- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Klub přátel JRT
Máte doma taky psího rybářského společníka JRT. Znáte nějaký fígl, jak ho od mala zvládnout, aby u rybníka, či řeky nebyl jako rychlá střela?? Podařil se vám někdy utahat?? :-ú))) vkládejte fotky, ptejte se na rady, kdo bude vědět, odpoví... :-))Lovu a Chovu zdar!!
Autor diskuse: ondra-voj - Profil , 31.10.2012 všeobecné - ostatní
Kolik vlastníte doma psíků a micinek :-)
A) 1 psíka59%
B) 2 pejsani19%
C) 3 psíky a více....22%
Od 23.1.2013 hlasovalo 27 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
19x v oblíbených a 14x v ignorovaných.
Nkuman & JRT - Profil | St 23.1.2013 19:03:56
Poušťák >> Je divnej:) Ještě se krmí tak,že přinese v hubě 6 granulek do obýváku k telce ,tam si je vyklopí na koberec a pak po jedný křoupe:)
Nondra-voj - Profil | St 23.1.2013 19:01:22
kuman & JRT >> ještě, že ti neleze do ledničky :-))))) a neupíjí pívo... ;-)))
naše dostává 1,5 dávky do píšou na plechovkách a granulích 2x denně, ráno v 6 h a večer v 17 h..... je pravda, že ranní dávku secpává do 12 hodin, večer to jen zmizí.... :-ú))
naše dostává 1,5 dávky do píšou na plechovkách a granulích 2x denně, ráno v 6 h a večer v 17 h..... je pravda, že ranní dávku secpává do 12 hodin, večer to jen zmizí.... :-ú))
Nondra-voj - Profil | St 23.1.2013 18:59:54
Zajda >> jo, jo, snaží se.... ;-)))
doma je ale v pohodě.... venku lítá, že to pěkný není :-))))) ale jak přijde domů, tak lehne a chrápe... max. stepuje u dveří a čeká na vyvenčení....
smí být totiž pouze v obýváku... nesmí do kuchyně.... - paní domácí totiž peče dorty, tak kvůli hygieně a chlupům..... a nesmí ani po schodech do patra.. už je vycvičená.... snad... teda :-ú)))
doma je ale v pohodě.... venku lítá, že to pěkný není :-))))) ale jak přijde domů, tak lehne a chrápe... max. stepuje u dveří a čeká na vyvenčení....
smí být totiž pouze v obýváku... nesmí do kuchyně.... - paní domácí totiž peče dorty, tak kvůli hygieně a chlupům..... a nesmí ani po schodech do patra.. už je vycvičená.... snad... teda :-ú)))
Nkuman & JRT - Profil | St 23.1.2013 18:59:20
Jak tak čtu tak vám všem JRT strašně žerou:)) Můj má granule v misce celý den a vyleze se najíst vyloženě až v noci po 23 hodině jako správný chlap:)))))))))
NZajda - Profil | St 23.1.2013 18:55:19
ondra-voj >> Taky pěkné číslo, že? Ale tak je to spravne, tak to ma byt...
Nondra-voj - Profil | St 23.1.2013 18:52:31
pár foteček, jak jsme povyrostli - 5 měsíců a něco :-ú))
stále je to gaučačka - má svoje křeslo u televize ;-)) a večer když koukáme na bednu, tak se smí i přitulit na gauči..
stále je to gaučačka - má svoje křeslo u televize ;-)) a večer když koukáme na bednu, tak se smí i přitulit na gauči..
NiPetulak - Profil | St 23.1.2013 17:59:20
Zajda >> My mu dáváme tak 2x denně. Jednou vařený a jednou granule. Faktem je, že po pečivu je taky jako divej. Stačí kousek chleba s máslem a může se zbláznit. Dneska mi po cestě v autě sežral housku se salámem z Globusu a teď chrápe jak mimino :-)
NZajda - Profil | St 23.1.2013 17:54:38
iPetulak >> Dávám mu pořád ještě 3x denně a žere jak kyselina. Mám ho teda jenom na granulích + občas nějaké desátky. Strašně rád má suchý tvrdý chleba. Patičky jsou jenom jeho...
NiPetulak - Profil | St 23.1.2013 17:48:13
Zajda >> Jednou denně vařené hovězí+kuřecí+ krůtí srdce+mrkev+petržel+celer+těstovina (rýži mi ta potvora nežere :-)). To vše zamrazené cca po 250 g. K tomu má k dispozici misku s granulemi http://www.spokojenypes.cz/dospeli-psi-malych-plemen/taste-of-the-wild-high-prairie-2-3kg?id=74359 nebo http://www.spokojenypes.cz/taste-of-the-wild/taste-of-the-wild-southwest-canyon-canine-12-7-kg?id=75789 + sem-tam co dostane od pánečka :-)
NZajda - Profil | St 23.1.2013 13:20:54
kuman & JRT >> Dík...Takže v Britovi klidně pokračovat - cpal jsem to i do basseta a byl spokojený pomalu až do konce života...
Nkuman & JRT - Profil | St 23.1.2013 13:09:55
Zajda >> Ahoj - už jsem dával odkaz pro Ondru - http://www.spokojenypes.cz/brit/brit-care-dog-activity-all-breed-12kg?id=63137 . Můj dostává toto a jako doplněk 2 x v týdnu vařené hovězí srdce v mixu - syrová mrkev,peržel ,celer. vařený těstoviny + rýže.Všechno mám nabalíčkovaný zhruba po 300 g v mrazáku.Dostane jen polovinu - zbytek druhý den. Pes tohle miluje:))
Čtenáři této diskuse také sledují
NFóry59867
NUdírny a uzení51139
NJádro chilli žroutů11224
NRybářsko-houbařské jádro .-)45006
NKulinářský kroužek aneb vše co se dá uvařit z ryb5794
NRybář i myslivec8266
NČína - objednali ste uz nieco?15714
NBušákovy plky a frky a různé věci od našich vod412757
NKutilské jádro MRKu5344
NSranda bez nadsázky 🤘10856
Živě na MRK.cz
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
DORADA atlantic, s.r.o. - BIG GAME FISHING
Mezi rybáři z celého světa se už ví, že otevřené moře za průlivem mezi ostrovy Santo Antao a Sao Vicente a otevřené moře...















