- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Mišel Zadravec Carp Baits
Zdravím všetkých.Máte niekto skúsenosti s týmito nástrahami? S akoukoľvek radou.
Super cena a kvalita???
Autor diskuse: Bitko - Profil , 6.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
20x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nttomomi - Profil | Čt 10.10.2013 9:20:27
Kony94 >> No to viem že tečú, ja skúšam zatiaľ len gule od nich, viem o jednom chalanovi od nás s okolia ktorý chytá len na zadravca a má krasne ryby pochytané vo veľmi tažkých vodách
Nttomomi - Profil | Čt 10.10.2013 9:18:01
Dendy036 >> no aj ja som kupoval super spice a mal som pár rýb, v porovnaní s Strabaits RS1 to šlape, v porovnaní s inými zatiaľ priemer.(už je aj dosť chladná voda aj to môže byť problém)..irónia je že tento rok je u mňa top boilies Mivardi Rapid KGR+ ktoré som dostal ako darček v nákupu člna a lehátka. Prišlo mi to ako keby sa chce mivardi zbavit gul co uz nepredávaju a jedného dňa som ich skúsil a od vtedy šlapú na každej rybačke. A úplne ma presvedčili keď na jednej našej miestnej vode s minimálnou obsádkou kapra sa lapla 87 cm kapor okolo 12 kg. Neviem či to je náhoda keď toľko ľudí tu na tie gule od Mivardi nadáva
NKony94 - Profil | Čt 10.10.2013 2:23:03
Dipy tečou, dipované plovky neplavou ... Boiles šlape tak 5:1 k jiným druhům nic moc ... Za 7 dní na vodě značka xyz proti zadravci 12:1 po výměně poslední 2 dny skóre 4:6 je fakt že značka xyz cena 440kč kilo ... druhá zkušenost víkend v pátek zadravec pro xyz 1:4 sobota jsem zkoušel na každím prutu jiné koule 2-6:6 neděle pár hodin oba pruty jiný boiles 4:6 boiles od zadravce zkrmen nechci další díky :)
Nmasozrout - Profil | Čt 10.10.2013 2:10:14
Dendy036 >> ahoj vyzkoušej příchut olihen nebo bláznivá ryba.letos byly top.
NDendy036 - Profil | St 9.10.2013 22:24:20
Ja som si kupil prichut super spice,jak potapave,tak aj plavacky.Chytal som na zvazovke 7 dni.Vzdy na jeden prut som daval super spice.Na druhy prut som daval rozne nastrahy.Pochytal som kapre od 3,5 do 5,2kg.Na super spice som nemal ani tuk,Mozno to bola aj smola.Kapre na lovisku boli,striedal som aj miesto v lovisku a nic.Na zvazovke kaprom chuti korenena ryba,tak som chcel vyskusat toto boilies.Mozno kupim este inu prichut,potom dam vediet.
NCane - Profil | Po 1.7.2013 19:06:12
Tak abych řekl pravdu, tak výrobky od mišela mě mile překvapují. Nejlépe mi šlapou peletky s příchutí ananas-halibut ve velikosti 12mm. Největšího kapra na ně mám 9,5 kg. Ovšem co mě teda zklamalo, jsou dipy. Koupil jsem si 3 různé a všechny tečou ještě před prvním rozbalením. Funkčnost je dobrá, ovšem to balení stojí opravdu za prd. Martin
Nsirahobby - Profil | Ne 28.4.2013 7:25:14
Tak jsem neodolal a zakoupil Mišelovi koule Ananas a halibut pelety s příchutí ananas a jahoda.
Zatím jsem velmi, ale velmi mile překvapen jak to šlape.
Zatím jsem velmi, ale velmi mile překvapen jak to šlape.
Nflekos - Profil | Pá 19.4.2013 12:21:35
.ada. >> Jasněěěěéééé. Průběžně Zadravca chytám 5 let , v jižních zemich Rakouska je velmi populární.Ale Michimu divím, že vlezl na tak chaotický trh do Zemanofska..:-))) Přítel s 27ičkou na kombi mušle-ryba-ananas....Jížní Štýrsko.
NTavris29 - Profil | Pá 19.4.2013 11:57:25
FRANK71 >> To jo,no.o) Na LK jsem chytal řadu let, je na čase zkusit něco jiného. Ale proti LK nemůžu říct špatného slova
NTavris29 - Profil | Pá 19.4.2013 11:48:34
GLOZA >> Jj, je to zase trošku něco jiného. Každý si tam asi najde to svoje
NCane - Profil | Čt 18.4.2013 20:12:26
Dneska pěkná jízda na 12mm peletku ananas halibut, bohužel jsem měl na návazci jen 0,14 vlasec a kapříka jsem chvíli po záseku upálil. No co už, budu to muset zítra napravit.
Nkaly - Profil | St 17.4.2013 19:37:07
ahoj tak dnes na Olihen + pop-up te samé chuti chycen kapr 78 cm. 10,5 kg na reviru http://www.rybolovricany.cz/ . Bohužel fotka samospouští na ho..o .
Červené karty: 46547513248512348941
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDomácí swinger - výroba624
NWaftersky - rady, typy, zkušenosti814
NLexikon boilies komponentů901
NKrátkodobá kaprařina x9946
NJak na odlévání olova?856
NMikbaits - pikantní švestka534
NZkušenosti se čluny Kolibri728
NKarbonová kobra - dlouhé vzdálenosti575
NFanclub značky Shimano16400
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNBleskovky: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru 1
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...















