Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 17:13:38

Peta Dobeš >> Na tebe jsem úplně zapoměl... Kocháče mě mučil cestou na Tovačov, tak jsem myslel, že to neudělá na Asuánu :D

    NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:12:50

    Dal by se nějak obšlehnout ten rok 1998? já jsem 1999 :-))))) k naštvání :D

      NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 17:05:42

      Jak tak koukám podle reakcí v této diskusi tak stará garda má převahu :-)))))

        NPeta Dobeš - Profil | Čt 14.2.2013 17:02:31

        LeoSNB >> portos,kocháč nebo já,to vyjde asi na stejno.

          NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 16:47:21

          LeoSNB >> ja ti muziku vyberu koloušku

            Nslavina - Profil | Čt 14.2.2013 16:43:12

            blackfish >> ne je to jedno. klidně si ho vem.

              NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 16:35:37

              slavina >> Objednej :) Lepší, než aby hudbu vybíral Portos :D

              PS: Tomu se říkat naplácat na holou :))

                Nblackfish - Profil | Čt 14.2.2013 16:27:49

                hele nikde v pravidlech jsem si nevsiml niceho o bivakovani je mozne pouzit i stan od collemana ale s pevnou podlážkou nebo je to problém?

                  NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 16:10:37

                  LeoSNB >> No votom se snad ani nemusí hlasovat :-))))))))))))))))))))))))

                    Nslavina - Profil | Čt 14.2.2013 16:08:56

                    Kocháč >> a co hudba bude,nebo mám objednathttp://www.youtube.com/watch?v=R5mMRiiCwakdnat.-)

                      NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 16:03:19

                      LeoSNB >> já si myslím, ze ti asi nabliju do startovaček :-)

                        NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 16:01:00

                        F.T.M. >> Já si myslím, že se to odsouhlasí :D

                          NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 15:55:47

                          LeoSNB >> Ani jeden rozhodčí v tvém podání nemá chybu :-))))))

                            NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 15:35:24

                            Jinak bych vás nechtěl nějak vyhazovat (rozhodčí), ale bral bych tyto rozhodčí :)

                              NRST - Profil | Čt 14.2.2013 13:17:08

                              klobas >> A ty dostaneš preventivně:-)

                                Nklobas - Profil | Čt 14.2.2013 11:54:37

                                slavina >> Tak to už se teším :D

                                  Nslavina - Profil | Čt 14.2.2013 11:48:52

                                  klobas >> Letos si beru rákosku a za každou nekázen bude trest:-) tak se připrav.-)

                                    Nklobas - Profil | Čt 14.2.2013 11:37:37

                                    Nejdůležitější je samozdřejmě dobře vylosovat ... :-))

                                      NRadekZa - Profil | Čt 14.2.2013 11:36:45

                                      klobas >> Tak se domluv s někým kdo přihlásí aji tebe :)

                                        Nklobas - Profil | Čt 14.2.2013 11:27:47

                                        LeoSNB >> Uvidíme no snad to nak pořeším...