Ultegra XSC 5500

Zdar chlapaci, nebudete někdo tyto navijáky objednávat zahrančí?
Autor diskuse: jardys33 - Profil , 18.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NPallermo - Profil | Út 20.1.2015 19:47:53

honzina >> :D tam jezdim .D parkrat s pritelkyni do chatky:D

    NPallermo - Profil | Út 20.1.2015 19:47:34

    clarence >> to je pravda :))

      Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 19:37:55

      clarence >> já měl písák za zadkem a vzal to soukromnik. Jsem z Roudnice krásná voda a teď abych za to platil

        Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 19:34:45

        Pallermo >> To neříkám ale mě stačí to co mi teče 5 min od baráku.Vždyť to znáš co by za to jiní dali.J

          Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 19:31:28

          clarence >> no letos asi vyjedu jen tak na celej den

            NPallermo - Profil | Út 20.1.2015 19:28:48

            clarence >> vsak labe 29,28, 30 je taky super

              Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 19:26:30

              honzina >> Kolín je ve Středních Čechách na Labi platí východočeská povolenka povolenka k jezu Týnec nad Labem což je po proudu do Kolína cca 10 km.J

                Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 19:21:29

                clarence >> moc pěkný tam už neplatí vychodočeská povolenka nebo jóó

                  Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 19:18:23

                  honzina >>

                    Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 19:16:57

                    clarence >> asi tam zavítám vemu mýho malýho synáčka a pojedu.

                      Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 19:14:28

                      honzina >> Něco tam máme a nestěžuji si.J

                        Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 19:09:23

                        clarence >> hele co u vás Labe.chystam změnu pro letošní rok a chci zkusit řeku.dělal jsem ve Velkém Oseku na zdymadle a moc se mi tam líbilo.jsou tam nějaký pěkný kapřici?

                          Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 19:02:32

                          honzina >> Jestli to máš jen na malé písníky a jen občas tak si myslím,že Ci4 je celkem zbytečný radši vraž ušetřený prašule do prutu.J

                            Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 18:55:05

                            clarence >> taky si chci ultegry ci4+ 5500 kupovat na takový menší pisniky

                              Nclarence - Profil | Út 20.1.2015 18:10:56

                              Petrstaif >> Dobře jsi udělal měl 5500 XSB chytám převážně na Labi,takže olova od 90 - 160 g a neměl jsem s nima žádný problém.J

                                NPetrstaif - Profil | Út 20.1.2015 17:59:50

                                Jsou bozi, prave jsem si je prinesl. Sice za cenu skoro 5x Tica Scepter, ale i ta velikost na 2,5lb beastmastery se mi libi vic. Tak mam opozdene Vanoce. Vahal jsem nad Titanosem 5500 xsa, ale kdyz uz, tak uz

                                  NF.Jack - Profil | Út 20.1.2015 17:47:33

                                  Petrstaif >> Není to rychlé jsou super. A hlavně silné. Na řece 150g olovo tahají jak kdyby tam nic nebylo.

                                    NSuli20 - Profil | Út 20.1.2015 17:21:12

                                    Petrstaif >> určite to nieje moc rychle. mam XTA 5500 Triball, prevod je tam rovnaky a je to uplne v pohode. nepostrehol som tam neaky problem ani pri love doslova pod vlastnym brehom

                                      Nhonzina - Profil | Út 20.1.2015 17:19:11

                                      Vejde se civka z ultegry ci4+14000 xtb na ultegru ci4+5500xtb

                                        NPetrstaif - Profil | Út 20.1.2015 8:20:48

                                        Čau, tak po neúspěchu s osazením Ticy na kaprový 2,5 lb Beastmaster jsem se rozhodl pro Ultegru XSC 5500. Jen si řikám, jestli převod 5,3:1 neni moc rychlý. Fakt je že chytam jen na odhoz max 70g olova.... co vy na to? Zkušenosti? Díky moc, dnes je chci jít omrknout.