MRK.cz - stále na rybách - ryby a rybaření

MRK.cz - Stále na rybách
Otázky a diskuse Seznam Diskuse

Je rybolov koniček do konce života?

Chytáte od mládí, od doby kdy jste začali? Jak dlouhou už chytáte, přestali jste někdy chytat? Uvažujete o skončení? Kdo vás přivedl k rybolovu (někdo z rodiny), nebo jste začal sám a nikdo vás k tomu nevedl?

Autor diskuse: thim ®
Zařazeno do: všeobecné - příhody, kuriozity, 4.1.2013

Nemůžete zapisovat do této diskuse, protože nejste zaregistrován nebo přihlášen.

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

N MaTTeSeK18 - ® Pá 4.1.2013 11:41:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Mě k rybaření přivedl otec v mých 5 letech jsem s ním strejdou,dědou a dalšími jsem byl s něma u vody pořád a kolikrát měli problém mě od té vody dostat domů.Pak jsem dostal svůj první prut a už se to semnou vezlo a veze až do teď prošel jsem si vývojem kterým by si měl projít každý začínající rybář a né hned hop na kaprařinu a chytat jen ty nej ryby.Zkusil jsem si to od plavané která byla pro mě i na chvilku závodní ale posléze mě přestalo bavit poslouchat že to mám dělat tak a tak a v tolik hodin apod tak jsem s tím sekl čuchl k feederu a u něj jsem strávil 9let a teď poslední 2 roky se snažím experimentovat s kaprařinou, A vzdát se toho nehodlám tím patří mé velké Díky mému otci že měl semnou takovou trpělivost. :-))
N Ortelius - ® Pá 4.1.2013 11:39:46 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
První povolenku mi koupil děda když mi bylo pět let. Stávala se vším všudy kolem 70Kčs. Členem jsem přestal být na 5 let, tedy v ČR. Byl jsem nějaký čas v IRL a Norsku. S chytáním jako takovým jsem ale nepřestal. Vlastně nevím co by se muselo stát, abych se k vodě přestal toulat a chytat... Tak Petrův Zdar.
N foxxx - ® Pá 4.1.2013 11:39:45
1) nemyslím si 2) asi od pěti let 3)25 let - ano,přestal 4) o úplném skončení neuvažuji 5) děda
N Hrdobec - ® Pá 4.1.2013 11:38:36
Chytám od dětství,pak pubertální pauza kdy byli na práci jinačí záležitosti a ted věřim,že budu už s rybama spjatej nadosmrti
N Rybatorstr - ® Pá 4.1.2013 11:35:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
thim - >> Ahoj, nějaká podobná diskuse tu sice byla, ale..... Začal jsem chytat asi v sedmi letech a k rybařině mě přivedl nevlastní otec. Vlastně ani nemusel :-)) Byl jsem párkrát s ním a byl jsem v tom až po uši. Pak byl rybářský kroužek a s jednou pauzou ( delší ) chytám a doufám, že budu chodit chytat dokud to jen půjde :-))
N kosvi - ® Pá 4.1.2013 11:35:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Chytám zhruba osm let, což znamená, že jsem začal chytat v osmi letech. K ryběření mě přivedl taťka a začínalo to tím, že jsem si zkoušel na dvoře nahazovat do kyblíku. A po chvíli jsem začal chodit s taťkou na ryby a chytal jsem na jeden z jeho dvou prutů. Od té doby uplynulo už dost času, ale v dohledné době skončit neuvažuji.
N npaul - ® Pá 4.1.2013 11:29:08 - SKVĚLÝ ZÁPIS, DĚKUJI!
Hezká otázka:-) myslím, že s vášní se člověk rodí a tudíž i umírá... K rybařině mě přivedl otec v pěti letech. Po dlouhodobém rybářském vývoji (30 let) a v rámci mých aktuálních časových možností lovím téměř všechny druhy ryb a považuji se za sportovního rybáře. Na skončení není myšlenka:-)

[ Nejnovější | << Novější | strana 1 ze 1 | Starší >> | Konec ]

[ otázky | všeobecné | příhody, kuriozity ]

Co je nového - všeobecné
Akční nabídky
Všechny slevy a akce
akce, rybareniFox křesla Warrior různé druhy | SLEVA 35%

Za 1.299
luxusní křesla s anatomicky tvarovaným opěradlem a dobře polstrovaným polštářem pro vyšší komfort a kvalitní posezení u vody. Nyní 3 různé varianty se slevou až 35 %.

akce, rybareniNash Bunda Packaway Waterproof | SLEVA 38%

Za 1.049
Packaway Waterproof Jacket Velmi lehká a skladná dvoudílná pláštěnka pro letní období. Rychle a jednoduše se dá sbalit do jedné ze svých kapes.

Oznámení - obecné
Vložit oznámení

Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.

Kalendář akcí - obecné
Seznam závodů
Výsledky závodů
Všechny výsledky
Doporučujeme prodejnu
Adresář prodejen
Párysův rybářský ráj Párysův rybářský ráj

Jičín, Hradecká 816