- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Shimano Aerlex 7000 XTA Spod nebo Shimano Beastmaster 7000 XTA
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
8x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Njarda85 - Profil | Ne 8.10.2017 12:47:51
BEASTMASTER 7000 XTA více informací na bazaru. Díky
Njarda85 - Profil | Pá 6.10.2017 14:59:42
Nmurphyy - Profil | Pá 6.10.2017 14:44:57
Nkoralovec1 - Profil | Pá 6.10.2017 14:22:47
Nviceroy - Profil | Pá 22.9.2017 9:32:42
Nkoralovec1 - Profil | Pá 22.9.2017 8:54:27
Nviceroy - Profil | Pá 22.9.2017 0:35:58
Nkoralovec1 - Profil | Čt 21.9.2017 19:35:40
Njarda85 - Profil | Út 19.9.2017 21:40:53
NCarp Team Quattro Ne - Profil | Út 19.9.2017 9:42:57
NC...arlos - Profil | Po 18.9.2017 15:37:51
NStrop 330 - Profil | Po 18.9.2017 14:43:33
NStrop 330 - Profil | St 30.8.2017 13:04:08
Nhaas - Profil | St 30.8.2017 12:51:06
NStrop 330 - Profil | St 30.8.2017 11:33:46
Nhaas - Profil | St 30.8.2017 10:43:07
NStrop 330 - Profil | St 30.8.2017 9:44:32
NApso - Profil | Ne 15.1.2017 15:01:46
NJishik - Profil | Ne 15.1.2017 13:41:25
NPíňas - Profil | Ne 15.1.2017 13:22:58
NSAMI - Profil | Ne 15.1.2017 11:45:16
Já mám stejně brzdu pořád dotaženou na krev a jenom jednou za čas když markeruji, tak s ní pracuji.
Nmemphisto - Profil | Ne 15.1.2017 10:45:52
NJishik - Profil | Ne 15.1.2017 10:32:31
Nchesper - Profil | Ne 15.1.2017 7:15:40
NSAMI - Profil | So 14.1.2017 23:12:50
Ohledně tuningu. Jediný co jsem udělal je to, že jsem vyměnil filcový podložky v brzdě za karbonový, protože před začátkem krmení namáčím šňůru (celý naviják). Je to ale spíš pro můj dobrý pocit, než pro nějaký účel, brzdu má totiž dost rychlou na markerování už z výroby. Možná bych ještě uvítal pomalejší oscilaci, ale to stejně není v mých silách upravit, žádný kit neexistuje.
Jinak si myslím ze dalsi tuning (aspoň pro mě) je zbytečný, stejně ten naviják není při spombování nijak namáhaný a urcite zvládne svoji práci i bez pridaných ložisek.
Nviceroy - Profil | So 14.1.2017 19:20:03
Nfilfas - Profil | So 14.1.2017 19:18:57
Nviceroy - Profil | So 14.1.2017 19:14:57
Nfilfas - Profil | So 14.1.2017 19:07:28
Nkobr.d - Profil | So 20.2.2016 13:24:49
NNAVI73 - Profil | So 20.2.2016 13:13:22
NNAVI73 - Profil | So 20.2.2016 13:00:12
NNAVI73 - Profil | So 20.2.2016 12:59:05
Nviceroy - Profil | So 20.2.2016 12:39:30
NNAVI73 - Profil | So 20.2.2016 12:36:03
NHostix - Profil | So 20.2.2016 10:47:50
Nkobr.d - Profil | Po 27.4.2015 20:03:36
Nhonzulaw - Profil | Čt 31.7.2014 12:04:16
Nhonzulaw - Profil | Čt 31.7.2014 11:47:51
NFil@s - Profil | Út 8.7.2014 18:07:25
Nmannnik - Profil | So 1.6.2013 21:41:00
pro jistotu se sám koukni, píše tam o tom víc. Odpovídá Rendisovi, zhruba uprostřed
http://www.mrk.cz/poradna.php?id=3&page=262
NAbdul - Profil | So 1.6.2013 21:32:10
Nmannnik - Profil | So 1.6.2013 21:25:28
http://www.rybarsky-market.cz/navijak-shimano-aerlex-7000-xs/sr-1-si-213/default.aspx
NLadin73 - Profil | So 1.6.2013 21:19:32
NAbdul - Profil | So 1.6.2013 21:11:54
NAbdul - Profil | So 1.6.2013 20:38:02
Nofficer21 - Profil | So 6.4.2013 18:20:14
ak chces vidiet rozdiel tak si klikni na tento odkaz a uvidis kt. navijak ma alebo nema funkciu.
http://fish.shimano-eu.com/publish/content/global_fish/en/nl/index/customer_service0/reel_comparison_charts.download.-mainParsys-0005-downloadFile.html/big%20pit%20reels%202012.jpg
ja osobne mam doma aerlex 7000 xta spod a som s nimi zatial velmi spokojny ale mam aj biomastery 8000 XTB ale tie by som urcite nevymenil :).
tak za mna aerlex :)
NAlfons766 - Profil | Út 2.4.2013 21:15:28
NLuky61 - Profil | St 27.3.2013 11:53:17
Nkremilek1 - Profil | St 27.3.2013 11:45:55
NLuky61 - Profil | St 27.3.2013 11:14:00
Nmannnik - Profil | Ne 17.3.2013 21:02:21
Nkremilek1 - Profil | Ne 17.3.2013 20:53:00
Nkremilek1 - Profil | Ne 17.3.2013 20:47:10
NPíňas - Profil | Pá 25.1.2013 10:38:07
Nmichalič - Profil | Čt 24.1.2013 21:29:03
Už jsem myslel že mi ten SPOOL chceš rozmluvit :D :D :D .Už mám doma AERLEX a jsem s toho nadšenej :)
NPíňas - Profil | Čt 24.1.2013 18:28:00
Nmichalič - Profil | Čt 24.1.2013 11:44:20
Ahoj.Proč je to velká výhoda nemít ten SPOOL?Nebo jsem tě špatně pochopil?
Natika - Profil | Čt 24.1.2013 11:29:42
NPíňas - Profil | Pá 18.1.2013 18:42:44
NLuky61 - Profil | Pá 18.1.2013 18:33:31
Natika - Profil | Pá 18.1.2013 17:24:55
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NRevír - Jezero Jaroslav1587
NDomácí swinger - výroba624
NFox - není to předražené?1080
NRybarsky vozik233
NZlatá kaprařská malina1332
NKaprařský top vercajk3167
NFanclub značky Shimano16400
Kde to žije - kaprařina
17:17NKrátkodobá kaprařina x 9941
16:48NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54934
16:03NATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
15:54NFanclub značky Shimano 16400
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Suretti Spací Pytel Expert 4 Season | SLEVA 44%Za 699 Kč
Spací pytel Expert je vhodný od jara do podzimu, kdy vám poskytne pohodlí a teplo pro skvělý spánek. Rozměry 210x90 cm. Akce pouze do vyprodání zásob.
JRC Naviják XTX 10000 | SLEVA 48%Za 1.499 Kč
Fantastický naviják s grafitovým tělem v kombinaci s opracovanou hliníkovou cívkou vede ke spolehlivému, ale lehkému navijáku. Super hladký černý design a červené detaily JRC jsou konečným doplňkem tohoto nádherného, ale silného navijáku! 3 různé velikosti: 6000, 8000 a 10000."
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
Doporučujeme cestovku
CK Varga
CK zajištuje pobyt, rybaření v Maďarsku na jezeře Pölöske, kde ubytování je na výsoké úrovni, zajištujeme sportovní...















