soukromak nebo svazovka ?

zajimaji mne vase nazory na odlisne podminky lovu , tzn, vyvazka , 24 hod , zdolavani z lode popr.jina skladba obsadky? nebo se spokojite s podminkami na svazovkach a plne vam to vyhovuje tak jak je to nastaveno ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 9.11.2012 kaprařina - RŘ, MO, svazy

kde je vam lepe a jakou vodu preferujete ?

A) svazovka CR74%

B) soukromak v CR 18%

C) soukromak CIZINA1%

D) svazovka CIZINA treba Madarsko , Polsko , Francie a nebo jine 7%

Od 9.11.2012 hlasovalo 300 čtenářů.

Ntuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:25:26

Carpskills >> no podle vyjadřování Carpskills a Dav je jedna a tatáž osoba že mám pravdu????

    NHuky - Profil | So 10.11.2012 17:24:01

    Zblade >> Myslíš, že ryby ze svazových revírů nejsou X-krát za měsíc na háku?? Omyl!! Tlamky nemají tak zničené jen proto,protože většinou bohužel brzy narazí na "převozníka" či "masařku" :-(

      NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 17:21:56

      b.gun >> Davea znam, měl tady registraci, ted jsem s nim mluvil a když jsem mu řikal, že jsem na tento web začal zase chodit, tak se smal, že tady jsou jen rybařští zmrdi.Dave ted operuje na Carpfihingu a vubec se mu nedivim........:)))Ma pravdu........:)))

        Nkohi - Profil | So 10.11.2012 17:20:20

        kakr >> Dobry den, mohl bych se zeptat proč někdo, kdo upozorní na tak neetický čin jako je odvoz trofejních ryb do soukromého revíru, si má " dávat víc majzla " ? děkuji za vysvětlení

          Ntuzemak - Profil | So 10.11.2012 17:19:58

          Zblade >> trochu blábolíš o tom,že na soukromáku chytne i neuměl....

            NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 17:18:35

            nofish >> Ty si vůl, ja tě lituji.......:)))

              Nb.gun - Profil | So 10.11.2012 17:17:39

              Carpskills >> Ale víš moc dobře, to, že si nevyplníš kartu ještě neznamená, že nejsi poznat...

                Nnofish - Profil | So 10.11.2012 17:17:10

                Carpskills >> http://www.taksitokurvavygoogluj.cz/ , postupuj podle návodu a vlož tam "táboření ve volné přírodě", případně i "výklad táboření" a podobné pojmy. Hlavně čti poctivě ten návod...
                Nazdar a končím. S lidmi nemajícími ani náznak kladnéh hodnoty IQ takové věci radši řešit nebudu...

                  NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 17:15:36

                  nofish >> Si marnej.......:)))

                    Nnofish - Profil | So 10.11.2012 17:14:20

                    b.gun >> máš přístup na IP adresy nebo co?

                      Nnofish - Profil | So 10.11.2012 17:13:20

                      Huky >> já taky nemám nic proti tomu že si někdo strčí stan do křoví. I když to bude na mém pozemku, pokud o něm "nebudu" vědět a nebude tam bordel.
                      Tady šlo fakt jenom o to, jak je to ze zákona a že když ti to někdo bude vytýkat, že má vlasně pravdu. A on to tu jeden pán nechápe a mele si furt to své...

                        NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 17:10:07

                        b.gun >> Nevim o čem mluviš.

