Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:53:21

F.T.M. >> Ještě se mi nepodařilo spojit s naším adminem stránek, ale doufám, že v šest budou na stránkách všechny data.

    NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 17:51:36

    Kocháč >> V kolik hodin zítra zazní startovní výstřel :-)))) Potřebuji si doma rezervovat net :-)))))))

      NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 17:43:09

        NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:41:18

        Kocháč >> Jestli tam za ten rok pojedu tak mužeš :-))))

          NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:37:13

          Pošťák Pet >> ti to třeba jednou kolem třetí hodiny v nedělu ráno připomenu :-)

            NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 17:36:59

            Kocháč >> V notebooku mám jen první roční
            Foto: Maca

              NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:34:04

              Kocháč >> Když to jezdí tak je to supééér :-)

                NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 17:30:11

                Kocháč >> Náhodou celkem utíká rychle :-)))) U nás jedna prezentace,veletrh, druhá prezentace,třetí prezentace a je tu jaro :-)))))))

                  NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:29:28

                  Pošťák Pet >> jak se to vezme, když to jezdí, tak je to i dřina :-)

                    NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:28:22

                    Nemám tady v tabletu žadný fotky, jestli máte někdo ze starých ročníků, tak to sem nasypte :-) zima bude dlouhá :-)

                      NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:26:55

                      Martas.bait >> Né to já jenom tak na rybchlovku tady pro zajmavost :-)

                        NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:26:23

                        Kocháč >> to musí bejt život :-)))) 50 hodin u vody :-)

                          NMartas.bait - Profil | Čt 14.2.2013 17:24:29

                          Pošťák Pet >> co takhle si něco o tom přečíst? :o)) stačí jen popis :o))

                            NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:24:25

                            Pošťák Pet >> klasickej formát carp ligy.

                              NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:23:52

                              Pošťák Pet >> pátek 9:00 až neděle 11:00, 50hodin nonstop.

                                NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:22:28

                                Kocháč >> Jojo.... a pro zajmavost, jak dlouho ten závod trvá?

                                  NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:20:51

                                  Pošťák Pet >> soukromák Asuan u Mladoňovic, Jižní morava

                                    NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:19:36

                                    Peta Dobeš >> nepřijde mi, že by S.O.D. byla mic tvrdá hudba, Leoš mi v autě omdlejval :-)

                                      NPošťák Pet - Profil | Čt 14.2.2013 17:19:20

                                      Kocháč >> Já jsem o tomdle cupu zatim jenom slyšel... nevíš kde to je? někde na Moravě asi né?

                                        NKocháč - Profil | Čt 14.2.2013 17:16:31

                                        Pošťák Pet >> když bude malo zajemců, tak to pořešime, jinak prišti rok už to bude i 1999