- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub přátel JRT
Máte doma taky psího rybářského společníka JRT. Znáte nějaký fígl, jak ho od mala zvládnout, aby u rybníka, či řeky nebyl jako rychlá střela?? Podařil se vám někdy utahat?? :-ú))) vkládejte fotky, ptejte se na rady, kdo bude vědět, odpoví... :-))Lovu a Chovu zdar!!
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 31.10.2012 všeobecné - ostatní
Kolik vlastníte doma psíků a micinek :-)
A) 1 psíka59%
B) 2 pejsani19%
C) 3 psíky a více....22%
Od 23.1.2013 hlasovalo 27 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Npadre - Profil | St 6.3.2013 23:08:53
Zajda >> ten můj to první tři roky měl podobně,ale pak mu lehli a teď je fešák
NZajda - Profil | St 6.3.2013 22:40:41
padre >> Občas jedno sklopí, i na střídačku, ale jinak je má furt na stojáka...Jako štěně je měl přímo vzorově sklopená...Trošku mě to mrzí...
NZajda - Profil | St 6.3.2013 20:51:43
Tak jsme byli u bábiny a cestou jsme se zastavili u Bassyho mámy...Panička nebyla doma, ale Easy ho provedla po zahradě. Bass jí za to udělal gynekologickou prohlídku(prý vše OK) a jeli jsme dom...
NZajda - Profil | Po 4.3.2013 10:41:12
Dík kluci. Ještě ho nechám chvilku vycukat, aby si nemyslel, že hned půjdu do kolen..:-) Aby si pak na to nezvykl...
Npadre - Profil | Po 4.3.2013 10:30:52
Louda >> tak jasně že vývar přimo ze slepice.....kostka to je vražda :o)
Npadre - Profil | Po 4.3.2013 10:29:36
Zajda >> mám v rodině veterináře s dlouholetou praxí a se zaměřením na psy a takto mi to nevymlouvala. A žádné škody a újmy jsem za léta výchov nezaznamenal. A věř že Denny není můj první loveckej pes.
NLouda - Profil | Po 4.3.2013 9:21:04
Zajda >> slepičí vývar jedině ze slepice a ne z kostky tam je samá sůl a to by mu jistě nedělalo dobře
NZajda - Profil | Ne 3.3.2013 21:36:59
padre >> To jsme dneska taky udělali. A skorozeťák veterinář nám to výslovně zakázal. Takže bude mít bobíšek smůlu...Dík.
Npadre - Profil | Ne 3.3.2013 21:32:48
Zajda >> neboj se,hladem neumře a je to teriér,tudižtrochu svéhlavější,takže mu musí trošku kručet v pupíku,než si dá říct. Ze začátku jsem granule trošku pocmrndal slepičím vývarem.
NZajda - Profil | Ne 3.3.2013 20:40:03
Milí psovodíci - majitelé odrostlých darebů...Jak u vás probíhal přechod na jiné krmení? Myslím ze štěněcího na vyšší řadu? Náš lump odmítá míchané - dneska jsem mu to radši přebral, aby aspoň něco sežral...
NZajda - Profil | Pá 1.3.2013 20:11:31
Louda >> To je včerejší - na stole byly buráky o které jsme se bratrsky dělili...Teď šuká s plyšovým kocourem - hlásila mamina. Odpoledne si u řeky hráli s drsňačkou jezevčicí a mladá při úhybném kotoulu spadla do vody...
NLouda - Profil | Pá 1.3.2013 19:37:20
Zajda >> ale prd to on kouká co ti píšu a posílám za fotky :-)
NZajda - Profil | St 27.2.2013 18:17:32
Louda >> Tvůj pes už je starý "fronťák" a já už mám, bohužel, nejlepší roky taky za sebou...
NLouda - Profil | St 27.2.2013 17:47:32
Zajda >> to jste teda "sračky"
ten můj je od 7 na nohou a když skončí hon cca v 16 hod usne na pět minut pod stolem a to ne vždy pak otravuje dokud nedojedeme domů většinou o půlnoci pak spí
ten můj je od 7 na nohou a když skončí hon cca v 16 hod usne na pět minut pod stolem a to ne vždy pak otravuje dokud nedojedeme domů většinou o půlnoci pak spí
NZajda - Profil | St 27.2.2013 15:17:45
Tak jsme právě absolvovali tříhodinovou procházku. Já sotva lezu a zvíře už spí...
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NJádro chilli žroutů11224
NRybářsko-houbařské jádro .-)45007
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NRybář i myslivec8266
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412771
NKutilské jádro MRKu5344
NSranda bez nadsázky 🤘10856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
6:52NRybáři vs ochránci přirody 69
6:51NCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 42
6:49NPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 25
2:11NHlídač slev eshopů 751
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic















