Ultegra XSC 5500

Zdar chlapaci, nebudete někdo tyto navijáky objednávat zahrančí?
Autor diskuse: jardys33 - Profil , 18.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

RS - Profil | St 2.3.2016 19:55:52

Luger46 >> přejdem k nám.... ať to tu nezasí......me :)

    Luger46 - Profil | St 2.3.2016 19:54:27

    RS >> jezdim autem prece:)

      RS - Profil | St 2.3.2016 19:53:22

      Luger46 >> ok... :))) a můžu dát nachladit plzničku ??? :)))

        Luger46 - Profil | St 2.3.2016 19:50:54

        RS >> at je stand by :))

          NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 19:46:10

          chendler >> prdlajz , aktivita doma , vcera jsem si koupil kreslo , tak si vymyslela nejaky vesaky :-)))

            RS - Profil | St 2.3.2016 19:42:37

            Luger46 >> si piš...... :))) prej jestli už má zapnooot mašinu ????

              Luger46 - Profil | St 2.3.2016 19:40:23

              RS >> za to bude extra kavička od panimamy:)

                RS - Profil | St 2.3.2016 19:36:49

                Luger46 >> já ti dám remcala že ti bude kozlík malej :)))) mimo jiné já si nestěžuji.......jsem spokojené !!!:)

                  Luger46 - Profil | St 2.3.2016 19:31:58

                  RS >> však je máš k 3m hulkam remcale:)) ja je k nim taky měl. Na tu tvoji malou kaluz ti stačí pytlacka:))

                    RS - Profil | St 2.3.2016 19:25:07

                    Luger46 >> a proto jsi mě je prodal......:))))))))))

                      chendler - Profil | St 2.3.2016 19:21:02

                      NAVI73 >> jdi na to!!! Ukaz jim,jak se dela aktivita!!!! Pokud maz moznost s prutem k vode,hodit si,nic neni lepsiho.

                        NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 18:27:53

                        chendler >> jdu udelat aktivitu , diky za pokec a at se ti dari

                          NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 18:07:24

                          chendler >> ty moriony mi nabizi s 20% slevou kus vyjde okolo 5500,- vic nejsem ochotnej za prut dat

                            chendler - Profil | St 2.3.2016 18:03:02

                            NAVI73 >> uplne nevim,jak moc velkej rozdil,je mezi nima,urcite finacni,ale jinak si myslim,ze CTXa,udelaj stejnou paradu. No a sportex,je hodne hazeci,urcite dobrej prut.

                              NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:55:42

                              chendler >> koukal jsem na ně na FF , jsou krásné, ty E classe by mě možná voněly víc , příští týden když se umoudří počasí mám slíbené na půjčení 3lbs Moriony , pak se rozhodnu, ty Greysy už mi přijdou nějaký unavený

                                chendler - Profil | St 2.3.2016 17:47:46

                                NAVI73 >> CTXa

                                  NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:46:51

                                  chendler >> to jsou E class nebo CTX ?

                                    chendler - Profil | St 2.3.2016 17:43:27

                                    NAVI73 >> krasnej,rek bych prut na vsechno...leseni,ale i jako pruzna rakoska. :):):)

                                      NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:39:43

                                      chendler >> o těch uvažuju, zdají se mi uplně idealní na odhoz, krásné klacky

                                        chendler - Profil | St 2.3.2016 17:36:50

                                        NAVI73 >> sundal jsem je z leseni,misto trubek. :):):) 3,25lb

                                          NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:33:43

                                          chendler >> to je divný 115 m se mi zda málo , jak maš ty pruty tvrdý ?

                                            chendler - Profil | St 2.3.2016 17:27:44

                                            NAVI73 >> mel jsem malou XTC a nebylo to lepsi

                                              chendler - Profil | St 2.3.2016 17:27:17

                                              NAVI73 >> protrepat??

                                                NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:23:27

                                                chendler >> A až to zkusíš tou 5500 tak tech 130 daš taky

                                                  NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:21:53

                                                  chendler >> tak je to technikou, já používám Havana CLUB white bez limety, stříklej colou :-)))

                                                    chendler - Profil | St 2.3.2016 17:17:46

                                                    NAVI73 >> tak to uplne nevim,ja mam 194 cm,94 kg z posilky a boxu. Je to urcite dobry,ale ne uplne to hlavni.

                                                      NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 17:02:05

                                                      chendler >> mam 180cm, vážím metrák a dělám stavařinu. Tam hledej rozdíl

                                                        chendler - Profil | St 2.3.2016 16:59:57

                                                        NAVI73 >> ja jsme s velkou utegrou,prut FS, pasmem cca 115m.

                                                          NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 16:37:12

                                                          chendler >> Prut SX Prodigy 3lbs

                                                            NAVI73 - Profil | St 2.3.2016 16:36:22

                                                            chendler >> na mě zbytečně velký a moc vlasce. i to ukladaní vlasce nehraje roli až zas takovou, zkoušel jsem to na louce za barákem XSA ,XTC 100g kapka 130 -135 ,víc ani centák

                                                              chendler - Profil | St 2.3.2016 16:31:59

                                                              NAVI73 >> fakt?? Ale i tak bych ja rekl,ze ciste odhozovej navijak,je jak pises ty,LTD,SHX,SONIK...