Asuan junior cup '13

Otevírám otázku pro 3. ročník Asuan junior cupu 2013, pořádaný jako už tradičně Českomoravským kaprařským spolkem a Carp clubem ČR ve dnech 16.-18.8. 2013 . Tentokrát pro závodníky narozené v letech 1993 - 1998. Více informací bude zveřejněno v průběhu měsíce února a odstartováno přihlašování. Ptejte se, bavte se, než se zase sejdeme na Asuanu :o)

http://ajc2013.mrk.cz/
Autor diskuse: Kocháč - Profil , 28.1.2013 kaprařina - závodní sektor

NF.T.M. - Profil | Ne 3.2.2013 20:28:27

Kocháč >> V případě že proběhne 15.2.2013 registrace, tak součástí této registrace bude uhrazení startovného ????? Zatím nemám na 100% parťáka.

    NKocháč - Profil | Ne 3.2.2013 19:52:29

    Peta Dobeš >> Myslím, že na nuláky je spolehnutí a přijedou.

      NPeta Dobeš - Profil | So 2.2.2013 11:58:03

      Kocháč >> čas si najdu.spaní treba taky seženu,a hlavně aby byla paní beranová

        NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:47:32

        RST >> S tím taky něco uděláme :D Laťka to spraví :))

          NRST - Profil | So 2.2.2013 11:45:31

          LeoSNB >> To neklapne, mám moc provařenej ksicht.

            NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:45:02

            Kocháč >> Kdy to skončí?... A zapomenete na to?.. :D

              NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:44:39

              RST >> Ok, jdeš do toho semnou?... Falešnou občanku ti seženu :D

                NRST - Profil | So 2.2.2013 11:41:55

                Kocháč >> Tak:-)

                  NKocháč - Profil | So 2.2.2013 11:41:14

                  RST >> a při úklidu zvratkú se logicky nemůže věnovat lovu :-)

                    NRST - Profil | So 2.2.2013 11:38:51

                    Kocháč >> Leo musí mít dvoučlenej tým. Nikdy nedospěje:-))

                      NKocháč - Profil | So 2.2.2013 11:35:50

                      LeoSNB >> u plnoletých klidně jeden v týmu, pod 18let dva nebo dozor nechytajícího plnoletého.

                        NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:27:51

                        klobas >> Myslím si, že nebudeš jediněj :D

                          Nklobas - Profil | So 2.2.2013 11:26:40

                          LeoSNB >> Podepíšu ti jí taky :D

                            NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:25:13

                            Portos >> No doufám, že tě v něm hlavně mít nebudu... Jinak udělám petici o vyhoštění ze sektoru :D :D

                              NPortos - Profil | So 2.2.2013 11:23:55

                              LeoSNB >> ty budeš první komu to střihnu... A je mi jedno v kterém sektoru budeš! :-D

                                NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:21:01

                                Portos >> Počkej! Ty jedeš zase?!! :D

                                  Nklobas - Profil | So 2.2.2013 11:18:05

                                  Kocháč >> Pěkný to může být ale ne 2 roky po sobě :D

                                    NPortos - Profil | So 2.2.2013 11:17:40

                                    klobas >> letos si sebou beru nůžky :-) Nikdo mě v noci budit jako rozhodčího nebude! :-))) Prostříhám celý sektor a bude klid...

                                      NLeoSNB - Profil | So 2.2.2013 11:17:25

                                      Kocháč >> zase 2-3 členný team?... 1 členný nemůže být? :D

                                        NKocháč - Profil | So 2.2.2013 11:15:23

                                        klobas >> čtvrtý místo z dvaceti je pěkný :-)