Ultegra XSC 5500

Zdar chlapaci, nebudete někdo tyto navijáky objednávat zahrančí?
Autor diskuse: jardys33 - Profil , 18.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

feederjaro - Profil | Pá 19.10.2012 22:21:37

jardys33 >> Najít si ich mohol,len či ich majú fyzicky skladom.Mne sa zdá že budú až od roka 2013

    Karásek22 - Profil | Pá 19.10.2012 22:21:32

    feederjaro >> nazdar , jáj tak, ja som nato len tak natrafil

      feederjaro - Profil | Pá 19.10.2012 22:19:53

      Karásek22 >> Zdar Karas.Asi pred mesiacom som pozeral na túto stránku a bolo tam že budú až 2013 v januári na pred objednávku.

        Karásek22 - Profil | Pá 19.10.2012 21:58:57

        zase tak malý rozdiel na cene tam nieje a ušetrit na navijaku minimálne 40 euro je dosť
        http://www.mur-tackle-shop.de/en/Shimano-Ultegra-XS​C_2732.html

          jardys33 - Profil | Pá 19.10.2012 21:19:45

          jde hlavně o to, že jsem ho v zahraničí již našel a u nás to je zatím beznadějné

            Erva - Profil | Čt 18.10.2012 17:36:44

            Pallermo - Je otázka jestli servis , nebo reklamace ,pokud je to tak jak píšeš ,tak se není čeho obávat :-))

              Pallermo - Profil | Čt 18.10.2012 17:22:46

              Erva >> NO jako jeden znamy prave ze ma LC z UK a normal mu to servisovali tady netvrdim tvoji odpoved ale vim ze to takhle mel . a to same ted s prutem ma ten co mas ty :o) z nemecka a muze reklamovat to i u nas .

              Je to mozne no co si napsal ale ja zas mam od znameho zkusenost takovou no.

                Erva - Profil | Čt 18.10.2012 17:05:42

                Pallermo - A to platí od kdy ? Když jsem reklamoval nějaký výrobek ,tak jsem musel do prodejny kde jsem jej zakoupil a musíš mít doklad -fakturu že je zboží koupené přímo v téhle prodejně i když je jich třeba po ČR 20 , pokud jsem teda zboží koupil v Praze a v Brně je ta samá prodejna ,tak to zboží stejně musím zavést ,nebo poslat do Prahy ,jelikož mě to v Brně nevemou ,jelikož mě to neprodali ,takovou mám zkušenost ,alespon já .

                  Pallermo - Profil | Čt 18.10.2012 16:40:03

                  Erva >> Nemas uplnou pravdu muzes navijaky koupit v zahranici a shimano ma servies po cele EU takze pokud koupis v Italii a neco se ti snim stane tak ho muzes hodit na reklamaci u nas v cesku

                    Martin... - Profil | Čt 18.10.2012 10:52:53

                    Z >> čus zkus si zavolat do Gamarusu, tady je číslo 543 213 322

                      Z - Profil | Čt 18.10.2012 10:21:02

                      Tomajo >> dík, ale nejsou

                        Z - Profil | Čt 18.10.2012 9:55:46

                        nevíte kde se dají koupit náhradní cívky 5500?

                          černásmrt - Profil | Čt 18.10.2012 9:08:21

                          On je taky problém v tom že velikost 5500 a 4500 nového modelu xsc se do čr zatím nevozí, nechápu proč.

                            Lucciano - Profil | Čt 18.10.2012 7:19:32

                            Ak si zarátaš prepravu a možnosť, že sa môžu poškodiť pri preprave, tak to za tie problemy vážne nestojí.
                            Tip: Ak už chceš toľko tých pár 100-viek ušetriť, čo tak skúsiť zakúpiť ich niekde na výstave?

                              Erva - Profil | Čt 18.10.2012 6:54:30

                              Rybatorstr - Já chápu že chcou lidi ušetřit a pro spoustu lidí dobrých pár stovek ,jelikož je to fakt u nás dost předražené ,ale za ty případné problémy a posílání na reklamaci posléze dotyčný zjistí že by za ty vynaložené peníze měl u nás ty navijáky 3 nebo snad dokonce 4 kusy :-))

                                Rybatorstr - Profil | Čt 18.10.2012 6:49:55

                                Erva >> Přesně tak, pokud se ušetří ,, jen ,, pár stovek - nešel bych do toho. Ale každý to vidí jinak :-))

                                  Erva - Profil | Čt 18.10.2012 6:46:56

                                  Rybatorstr - Jj, mám 14000 a taky jsem to řešil ,ale při porovnání cen u nás a v zahraničí jsem našel rozdíl snad 600kč ušetřených na 1kuse ,jo kdyby to bylo jednou tolik na kuse tak bych o tom asi taky přemýšlel .

                                    Rybatorstr - Profil | Čt 18.10.2012 6:41:19

                                    Erva >> Mám stejný názor :-))

                                      Erva - Profil | Čt 18.10.2012 6:39:13

                                      jardys33 - Ahoj , já myslím že skrz ušetřených pár stovek a nastat nějaký problém a vyřizovat přpadnou reklamaci že za rozdíl řádově několika stokorun na 2 kusech navi to za to ani nestojí .