Delphin Flash Carp vs Cypry Carp

Dobrý den chtěl bych se zeptat který z těchto prutů je lepší a proč. Moc děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: weobler - Profil , 1.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

PETLOV - Profil | Čt 20.8.2015 18:50:24

Donn79 >> myslel jsem si ze mi neco posles :)))).....delas mi chute...neco v te cenove relaci bych mohl zvladnout :))

    Donn79 - Profil | Čt 20.8.2015 18:47:06

      PETLOV - Profil | Čt 20.8.2015 18:43:23

      Donn79 >> Cau vypadaj pekne,ale potrebuji 3 dil

        Donn79 - Profil | Čt 20.8.2015 18:05:08

        PETLOV >>
        Zdravím
        Pruty Cypry jsem měl 5 let a dle mého jsou to povedené prutky.Nedávno jsem si pořídil pruty od firmy Delphin ale typ ETNA CORK limited edition 3.6m/3lbs a jsou to velice dobré pruty i když na 3lb jsou trochu mekčí,ale oto více si člověk vychutná souboj s rybou.

          Carp man CZ - Profil | Čt 20.8.2015 17:22:14

          weobler - >>Mám Cypry Carp od Shakespyera a je to super dělička, nemá sice extra velká očka a zpevněné spoje, ale je to držák, je krásně jemná, ale při tom i tvrdá, mě prostě vyhovuje, má přijatelnou cenu a je to 1+1 tak proč to nezkusit ;)

            PETLOV - Profil | Čt 20.8.2015 15:13:56

            trosku jsem si to tady procetl a vetsinou je vedena rec o tech prutech cypry carp,ale chtel bych znat nazor na ty delphiny pokud je nekdo ma,tak napiste..dik.
            http://www.rco-fishing.cz/eshop/prut-delphin-flash-​carp-3-dily-360-cm-3-lbs-11

              weobler - Profil | Pá 12.7.2013 19:18:38

              Franc49 >> No zatím nic moc největší kapr od začátku roku má 65 cm musím říct že se těším na Orlík.

                Franc49 - Profil | Pá 12.7.2013 14:41:32

                weobler >> ja je nemam mam sice free spirity a myslim ze jsou lepsi nooo ale kazdej ma na co ma a co mu sedi neee a co jinak jak to jde na rybach????

                  weobler - Profil | Pá 12.7.2013 12:51:34

                  Franc49 >> Já ted nad jedním přemýšlel ale nakonec jsem si řek že si radši koupím pár tun boilies za stejnou cenu :D

                    Franc49 - Profil | Pá 12.7.2013 11:52:41

                    weobler >> ahoj ale sportex neco stoji ale taky uz to neni co byvalo noooo:))))))))

                      weobler - Profil | Pá 12.7.2013 11:38:44

                      kosvi >> Ked auto tak mercedes ked udicu tak sportex a jestli nejsi fodbalista tak shakespire :)

                        kosvi - Profil | Pá 12.7.2013 10:36:49

                        weobler >> To mě se stalo, i když jsem zdolával ze břehu ;-)

                          weobler - Profil | Pá 12.7.2013 10:35:52

                          kosvi >> To mi připomělo jak jsem s nimi zdolával na orlíku a ten prut měl špičku hluboko pod vodou.

                            kosvi - Profil | Pá 12.7.2013 10:24:59

                            weobler >> To můžu říct taky, za tu cenu mají tyhle proutky pěknou akci při zdolávání ;-)

                              weobler - Profil | Pá 12.7.2013 10:22:05

                              kosvi >> No ale ted jsem byl na dva dny na rybách a na ty menší kapříky kolem 45cm bylo lepší shimano ale zase na ty větší je lepší ten Cypry takže záleží jak velké ryby chce člověk chytat já říkam Cypry Carp :)

                                kosvi - Profil | Pá 12.7.2013 10:18:46

                                weobler >> Ano to je pravda ;-)

                                  Aprilia SR MAX - Profil | Čt 11.7.2013 22:44:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  vida,že bych si konečně pořídil kapráky :-). 800- za kus je bezva cena.Jinak kamarád si nemůže vynachválit tyto http://rypo.shoptet.cz/kaprove-delicky/kaprovy-prut​-tfg-delta-xs-carp-rod12--3lb--1-1-zdarma. Na mně už jsou trochu dražší,ale prý za tu cenu výborné proutky.

                                    weobler - Profil | Čt 11.7.2013 21:39:24

                                    kosvi >> Já nakonec vyměnil jeden za jemnější šimano na menší ryby s peletkou a ten 1. Cypry Carp by jsem taky neměnil ono když se potřebuju pořádně opřít tak mu můžu věřit.

                                      kosvi - Profil | Čt 11.7.2013 10:49:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      Třetí sezónu chytám na pruty Cypry Carp ve třídílném provedení a vrhací zátěži 3 lb a jsem s nimi spokojený a nemám důvod, proč bych je měnil, za ty peníze super ;-)

                                        weobler - Profil | Čt 4.10.2012 17:23:34

                                        Cappyk >> Já jsem nedávno tři měsíce hledel můj osvědčený vláčák :)

                                          Cappyk - Profil | Čt 4.10.2012 17:21:04

                                          Cypry Carp máme doma 6x koupilo si je i několik kolegů a pohoda proutky.Za ty peníze určitě nekoupíš lepší .

                                            nofish - Profil | Čt 4.10.2012 17:16:24

                                            weobler >> vždycky bude něco lepší, nebo horší. Proto neměním věci se kterými jsem spokojený :-)

                                              weobler - Profil | Čt 4.10.2012 17:10:30

                                              nofish >> Já si je koupil minulej rok a taky spokojenost já jenom jestli bi ty delphiny nebyli lepší.

                                                nofish - Profil | Čt 4.10.2012 17:07:31

                                                weobler >> Nevím, oproti mým jsou lehčí, připadaly mi jako "papírové" ale očividně špatné nejsou, co jsem viděl a co píší ostatní :-) Klidně bych je bral.

                                                  weobler - Profil | Čt 4.10.2012 17:07:05

                                                  RTckar >> Kámošovi jsem je půjčil na Ebro a nějakejch 45kg sumec je to dost velký :D

                                                    weobler - Profil | Čt 4.10.2012 17:05:29

                                                    nofish >> Já jsem tvrdohlevej chytnu se a nepustim a ty cypry za 800kč kus tak to je fantazie.

                                                      RTckar - Profil | St 3.10.2012 19:36:54

                                                      weobler - >> mam shakespear cypry 2 roky chytám s nima teda hlavně na soukromácích a kapři kolem 80cm nejsou problém prut trošku tužší ale pod větší rybou se ohýbá pěkně. Já ho používám i na lov s mrtvou rybkou a taky nemam problem, za tu cenu naprostá spokojenost koupil bych si je klidně znova :)

                                                        TWIN 69 - Profil | St 3.10.2012 19:36:24

                                                        weobler >> To bych nedělal,ty vyjdou dneska dráž než normální pruty.jedině tak kdybys chtěl lískový pruty.