Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

NJOIKA KAKE - Profil | Čt 14.3.2013 17:02:49

neprduch >> neboj se.klidne do nej bez!je stejne,ci mozna min tuhy,nez reflector od awa-shimy.
J.K.

    Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 16:56:59

    neprduch >> pokud chces super meky vlasec na odhoz tak korda adrena ale maji jen slne prumery tak sem do nej nesel

      Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 16:53:07

      neprduch >> asi zas tak ne ja to ted neumym ohodnotit pac sem do ted chytal na snuru :)))) mel sem v ruce technium 0,35 a to byl teprve drat. ja bych rekl tak mezi univerzal odhoz i vyvazka :)

        Nneprduch - Profil | Čt 14.3.2013 16:34:05

        fpetula >> Zrovna jsem si ho chtěl objednat na odhoz, to je fakt tak tuhý?

          Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 16:10:04

          clarence >> cau, dneska mi prisel pres PPL CELT- 2X tak sem ho hned namotal ale na odhoz moc nebude je i v te 0,285mm tuhy jak drat ale to jsem chtel stejne jen vyvazim. Mas skusenost s 0,35mm??? Sem spekuloval ze bych ho dal na nahradni civky a pouzil do tezkeho terenu a nebo je to zbytecne a ta 0,285mm to snese ?????

            Nfpetula - Profil | Čt 14.3.2013 15:40:53

            Nakonec sem koupil CELT-2X 0,285mm 1400M 2ks

              Nfpetula - Profil | Po 11.3.2013 14:24:32

              arnošt >> dik za info

                Narnošt - Profil | Po 11.3.2013 12:45:39

                fpetula >> Dávám to s tímhle.Stejnĕ buď zavážím a tam je to jedno a nebo když nahazuju tak tĕch 70-80 metrů mĕ s rezervou stačí...Mám ho tam navinutej už 2 sezony a budu načínat třetí a zatím bez známek únavy.Je to fakt takový tužší houževnatý nezmar.Jen jednou jsem ho mĕnil,protože jsem ho odrbal na pískovnĕ nĕkde na 100-120 metrech od začátku a tak jsem pro klid svĕdomí vymĕnil celý návin...

                  Nfpetula - Profil | Po 11.3.2013 12:30:57

                  arnošt >> cau, taky o techniu uvazuji a na odhoz mas jiny nebo to flakas i s timhle????

                    Nbremic - Profil | Pá 8.3.2013 7:45:47

                    majan >> četl jsem samý superlativy...

                      Nbremic - Profil | Pá 8.3.2013 7:44:52

                      Filipkos >> tribal je camo a technium line je černej....

                        NGigi1893 - Profil | Čt 7.3.2013 18:52:54

                        majan >> Vynikající...byl jsem z něj nadšenej...

                          NFilipkos - Profil | Čt 7.3.2013 18:46:21

                          Zdravim, viete mi niekto povedat aky je medzi nimi rozdie? Shimano Technium Mettalic Box, Shimano Technium Tribal Mettalic Box. cena aj navin je rovnaky.

                            NGreysmen - Profil | St 6.3.2013 18:53:55

                            majan >> asso je dost dobrý uvidíš, že budeš spokojenej

                              Nmajan - Profil | St 6.3.2013 18:39:59

                              Poznáte niekto tento vlasec?? Bol mi doporučený predajcom ..... prípadne váš názor...

                                NMirek B. - Profil | St 6.3.2013 0:01:14

                                Petr.L >> Na Shimano technium chytám mnoho let. Je to neuvěřitelně pevný a odolný vlasec. Bohatě by ti stačil i 0.35 mm. Není-li poškozený, neexistuje, že by selhal. Vzhledem k jeho minimální průtažnosti je však velmi důležité spojení s měkčím prutem. Na tvrdém prutu není schopen eliminovat výpady velké ryby a nedohoníš-li to brzdou navijáku, budou se ti velmi často vyřezávat. S poddajným prutem je ale skvělou a velmi spolehlivou volbou.

                                  Nbarny - Profil | Ne 3.3.2013 18:33:47

                                  Martin - Havířov >> Níže maš odkaz na obchod kde to koupíš:-))))

                                    NMartin - Havířov - Profil | Ne 3.3.2013 18:21:51

                                    barny >> Rendo a bude nám těch 190 metrů stačit pro všechny :o)) neměl bys ještě 2 cívky přibrat ................. já jen, aby nám nechybělo :o)

                                      Nbarny - Profil | Ne 3.3.2013 17:03:21

                                      Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 16:57:33 >> Nakoupeno je a bude to premiéra v dost naročných podmínkách ,tak jsem zvědavej .

                                        NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 16:57:33

                                        barny >> Moc zajímavá věc !!! Už jsi ji zkoušel, nebo bude mít letos premiéru ???