Rybáři a dýmka

Na srazu v Černé Hoře jsem si všiml, že měl jeden kolega kufřík plný dýmek.. A tedy mě zajímá - kolik nás dýmkařů tu je? Jací jsou vaši oblíbení výrobci? Jaké jsou vaše oblíbené tabáky? U jakých metod lovu jste schopní dýmku bafat? (třeba na vláčku to asi to pravé ořechové nebude..) Neváhajte a pojďte si o dýmkách popovídat.
Autor diskuse: Soulfish - Profil , 9.1.2013 všeobecné - ostatní

NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 12:03:53

Soulfish - >> jo jo byla to soutěžka z klání 2010 v Kostelci

    NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 12:01:38

    iPetulak >> Moc pěkný zátiší Vauenky sbírám a ta Tvoje je moc pěkná. Na MB vanilla flake jsem začínal a stále ho kouřim.

      NiPetulak - Profil | Čt 10.1.2013 11:52:30 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      Na rybách mi bafání moc nejde, ale doma, když je klid, si rád fajfku vždycky vychutnám. Oblíbená fajfka VAUEN a tabák Mac Baren Vanilla Flake. Foto příslušenství, které mi při bafání nesmí chybět :-).

        Nahmed - Profil | Čt 10.1.2013 11:49:28 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Ahoj, vezmete mně do party?
        Mám jen tuhle dýmku, origoš Maroko.

          NT.L.Y. - Profil | Čt 10.1.2013 11:19:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Peterson IRISH HARP XL 905, Peterson FLAME GRAIN - dýmky, a oblíbené tabáky Peterson a Hardy Ultralite.

            NSintrix - Profil | Čt 10.1.2013 11:01:35

            obyčejná lulka i tabák (lehce parfémovaný). Abych tolik nezuřil, když mi uplave. Většinou muškařím.

              NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 10:51:39

              Batuta >> nějak tak to bude :)
              ovšem ještě se nám nestalo, že bychom se zhulákali pod obraz - přece jen to má nějakou úroveň

                Noskus - Profil | Čt 10.1.2013 10:24:13

                Batuta >> aha tak to jo ,to už chápu :-))

                  NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 10:10:02

                  oskus >> časem třebas nahodím i nějakej obrázek - pokud majitel fotek svolí a nějaké poskytne

                    NBatuta - Profil | Čt 10.1.2013 10:07:12

                    oskus >> Normální chlastačka, akorát u toho ještě smradí dýmkami .-)

                      Noskus - Profil | Čt 10.1.2013 9:59:06

                      Soulfish >> hm tak to jsem netušil....

                        NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 8:09:29

                        oskus >> tak tak :)
                        nás chodívá tak těch 8-12 pravidelně, někdy se nás sejde i víc

                          Noskus - Profil | Čt 10.1.2013 8:06:16

                          Soulfish >> jj jasně ale ,že jsi říkal najdi si někoho ve svém okolí a choďte dýmat.Je to jako choďte spolu na ryby .-))

                            NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 8:03:33

                            oskus >> tak určitě :) s dýmkou se dýmá nebo bafá

                              Noskus - Profil | Čt 10.1.2013 7:57:42

                              Soulfish >> tý woe to se chodí i dýmat jo? :-))

                                NSoulfish - Profil | Čt 10.1.2013 7:52:29

                                Sihanuk >> kufřík to byl pěkný a možná jsem tam viděl i nějakou soutěžní dýmku z nějakého (tenkrát) nedávného klání

                                  NLab - Profil | Čt 10.1.2013 7:33:41

                                  PYTLAKS >> Tak to seš tvrďák.Mě když zůstane trocha kouře v nose a šluknu tak by mě plíca z koša vyskočili:-)) A to su bývalej kuřák cigaret.

                                    NPepé - Vsetín - Profil | Čt 10.1.2013 7:08:47

                                    PYTLAKS >> no máme tu, pravda, i takové experty, ale do mně bys to nedostal...

                                      NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 2:39:12

                                      Soulfish - >> PS zítra dám foto kufříku aby ostatní věděli o čem je řeč

                                        NSihanuk - Profil | Čt 10.1.2013 2:32:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Ahoj kolego, tak ten s tim kufříkem jsem já. Hned si dávám diskusi do oblíbených. A kdyby někdo z ostatních chtěl něco kolem dýmek poradit tak moje dvanáctileté zkušenosti jsou k dispozici.