Jaký top vlasec na sezonu 2013

Zdravím všechny.Prosím o Váš názor,jaký koupit vlasec na novou sezonu na kaprařinu.Kupoval jsem si čirý od Sufixe,ale ten již nemohu sehnat a potom jsem trefil nějaké špatné várky takže 33mm jsem trhal v ruce jak nic.Nyní s kolegou přemýšlíme a moc prosím o Vaše zkušenosti.Měl jsem rád čiré,ale to nemusí být podmínka.Potřebuji na 3.navijáky a min.po 600metrech mám ultegry ysb 14 000.Nejčastěji chytáme na řece a vyvážíme,,ale občas i závody jezdíme kaprařské díky moc všem.
Autor diskuse: Michal S - Profil , 1.1.2013 kaprařina - náčiní, doplňky

Nbarny - Profil | Ne 3.3.2013 16:47:39

Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 16:34:03 >> Jedeme na vodu kde je hodně škebliček,tak jsem přikoupil ještě tohle v 0,60mm ,chytám na šnurách tak se pojistím a dám od montáže cca 30 m abych neřezal.Tady je http://www.as-fish.cz/8881,cz_carbotex-vlasec-catfi​sh.html

    Nbarny - Profil | Ne 3.3.2013 16:43:09

    Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 16:34:03 >> Taky ho mám v 0,60 mm .

      NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 16:34:03

      barny >> Díky za info, objednal jsem si ho ve verzi 0,60mm do šutrů.

        Nbarny - Profil | Ne 3.3.2013 16:19:10

        Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 15:03:40 >> Tady ten šokač používám a je super:-)

          NBigHany - Profil | Ne 3.3.2013 15:19:41

            NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 15:17:34

            clarence >> Už mám objednaný Shock Leader od stejné firmy, jen čekám na další produkty, které zatím nejsou skladem. Podle toho se rozhodnu ;-)

              Nclarence - Profil | Ne 3.3.2013 15:12:30

              Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 15:03:40 >> Zkus napsat Luděk Černý Lc1 ten by poradil dělá ve Sportcarpu.J

                NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 15:03:40

                clarence >> V pohodě :-)) Přemýšlím, že zkusím Fun Fishing Exelium. Odkaz: http://www.sportcarp.cz/obchod/vlasce/vlasce/vlasec​-exelium.aspx

                  Nclarence - Profil | Ne 3.3.2013 14:56:29

                  Radek Ráliš >> Radek Fox - 3.3.2013 14:53:29 >> Tý jo no už jsem starší člověk jasně,že 1600m.J

                    NRadek Fox - Profil | Ne 3.3.2013 14:53:29

                    clarence >> Pokud ho tam je 16km za 670,- Kč, tak beru celý kamión :-)))

                      Nclarence - Profil | Ne 3.3.2013 14:51:55

                      Erva >> Máš pravdu předsedo.Kdybych měl dnes objednat vlasec tak jedině Celt 2X u Páryse se slevama 670,- 16000m to je zadarmo na víkend má ještě +5% akci na slevu.J

                        NPetr.L - Profil | Ne 3.3.2013 14:37:25

                        ja sem na letosni sezonu pořidil shimano technium 0,40.jezdim na slepa ramena dyje.je tam dost těžka voda.ma někdo zkušenost s timto vlascem?

                          NMarcelino25 - Profil | Ne 3.3.2013 13:58:09

                          Erva >> Ja som mal Ion power, neviem aky je medzi tym rozdiel :) Potom som mal este namotany Delphin Arcania fluo zlty a tiez na prd. Ako pisem - na Fin zatial nemozem povedat krive slovo :)

                            NErva - Profil | Ne 3.3.2013 13:36:36

                            Marcelino25 - Ta Awa Shima na rybník bez vázek a z bahnem snad ok ,ale mají větší průměry než je udávají a oděruvzdornost na štěrkovém dnu je tragická ,když jsem jej měl na štěrkovně tak jsem denně odřezával cca. 10m a to jsem měl jak Reflektor , Camo , tak S-Mission , či jak se to píše :-((

                              NMarcelino25 - Profil | Ne 3.3.2013 13:26:26

                              clarence >> No preto sa pytam. Ja by som Awu v zivote uz nenamotal. Raz som si ju kupil a trhala sa ako papier - mozno chybny kus, neviem, ale moja skusenost mi staci. Ja pouzivam vlasec Fin druhu sezonu a musim povedat to je kvalitka za super cenu. Mam fluo oranzovy Carp big game 0.30 - paradicka :)

                                Nclarence - Profil | So 2.3.2013 22:14:00

                                Marcelino25 >> Já spokojený nejsem už mi nesmí do baráku.Důvody jsem už jednou uvedl a za nima si stojím.J

                                  NMarcelino25 - Profil | So 2.3.2013 20:59:20

                                  Naozaj ste tak spokojny s tou Awa-shimou ??

                                    NTomajo - Profil | So 2.3.2013 20:19:27

                                    mám jasno jako každý rok :-)

                                      NBalzer - Profil | So 2.3.2013 16:45:38

                                      .

                                        Nludek 73 - Profil | So 2.3.2013 16:16:56

                                        Rdvan >> 10 let spokojenosti