor diskuse: lumachr - Profil , 31.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

viceroy - Profil | St 27.8.2014 20:58:19

Bedřišák >> na to ze TONIK BEZ BOT stoji kolem 400 kc tak to krmeni vazne spatne asi nebude ..........:-D

    Bedřišák - Profil | Út 26.8.2014 22:58:49

    kímoš mi teď o víkendu ukazoval Vyzutýho Tondu a byl pěkně nasr... kuličkyse po slabém zmáčnutí úplně rozpadnou nejde s nima kloudně nahodit švihem, sušit se mu nechtějí páč už pak nejsou tak atraktivní- no zřejmě špatná várka , ale jinak si myslím, že nemají zas tak špatný krmení

      flodur - Profil | Út 26.8.2014 19:55:30

      syrus >> nic mi nedali :-)a mám dva kamarády a ti dokonce přestali chytat mikbaits a začli mivardi a jsou spokojeni myslím ze alexdelpiero 10 má pravdu když ryby žerou je jedno na co chytáš

        RST - Profil | Út 26.8.2014 18:54:01

        metal >> Je to víc jak 10. let. Jestli se to jmenovalo multimix už nevím, ale asi ne. Byl to 10. Kg pytel směsi hodně podobné té na fotce a bylo to drahé jako hrom. Skoro všechno to plavalo.

          alexdelpiero10 - Profil | Út 26.8.2014 17:30:21

          myslím si, že každá koule chytá pokud ryby jsou při chuti a je položená na správným fleku :) myslím že pak bych chytl i na uválený lejn... :)

            metal - Profil | Út 26.8.2014 16:46:09

            RST >> Multimix od JT ???

              syrus - Profil | Út 26.8.2014 16:13:44

              flodur >> Kolik ti dali?

                RST - Profil | Út 26.8.2014 11:20:45

                Modrý šílenec >> Spíš to posmetali pod nesprávným strojem:-)

                  Modrý šílenec - Profil | Út 26.8.2014 10:53:32

                  RST >> Hold tam někdo usípl víc kaseinátu vápenatého :-)))

                    RST - Profil | Po 25.8.2014 21:34:42

                    Modrý šílenec >> Si děláš srandu, ale kdysi jsem koupil 10.Kg multimixu od JT a představ si bylo to krmení pro lov na "blafku" všecko to plavalo:-)

                      clarence - Profil | Po 25.8.2014 21:16:38

                      Modrý šílenec >> Já bych to koupil je to na pohled pěkný a k těm plovkám bych tam přibalil 1/2 kg pasty aby úspěch zaručen.J

                        Modrý šílenec - Profil | Po 25.8.2014 16:03:44

                        El Duffus >> Ještě by tam měli přidávat pár plovek, ať je ten multimix kompletní ;-))))

                          Kocháč - Profil | Po 25.8.2014 14:27:37

                          El Duffus >> Rozkaz, taky se rád něco dozvím.

                            El Duffus - Profil | Po 25.8.2014 14:25:22

                            Kocháč >> laskavě nezasírej seriózní otázku!!!

                              Kocháč - Profil | Ne 24.8.2014 19:09:46

                              judas.d >> Pytel mám plnej, ale ne těch tzv krmnejch.

                                judas.d - Profil | Ne 24.8.2014 19:06:51

                                Kocháč >> hele nebuď labuť a přiznej se že ten pytel máš ve skříni:-))))

                                  Radek Fox - Profil | Ne 24.8.2014 15:23:52

                                  Kocháč >> Ono se dá prodat úplně všechno, na světě je mraky šílenců :-))

                                    Kocháč - Profil | Ne 24.8.2014 15:02:35

                                    Radek Fox - 24.8.2014 14:50:49 >> Nechápu jak tohle může ještě někdo v dnešní době kupovat a prodávat.

                                      Radek Fox - Profil | Ne 24.8.2014 14:50:49

                                      Klasická Woskovka, kterou mnohé firmy nazývají "krmnou" :-)) Otázka však je, kdo se z její výroby a následného prodeje nakrmí nejvíce ?? :-))

                                        viceroy - Profil | Ne 24.8.2014 13:46:06

                                        syrus >> vidis tohle mne nenapadlo :-D:-D:-D .........

                                          syrus - Profil | Ne 24.8.2014 13:34:18

                                          viceroy >> Možná Multishit.

                                            viceroy - Profil | Ne 24.8.2014 11:39:34

                                            Sewka >> multimix co ja vim ma jen MIK nebo uz to u Mivardi okopirovali ? :-D no tak podle fotky okopirovali .......zajimali by mne proc se to jmenuje MULTI ? Jako ze to je universal .......?

                                              El Duffus - Profil | Ne 24.8.2014 11:24:41

                                              Sewka >> ja bych to hodil do popelnice, myslel jsem, ze se s nama podelis, kdyz s tim mas zkusenost...

                                                Sewka - Profil | Ne 24.8.2014 7:33:00

                                                El Duffus >> je toho 20 kg multimix to je jen na tobě jakou taktiku zvolit.

                                                  clarence - Profil | Ne 24.8.2014 7:28:33

                                                  El Duffus >> Ty zelené jsou na amury.J

                                                    El Duffus - Profil | Ne 24.8.2014 6:37:51

                                                    Sewka >> na vnadeni zlute a pod hacek cervene nebo naopak?

                                                      Sewka - Profil | So 23.8.2014 17:07:11

                                                      Kupuji od Mivardi jak na vnadeni tak i pod háček u mne bez problémů.

                                                        Modrý šílenec - Profil | Pá 22.8.2014 21:58:45

                                                        El Duffus >> Jenom pozor na ten vystouplí tuk, možná bude žluklí ;o))))))

                                                          čabansumak - Profil | Pá 22.8.2014 20:49:07

                                                          Já na ně chytám a ryby na to jdou,ani dýl rozdělané kuličky neplesniví a proti rozpadání při házení kobrou je stačí chvilku namočit.