Mišel Zadravec Carp Baits

Zdravím všetkých.
Máte niekto skúsenosti s týmito nástrahami? S akoukoľvek radou.
Super cena a kvalita???
Autor diskuse: Bitko - Profil , 6.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

Nmasozrout - Profil | Pá 11.10.2013 21:16:29

ttomomi >> a od jiný firmy se ti nerozrthnou?někdy kluci zkouší kdo dohodí kobrou dál. a jak sem pozoroval když zkoušej házet maximálky tak se trhá skoro všechno.někdy to dělá podle mého názoru sama kobra.kamarádovy se stalo že mu praskla špička kobry na bumerangu od nikla.cca 3 centimetry.tak jsme jí provizorně uřízli na rovno a na konec jsme se shodli že to lítá líp než před tím)))řekl bych že to tolik netrhá.osobně nedosoušim nic.uchovávám v plastovívh dozách.problem s plísní či cokoli podobného sem nikdy nemněl a nechávám to venku ve stínu na terase.

    Nmasozrout - Profil | Pá 11.10.2013 21:01:04

    Dendy036 >> jj tu smradlavou mmám sladký sem ještě nezkoušel

      NTavris29 - Profil | Pá 11.10.2013 11:50:38

      ttomomi >> Nemáš zač. Garantuju ti, že se ti ani jedna nerozprskne. At se daří

        Nttomomi - Profil | Pá 11.10.2013 11:49:11

        Tavris29 >> ok skúsim dik

          Nttomomi - Profil | Pá 11.10.2013 11:48:45

          Dendy036 >> S prakom tak daleko a presne nezakrmím

            NTavris29 - Profil | Pá 11.10.2013 11:46:55

            ttomomi >> Na to mám jednoduchý recept a nemusíš nic vysoušet. Vem si hrst gulí do ruky, namoč je na pár vteřin ve vodě a vesele můžeš kobrovat a gule se nerozpadne.

              NDendy036 - Profil | Pá 11.10.2013 11:43:27

              ttomomi >> vyskusaj pouzit prak na boilies

                Nttomomi - Profil | Pá 11.10.2013 0:13:56

                masozrout >> no ja idem budúci rok len čisto na zadravca....dúfam že budem mať pevnú vôľu a nič iné nekúpim, verím tým guliam...ešte mám otazku koľko ich dosušate? lebo keď krmím kobrou tak každá tretia nevydrži rotáciu a rozpadne sa za letu

                  NZdenal77 - Profil | Čt 10.10.2013 22:22:46

                  Dendy036 >> ahoj,já ho zkusil..no použil jsem půlku a když jsem po dvou týdnech přišel pro zbytek byla tam z polovic už plíseň...sklep mám suchý,mohla to byt náhoda ale stalo se,nemám jinak problém a koule tam běžně i dosušuji.

                    NDendy036 - Profil | Čt 10.10.2013 22:14:37

                    masozrout >> pises moje praktiky,skusal si aj 5 kilove krmne boilies-rybinu:?,nech sa ti dari,cau.Dik

                      Nmasozrout - Profil | Čt 10.10.2013 21:31:11

                      Dendy036 >> tu vyšší řadu.zakrmuju podle záběrů ale but krmnýma koulema nebo partiklem a do toho pár kuliček vyšší řady k montáži.rozdíl je hlavně v tom na jakou vzdálenost a jestli je možnost zavážení.snažím se zakrmovat max 5m okolo.taky nejsem zastáncem drahýho vnadění.radši něčim nalákám a pak jim dám třešničku)) řekněme když chytnu např.15 kaprů tak skrmim 1kg.nejvyšší řady

                        NDendy036 - Profil | Čt 10.10.2013 21:13:48

                        masozrout >> Ahoj,pouzivas nizsiu radu,alebo vyssiu?Dik.Krmis vela?Myslim tym,kolko skrmis denne?

                          Nmasozrout - Profil | Čt 10.10.2013 21:09:18

                          osobně zkouším různé značky a příchutě ještě ze starých zásob.ale ve finále zadravec zatím neporažen.určitě to je tím že nejni okoukanej a koule jsou dost atraktivní. na balení se šetří ale na koulích ne.stejně si všechno po rozbalení přesypu nebo přeliju do doziček .nejde prostě koupit jednu příchut a jít s tim k vodě.ale to nejni jen zadravec

                            NDendy036 - Profil | Čt 10.10.2013 16:23:45

                            masozrout >> dik za radu,vyskusam,cau

                              NTavris29 - Profil | Čt 10.10.2013 13:08:58

                              ttomomi >> Ano i do studené vody. Nebo něco přímo z řady dělanou přímo do studené vody. Já už chytám jenom Zadravce. Cena/kvalita je z mého pohledu velice slušná.

                                NKocháč - Profil | Čt 10.10.2013 11:39:42

                                slavina >> Zase nic neděláš? Jeď na rebe, třeba do Rakouska, tam žerou kapři všechno :o)

                                  Nslavina - Profil | Čt 10.10.2013 11:21:03

                                  Kocháč >> Chytráčku:-)

                                    NKocháč - Profil | Čt 10.10.2013 11:17:31

                                    Minimálně na vytvoření lavice z 10m na 2m to bude jistě dobrý. Protože je to za super cenu.

                                      NKony94 - Profil | Čt 10.10.2013 10:14:57

                                      ttomomi >> má zkušenost je v celku jiná ... ale neříkám že nefungují jen že nefungovali mě :D nebo třeba jen špatný výběr ...

                                        Nttomomi - Profil | Čt 10.10.2013 9:53:09

                                        Tavris29 >> aj do studenej vody?

                                          Červené karty: 46547513248512348941