Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

Nslavina - Profil | Ne 10.2.2013 14:25:50

Kocháč >> do kdy se mají hlásit rozhodčí a kolik budou platit startovný:-)

    NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 14:16:39

    F.T.M. >> no tak v pohodě :-)

      NF.T.M. - Profil | Ne 10.2.2013 14:10:00

      Kocháč >> V tebou uvedený čas budu u PC :-)))))

        NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 14:09:10

        F.T.M. >> tabulka bude zveřejněna na strankach spolku i s e.mailovou adresou.

          NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 14:08:04

          F.T.M. >> aha, někdy odpoledne. Az se vratim z prace. Videl bych to tak na 18:00

            NF.T.M. - Profil | Ne 10.2.2013 13:54:13

            Kocháč >> Já se ptal na tento pátek 15.2. kdy se to spustí. Myslím tím to přihlašování (v kolik hodin).

              NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 13:48:16

              Sport.Rybář 5 >> taky si myslím, ale třeba se dotace z kraje povedou. Jen je to papírování na dýl.

                NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 13:47:14

                F.T.M. >> sraz je ve čtvrtek večer, zase kýta a pokec. V patek rano v sedm losujem a v devet je start.

                  NSport.Rybář 5 - Profil | Ne 10.2.2013 13:25:35

                  Kocháč >> Ok rozumné :) Už tak je těch 2000Kč krásná cena na startovné.

                    NF.T.M. - Profil | Ne 10.2.2013 13:24:20

                    Kocháč - >> A v pátek 15.2.2013 to vypukne v kolik hodin ??????

                      NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 13:20:42

                      F.T.M. >> jen věku a datumu, jinak neni co měnit. Ročniky 1993-1998 a datum 16.-18.8.

                        NF.T.M. - Profil | Ne 10.2.2013 13:17:54

                        Kocháč >> Čeho se týká ta úprava pravidel ?????

                          NSport.Rybář 5 - Profil | Ne 10.2.2013 13:09:31

                          LeoSNB >> Aha :D tak to abych začal dělat ať nejsem pozadu :D

                            NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 13:09:24

                            Sport.Rybář 5 >> právě, že to až v týdnu, ale vypada to tak, že dame 2000,- na tym a v připadě, ze nasledně podpora bude, tak to dame do cen.

                              NLeoSNB - Profil | Ne 10.2.2013 12:37:45

                              Sport.Rybář 5 >> Tady je mrtvo, protože všichni už připravujou návazce :D

                                NSport.Rybář 5 - Profil | Ne 10.2.2013 12:29:15

                                Kocháč >> Paráda :) A už se ví jestli to startovné bude 1500 nebo 2000Kč?

                                  NKocháč - Profil | Ne 10.2.2013 12:26:43

                                  Sport.Rybář 5 >> dneska jsem upravil pravidla, nachystal přihlašovací tabulku a v pátek to spustime :-)

                                    NSport.Rybář 5 - Profil | Ne 10.2.2013 12:22:13

                                    Tady je nějak mrtvo :D Já se na závody už nemůžu dočkat pokud se tam teda dostanu :D Těším se jak malé děcko na vánoce.

                                      NF.T.M. - Profil | Ne 3.2.2013 21:48:23

                                      Kocháč >> Díky za info :-)))))

                                        NKocháč - Profil | Ne 3.2.2013 20:30:37

                                        F.T.M. >> registrace od 15.2. Zaplacení do konce dubna.