Mišel Zadravec Carp Baits

Zdravím všetkých.
Máte niekto skúsenosti s týmito nástrahami? S akoukoľvek radou.
Super cena a kvalita???
Autor diskuse: Bitko - Profil , 6.1.2013 kaprařina - nástrahy, návnady

NTavris29 - Profil | Čt 10.10.2013 9:47:41

ttomomi >> Prubni od nich TNT, to je naprostá pecka

    Nttomomi - Profil | Čt 10.10.2013 9:20:27

    Kony94 >> No to viem že tečú, ja skúšam zatiaľ len gule od nich, viem o jednom chalanovi od nás s okolia ktorý chytá len na zadravca a má krasne ryby pochytané vo veľmi tažkých vodách

      Nttomomi - Profil | Čt 10.10.2013 9:18:01

      Dendy036 >> no aj ja som kupoval super spice a mal som pár rýb, v porovnaní s Strabaits RS1 to šlape, v porovnaní s inými zatiaľ priemer.(už je aj dosť chladná voda aj to môže byť problém)..irónia je že tento rok je u mňa top boilies Mivardi Rapid KGR+ ktoré som dostal ako darček v nákupu člna a lehátka. Prišlo mi to ako keby sa chce mivardi zbavit gul co uz nepredávaju a jedného dňa som ich skúsil a od vtedy šlapú na každej rybačke. A úplne ma presvedčili keď na jednej našej miestnej vode s minimálnou obsádkou kapra sa lapla 87 cm kapor okolo 12 kg. Neviem či to je náhoda keď toľko ľudí tu na tie gule od Mivardi nadáva

        NKony94 - Profil | Čt 10.10.2013 2:23:03

        Dipy tečou, dipované plovky neplavou ... Boiles šlape tak 5:1 k jiným druhům nic moc ... Za 7 dní na vodě značka xyz proti zadravci 12:1 po výměně poslední 2 dny skóre 4:6 je fakt že značka xyz cena 440kč kilo ... druhá zkušenost víkend v pátek zadravec pro xyz 1:4 sobota jsem zkoušel na každím prutu jiné koule 2-6:6 neděle pár hodin oba pruty jiný boiles 4:6 boiles od zadravce zkrmen nechci další díky :)

          Nmasozrout - Profil | Čt 10.10.2013 2:10:14

          Dendy036 >> ahoj vyzkoušej příchut olihen nebo bláznivá ryba.letos byly top.

            NDendy036 - Profil | St 9.10.2013 22:24:20

            Ja som si kupil prichut super spice,jak potapave,tak aj plavacky.Chytal som na zvazovke 7 dni.Vzdy na jeden prut som daval super spice.Na druhy prut som daval rozne nastrahy.Pochytal som kapre od 3,5 do 5,2kg.Na super spice som nemal ani tuk,Mozno to bola aj smola.Kapre na lovisku boli,striedal som aj miesto v lovisku a nic.Na zvazovke kaprom chuti korenena ryba,tak som chcel vyskusat toto boilies.Mozno kupim este inu prichut,potom dam vediet.

              NTavris29 - Profil | St 9.10.2013 20:47:43

              ttomomi >> Jsou to neokoukané gule, co šlapou.

                Nttomomi - Profil | St 9.10.2013 20:45:35

                Ziadne nove skusenosti s najvyssiou radou?

                  NCane - Profil | Po 1.7.2013 19:06:12

                  Tak abych řekl pravdu, tak výrobky od mišela mě mile překvapují. Nejlépe mi šlapou peletky s příchutí ananas-halibut ve velikosti 12mm. Největšího kapra na ně mám 9,5 kg. Ovšem co mě teda zklamalo, jsou dipy. Koupil jsem si 3 různé a všechny tečou ještě před prvním rozbalením. Funkčnost je dobrá, ovšem to balení stojí opravdu za prd. Martin

                    Nsirahobby - Profil | Ne 28.4.2013 7:25:14

                    Tak jsem neodolal a zakoupil Mišelovi koule Ananas a halibut pelety s příchutí ananas a jahoda.
                    Zatím jsem velmi, ale velmi mile překvapen jak to šlape.

                      Nflekos - Profil | Pá 19.4.2013 12:21:35

                      .ada. >> Jasněěěěéééé. Průběžně Zadravca chytám 5 let , v jižních zemich Rakouska je velmi populární.Ale Michimu divím, že vlezl na tak chaotický trh do Zemanofska..:-))) Přítel s 27ičkou na kombi mušle-ryba-ananas....Jížní Štýrsko.

                        NTavris29 - Profil | Pá 19.4.2013 11:57:25

                        FRANK71 >> To jo,no.o) Na LK jsem chytal řadu let, je na čase zkusit něco jiného. Ale proti LK nemůžu říct špatného slova

                          NFRANK71 - Profil | Pá 19.4.2013 11:54:22

                          Tavris29 >> Ale jak koukám, tak už bez tebe:o))

                            NTavris29 - Profil | Pá 19.4.2013 11:52:45

                            FRANK71 >> Slavná je stále:o)

                              NFRANK71 - Profil | Pá 19.4.2013 11:50:45

                              Tavris29 >> A co tvoje slavná diskuse LK baits?

                                NTavris29 - Profil | Pá 19.4.2013 11:48:34

                                GLOZA >> Jj, je to zase trošku něco jiného. Každý si tam asi najde to svoje

                                  NGLOZA - Profil | Pá 19.4.2013 11:43:50

                                  Tavris29 >> je tam hodně zajímavých věcí

                                    NCane - Profil | Čt 18.4.2013 20:12:26

                                    Dneska pěkná jízda na 12mm peletku ananas halibut, bohužel jsem měl na návazci jen 0,14 vlasec a kapříka jsem chvíli po záseku upálil. No co už, budu to muset zítra napravit.

                                      Nkaly - Profil | St 17.4.2013 19:37:07

                                      ahoj tak dnes na Olihen + pop-up te samé chuti chycen kapr 78 cm. 10,5 kg na reviru http://www.rybolovricany.cz/ . Bohužel fotka samospouští na ho..o .

                                        NTavris29 - Profil | Po 15.4.2013 8:59:12

                                        jahoda - ryba

                                          Červené karty: 46547513248512348941