Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

NLeoSNB - Profil | Čt 14.2.2013 11:18:13

klobas >> Nemyslím si, že to bude tak horký, jak minulé ročníky.

    Nklobas - Profil | Čt 14.2.2013 11:12:39

    Ja asi nebudu mít možnost být zítra na počítači takže se nestihnu přihlásit tak doufám že budou jeste volná místa potom...

      NRadekZa - Profil | Čt 14.2.2013 10:26:42

      asuán >> Třeba kluci dělají mrtvého brouka a v ten správný momont zaútočí :o))

        Nasuán - Profil | Čt 14.2.2013 10:12:43

        Na to že se zejtra spouští přihlašování je tady nějak mrtvo.

          NF.T.M. - Profil | Čt 14.2.2013 5:45:41

          Tik.....tak....tik...tak :-))) už zítra se jde do přihlášek :-)))

            Nslavina - Profil | Út 12.2.2013 17:12:32

            Kocháč >> Jo ferda to unese:-)

              NF.T.M. - Profil | Út 12.2.2013 17:07:32

              RadekZa >> Ber to tak, že co tě nezabije to tě posílí :-))))

                NKocháč - Profil | Út 12.2.2013 16:54:34

                slavina >> Všechno zapřu a když to praskne, tak to svedu na předsedu :o)

                  Nslavina - Profil | Út 12.2.2013 16:18:27

                  Peta Dobeš >> držím ti místo v brolku:-)

                    NPeta Dobeš - Profil | Út 12.2.2013 16:17:22

                    slavina >> no jestli se sejde ta stejná banda co loni tak to bude zase dym....

                      Nslavina - Profil | Út 12.2.2013 15:38:22

                      Kocháč >> Jsou tací kteří na centrále jen chlastají a žerou.-) že

                        NRadekZa - Profil | Út 12.2.2013 15:00:20

                        Op!k >> Aspoň jste měli zábavu kluci :D

                          NOp!k - Profil | Út 12.2.2013 14:57:37

                          RadekZa >> Ano ano nikdy nezapomenu na tu chvilku jak se ti rozjel jeden s prutů a já se s klukama z týmu díval na neskutečně dlouho jízdu ale ty stále nikde na konec si přiběhl zastavil ses před prutama díval ses tak 10 sekund na protáčjíci se cívku ale to už sme umírali smíchy a zároven na tebe volali tak to sekni!! a tvoje odpověď to sou moje pruty ? :D:D .. když už ses odhodlals seknut tak chytils prut uprostřed a přisekls ... no prostě nezapomenutelný zážitek :-)))

                            NRadekZa - Profil | Út 12.2.2013 14:29:22

                            F.T.M. >> O co dobře...ale jak jsem vypadal....ani chvíli jsem nespal, nic jsem nestíhal, poslední noc jsem běhal k prutům i když nebyl ani záběr, nebo na opak usnul jsem a byl záběr, stál jsem u prutu a ptal se kluků vedle zda jsou to vážně moje pruty, když vylosuješ místo jako já, né jednou se stane že máš záběr např. na 3pruty ze 4 + podebírání naštěstí jsem tam měl kamaráda ale ten bohužel na rybách nikdy nebyl takže to byla pomoc vážně jen na něco :o)

                              NKocháč - Profil | Út 12.2.2013 11:33:28

                              RadekZa >> Počítám, každá ruka a noha se hodí a čím víc nás bude tím líp. Máme 5 míst na vážení což obnáší po 12ti hodinách celkem zápřeh. K tomu lidi na přenos a průběh na centrále a tím pádem je optimální počet realizačního týmu 15 lidí :o))

                                NF.T.M. - Profil | Út 12.2.2013 11:23:57

                                RadekZa >> Vždyť jsi dopadl dobře :-))))

                                  NRadekZa - Profil | Út 12.2.2013 8:15:53

                                  Jinak kluci chytat sám bych vám nedoporučoval...kdo mě minulý rok viděl ví jaké to mělo následky :D :D

                                    NRadekZa - Profil | Út 12.2.2013 8:14:54

                                    Kocháč >> Doufám že se mnou počítáš na toho rozhodčího :o)) Když nemůžu chytat tak se aspoň nějak zúčastnit :o))

                                      NF.T.M. - Profil | Ne 10.2.2013 15:26:32

                                      Hledám parťáka na Asuan Junior Cup, nejlépe Northern Bohemia není však podmínkou.
                                      V případě zájmu kontaktovat přes SZ :-))))))

                                        NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 14:50:29

                                        slavina >> to zase pořešime v pruběhu roku, čim vic tim lip, ať je čas pokecat. Jestli se sejde stejna parta co minulej rok, tak to bude v pohodě.