soukromak nebo svazovka ?

zajimaji mne vase nazory na odlisne podminky lovu , tzn, vyvazka , 24 hod , zdolavani z lode popr.jina skladba obsadky? nebo se spokojite s podminkami na svazovkach a plne vam to vyhovuje tak jak je to nastaveno ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 9.11.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

kde je vam lepe a jakou vodu preferujete ?

A) svazovka CR74%

B) soukromak v CR 18%

C) soukromak CIZINA1%

D) svazovka CIZINA treba Madarsko , Polsko , Francie a nebo jine 7%

Od 9.11.2012 hlasovalo 300 čtenářů.

NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 16:55:59

nofish >> Chytam dle dane doby lovu a po ukončeni čekam na začatek doby lovu.Pokud neni napsany u daneho reviru, že ho musim po ukončení doby lovu opustit, tak mohu setrvavat na reviru jak dlouho chci a nikdo mě nemuže vykazat.A ani přivolana policie mě nemuže vykazat, protože nestanuju, ale čekam na začatek doby lovu.

    NHuky - Profil | So 10.11.2012 16:48:02

    nofish >> Jenže v tomto případě je obrovský rozdíl mezi teorií a praxí... To je pouze má osobní zkušenost za 13 let bivakování na Česko-moravských svazovkách... :-))

      Nnofish - Profil | So 10.11.2012 16:43:13

      Huky >> a Carpskills - pánové, zkuste si na internetu celou tu problematiku nastudovat a pochopíte. Na internetu je zdrojů dost.

      to Carpskills: I kdyby byla ta tvá teorie správná (což není) tak v noci už tam nemáš co dělat, protože nechytáš. Pokud spíš při lovu nonstop, zase nechytáš atd...

      Nemám nic proti spaní venku. Ale vím, jak je to dle zákona.

        NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 16:35:43

        nofish >> Jak jsem psal, stojim si za svym nazorem.Pokud platim povolenku a mam pravo na pozemku chytat, tak mam pravo si tam postavit i přístřešek, do ktereho se mohu schovat před nepřízni počasi a využit ho k delšímu pobytu při rybařeni..Stanovani je ve volne přírodě zakazano, ale bivak neni stan a revir na kterem chytam je pozemek, na kterym mam narok pobyvat.

          NHuky - Profil | So 10.11.2012 16:33:48

          nofish >> Myslím,že Carpskills má pravdu,jelikož bivak bez podlážky můžeš postavit v místech,kde je zákaz stanování a táboření,pokud tam není přímo zákaz bivakování,či stavění ryb. přístřešků... To je moje osobní zkušenost,už kolikrát na mne zavolali i PČR v a ta vždy maximálně dělala bububu, nakonec udělali pouze zápis aby zavřeli hubu bonzákovi,který je na mne zavolal a tím to zkončilo...A to i v místě, kde byl cedulemi označen zákaz stanování a táboření :D

            Nkolinkovýdědek - Profil | So 10.11.2012 16:23:44

            Mě je jedno kde masařím :-DDD

              Nnofish - Profil | So 10.11.2012 16:17:16

              Carpskills >> ne tan pozemek taky někomu patří. Ty na ten pozemek máš mít ze zákona přístup, abys mohl lovit ryby. NIc víc. Najdi si na netu články o tom, jak je to se stanováním ve volné přírodě. A neřeš nějakou podlážku. To je kravina. Jen výmysl výrobců, že bez podlahy to není stan. To je hloupost. Opakuju, najdi si články kde je toto vysvětleno po právní stránce. Pak pochopíš, že defakto nemám právo se rozčilovat, když ti ten bivak někdo bude vyčítat. Platí, že kde není žalobce, není soudce, takže když ten bivak majiteli pozemklu nevadí, tak se nic neděje, ale když mu bude vadit, je v právu on.

                NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 16:07:30

                nofish >> To si trochu odbočil, protože na tvem pozemku, bez tveho povoleni nemam co dělat, ale na reviru, kde mam povoleni chytat mohu využivat přistřešek jakehokoliv typu(deštnik,oval,bivak).

                  Nnofish - Profil | So 10.11.2012 16:02:21

                  Carpskills >> ne. Tak jsem to nemyslel :-) Tady totiž nejde o žádno podlážku. Jde o to, že v CHKO si to stráž ohlídá, jinde je to zatím jedno, ale jestli má stan podlážku, nebo ne, není rozdíl. Znovu opakuju. Když si postavím stan bez podlahy na tvém pozemku, podle této teorie mne teda nesmíš vyhnat. Protože bivakuju..... musíš uznat, že je to kravina.

                    Nkakr - Profil | So 10.11.2012 15:56:46

                    Drinks >>
                    Pouze se Tě snažím upozornit, že podobné odkazy mohou být velmi zavádějící, osobně proti Tobě nic nemám, jen si dávej víc majzla.....

                      NDrinks - Profil | So 10.11.2012 15:54:04

                      kakr >> Je zvláštní jak dokázeš vždy něco najít aby sis mohl ještě kopnout :))) Nemám zájem o tento rozhovor :-)

                        Nkakr - Profil | So 10.11.2012 15:51:59

                        Drinks >>
                        Výborně, nic nevíš, nic jsi nenapsal, nefotil, nemáš s odkazem nic společného.

                        Ale větička - I tyhle obchody dotujeme - je Tvá, nebo ne?

                          NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 15:49:45

                          nofish >> Chapu, že tam kde je CHKO nemuže mit rybař ani deštnik s bočnicema, ale je na hlavu aby přišla RS a buzerovala za bivak bez podlažky tam, kde neni CHKO.Mezi deštnikem s bočnicama a bivakem neni rozdil.Oboje je z boku uzavřeny,ukotveny ze stran v zemi.

                            NDrinks - Profil | So 10.11.2012 15:46:48

                            kakr >> Je mi u spič, co mi tady píšeš. Stím článkem nemám nic společného , ani zdrojový kód toho linku, ani nadpis nic. Tak mě tady nemoralizuj :)))

                              NFRANK71 - Profil | So 10.11.2012 15:46:20

                              Rick >> Myslím si, že o hospodaření na tvém rybníku zde bylo řečeno dost a výsledek známe(ještě, že tak nehospodaří svaz). Výsledky na holandském kanálu jsou pozoruhodné i když neověřitelné Trochu bych ubral té nenažranosti českých rybářů. Ano holand´áné nejí sladkovodní ryby, taky proč, mají moře, zde se chovají( néjen oni) tak, že by před nimi blednul i největší český masař.

                                Nkakr - Profil | So 10.11.2012 15:42:44

                                Drinks >>
                                Dal jsi link na "pytláctví ve velkém" .
                                Další příspěvek je, že se jedná o pytláctví normální.
                                Víš vůbec co pojem pytláctví obnáší??

                                  NDrinks - Profil | So 10.11.2012 15:36:50

                                  kakr >> Já ten článek nepsal. Takže nevím .

                                    Nkakr - Profil | So 10.11.2012 15:34:24

                                    Drinks >>
                                    Kapři byli uloveni v rozporu s platnou legislativou?

                                      NDrinks - Profil | So 10.11.2012 15:29:01

                                      kakr >> O normální :)))

                                        Nkakr - Profil | So 10.11.2012 15:25:06

                                        Drinks >>
                                        O jaké pytláctví se jedná??

                                          Červené karty: Mrknato, Carpskills