                          NZblade - Profil | So 10.11.2012 17:09:59

                          Soukromáky=nová doba rybaření, to jsou dnešní moderní rybáři honící se za 20kg kaprovepřema,aby udělali ty nej fotky a nasledně je davali na facebuky,rybářské weby(můj lov) musí přeci ukázat jak jsou dobří rybáři. To já nepochopím,rybařina je přece koníček,relax pohoda,rozmanitost úlovků a né 20 kilová ryba. Já taky nejsem nadšenej co se u vody v dnešní době děje,nenažranost lidí je neuvěřitelná a počet pěkných ryb neustále klesá,ale přesto vše je svazovka nenahraditelná, kouzelna a soukromák beru jako podřadný revír. I na svazovce jsou stále krásné ryby,ale nemůžu počítat,že budu denně chytat 15 kg kapry.Vždy když jedu na řeku jsem plný očekávání co chytnu,ikdyž vlastně vím,že žádná mega rybačka to nejspíš nebude,ale co když jo,člověk nikdy neví.Znám koulaře kteří jsou vyloženě nas.aný,když jim berou kapři kolem deseti kilo,přece nejeli na ryby kvůli dorostu(příště radši na soukromák).Co já bych za to dal :) ale každý má jiné priority. Samozřejmě neházím všechny koulaře do jednoho pytle.Ti co jezdí po svazovkách jsou trpělivý a uspěšní těm fandím,když je to baví sedět celé dny u vody aby udělali dva záběry proč ne :). Mě baví rybařit a je mi jedno jestli chytím 5 kaprů nebo 10 cejnů,zaplatpanbůh,že to bralo. Můj názor? na soukromáku chytí i neuměl. Ale káždému vyhovuje něco jiného.Já preferuji svazovky. A to nebudu psát o stavu rybých úst na soukromých revírech,X-krát za měsíc na háku. Je,ale pravda,když už si chce člověk zachytat opravdu velké ryby(někomu se to nepoštěstí za celý život) ,tak je asi soukromák ideální a proto také nejspíše jsou. A ted do mě :)

                            NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 17:08:29

                            nofish >> Každopadně se tu snažiš prosadit svuj nazor, ktery ti každej kdo něco najezdil s bivakem vyvrati.

                              Nb.gun - Profil | So 10.11.2012 17:08:22

                              Carpskills >> Ale Dave, ty že už několik let vzdoruješ RS, ještě jsi neustoupil a posíláš je do ...? No nevím, na Lipně sis po návštěvě RS to své cikánské ležení sbalil v cuku letu a od vody jsi frčel jak s horkým popelem žalovat mamince, ty internetový hrdino...

                                NHuky - Profil | So 10.11.2012 17:07:48

                                nofish >> On je taky rozdíl,když si na místě udržuju pořádek a chovám se nanápadně, anebo když je tam banda,která tam dělá bordel,hluk,chlastá,rozdělá oheň,postaví si tam žlutej stan...atd. Takový mě taky dokážou pěkně zmařit pobyt u vody, jelikož já jezdím většinou sám..

                                  Nnofish - Profil | So 10.11.2012 17:04:11

                                  Carpskills >> já to k tomu řeknu jenom jedno. Mám s revíry zkušennost i jinou, než jenom jako lovící rybář. Jestli si někdo myslí, že je king, tak jsi to ty. A chybně. To co píšeš, jsou jen tvé doměnky. Vrať se na zem, trošku soudnosti a slušnosti by neuškodilo.

                                    NHuky - Profil | So 10.11.2012 17:01:13

                                    Na soukromém revíru si zaplatím za určitý komfort při rybaření,který bych třeba při dovolené na svazovce postrádal,je pravda,že ryba ze svazovky je mi cennější,protože je chycena za mnohem horších podmínek. Ale ty kecy o kapřích děvkách jsou ůplně mimo,protože na svazovkách jsou kapři stejně jako na "soukromáku" také loveni pořád dokola,dokud nenarazí na "převozníka" či "masařku". Jinak samozřejmě preferuji svazové vody... :-))

                                      Nnofish - Profil | So 10.11.2012 17:00:30

                                      Huky >> jj, rozdíl je ta praxe. Já jen celou dobu tvrdím, že když někdo vytýká rybářům ta stanová městečka u vody, že je defakto v právu. A že ani policie neví jak to vlasně je a že je jim to jedno, to je jasné. Za prvé, mají hromadu jiné práce, za druhé neznají zákony. Ani nemůžou znát. Je toho moc. Když je nějaký problém, pak teprve hledají jak to vlastně je ze zákona :-)

                                        NCarpskills - Profil | So 10.11.2012 16:56:52

                                        Huky >> Si mysli, že když si něco přečetl na internetu, tak že je KING......:)))

                                          Červené karty: Mrknato, Carpskills