Rybáři a dýmka

Na srazu v Černé Hoře jsem si všiml, že měl jeden kolega kufřík plný dýmek.. A tedy mě zajímá - kolik nás dýmkařů tu je? Jací jsou vaši oblíbení výrobci? Jaké jsou vaše oblíbené tabáky? U jakých metod lovu jste schopní dýmku bafat? (třeba na vláčku to asi to pravé ořechové nebude..) Neváhajte a pojďte si o dýmkách popovídat.
Autor diskuse: Soulfish - Profil , 9.1.2013 všeobecné - ostatní

NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 17:22:39

Sihanuk >> u někoho jsem to u nás na srazu viděl, možná u piqika

    NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 17:20:53

    CHaP >> jspu tři gramy a světový rekord je tuším něco přes 3 hodinky..
    minulý týden bylo něco takového v Brně v Harpagonovi, ale tam jsem se nedostal

    většinou na takové soutěži kouříš tabák, který vidíš prvně a často i z nezakouřené dýmky, tedy to mě nebaví
    na těch "méně významných" můžeš použít i vlastní dýmku a to je hned pohodovější

      NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 17:20:33

      Soulfish >> Bingo

        NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 17:18:48

        Sihanuk >> ten wankel (janpipes klouček?) byla ta soutěžka..?

          NCHaP - Profil | Čt 10.1.2013 17:16:36

          slyšel jsem že jsou i závody v tahaní dýmky. že se taka snad 2g, nekolik hodin ? mohl by mi otom někdo říci něco více?

            NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 17:14:24

            Soulfish >> no jasně

              NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 17:11:48

              Laďa K >> nacpávej lehce (nedávej toho tam moc), prvně by se mělo dávat tabáku asi do poloviny nebo tří čtvrtin a s každým dalším kouření porci tabáku zvětšovat, až se dostaneš úplně nahoru - až se ti po stěnách utvoří taková černá nehořlavá vrstvička, máš zakouřenou dýmku

              moc netahej - dýmku bys měl vždy udržet na kůži, aniž by ti přišla nějak horká, pokud se ovšem stane, že bude moc teplá, odlož ji, nech zchládnout a následně zapal znovu

              na vykouření první dýmky jsem spotřeboval půl krabičky zápalek...
              hodně štěstí

                NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 17:05:47

                  NLaďa K - Profil | Čt 10.1.2013 16:09:48

                  Tak jsem se dnes stal majitelem své první dýmky, ale teprve sbírám zkušenosti.

                    NKajman60 - Profil | Čt 10.1.2013 14:28:52 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    ...nějaké po předcích,co si prošly na rybách i se mnou mnoho rybohodin.....

                      NDetreux - Profil | Čt 10.1.2013 13:56:08

                      ahmed >> ok beru :) Jak budu mít papíry ozvu se.

                        Nahmed - Profil | Čt 10.1.2013 13:00:41

                        Detreux >> Tuhle diskusi bych raději nezakládal..))

                        Ale s dýmkou a matchkou, ke Svitavě zajít můžem..
                        Edit: Cement se přidá určitě taky.

                          NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 12:32:28

                          Sihanuk >> a ty jsi na dýmce s jakým nickem?

                            NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 12:30:51

                            ahmed >> tak určitě, protože toto jsem ještě neviděl ;-)

                              NMrCement - Profil | Čt 10.1.2013 12:10:32

                              ahmed >> narkomane.

                                NiPetulak - Profil | Čt 10.1.2013 12:10:08

                                Sihanuk >> Díky! ;-) Fajfku jsem dostal od ženy k narozeninám. Vybírala podle vzhledu, ale náhodou se trefila a sedí mi jak ulitá.

                                  NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 12:08:52

                                  Soulfish >> to jsi první koho z dýmka net znám a je i tady

                                    NDetreux - Profil | Čt 10.1.2013 12:07:58

                                    ahmed >> já bych tě do party bral :)

                                    Diskuze rybáři a joint bude taky?

                                      NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 12:05:02

                                      Sihanuk >> stejnou jako tady

                                        NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 12:04:32

                                        Soulfish - >> ahoj jakou máš přezdívku na dýmka.net?