Delphin Flash Carp vs Cypry Carp

Dobrý den chtěl bych se zeptat který z těchto prutů je lepší a proč. Moc děkuji za odpovědi.
Autor diskuse: weobler - Profil , 1.10.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nnofish - Profil | St 3.10.2012 19:33:29

weobler - >> sám mám mitchel prof. carp. Jeden kamaráýd má cypry. NO když to srovnám tak jsem si chvilkama i rval vlasy, že jsem nekoupil ty shakespeary. Když vidím co s nimi vyvádí a ty pruty jsou furt ok. Nevybírej dlouho, prostě něco kup. Když dlouho vybíráš, zblbneš z toho, to mi věř, jsem na to odborník :-)

    Nweobler - Profil | St 3.10.2012 19:30:16

    TWIN 69 >> S mojí peněženkou skončím u bambusáků :)

      Nweobler - Profil | St 3.10.2012 19:28:51

      Vitali >> Já je taky mám rád ale táta chce prut na kapry tak sem si říkal že mu kopim něco k vanocu jo a tenhle rok mám na cypry carp 12,5 kg kapra ten byl tak prohnutej že sem se bál že ho zlomím ale furt se tvářil jakože se nic nestalo :)

        NVitali - Profil | St 3.10.2012 19:12:29 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        weobler - >> Zdarec, Cypry jsem kupoval pro začátek, že si časem koupím lepší pruty, koupil jsem je ve 3,0lb, natolik jsem si je zamiloval, že druhý rok jsem dokoupil ještě třetí a to 2,5lb.Chytám na ně už 5 let a nebudu je měnit, jelikož jsem naprosto spokojený....

          NStarc55 - Profil | St 3.10.2012 10:33:05 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          weobler - >> Cypry carp mám od letošního jara a jsem s nimi maximálně spokojen, skvěle šlapou a za tu cenu fantazie. Neměnil bych.

            Ndeni 79 - Profil | St 3.10.2012 9:26:32

            walleyeSVK >> to jako ze to je nesmysl.. V teto cenove relaci ...

              NwalleyeSVK - Profil | St 3.10.2012 9:24:17

              deni 79 >> ako myslíš kec?

                NTWIN 69 - Profil | St 3.10.2012 7:01:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                weobler >> Ahoj,jelikož jsi z Prahy,tak být Tebou počkám na veletrh co bude v listopadu.Tam bude těch prutů na výběr tolik,že si nebudeš moct vybrat.Je to od 22. do 25.listopadu na výstavišti v Holešovicích.

                  NRomanBA - Profil | St 3.10.2012 4:13:35

                  weobler - >> daj otcovi Cyprušky a chybu neurobis,chytam na ne 4rok a tu doslova plati za malo penazi,vela muziky,ale to vies aj sam,kedze ich vlastnis.Tebou tie dalsie uvedene nemam,tak nemozem posudit,ale Cypry poznam,viem ze za tie love,ktore stoja dostanes až až a ver,ze otec ta za ne preklinat nebude.Stastny vyber.

                    Ndeni 79 - Profil | St 3.10.2012 3:46:22

                    walleyeSVK >> ano,ale u prutu teto cenove relace je to utopie a pouze obchodni kec... :-(

                      NwalleyeSVK - Profil | Út 2.10.2012 23:24:37

                      a čo znamená toto : Pevná spodná a stredová časť prúta vytvára charakter akcie typu „A“. „Áčková“ akcia dovoľuje presné a ďaleké hody ????

                        Nweobler - Profil | Út 2.10.2012 19:17:58

                        vikikaca >> Do račat bych je určitě nedal za osm stovek to je zadarmo a to jak pracujou bych za ně dal i 2000.

                          Nweobler - Profil | Út 2.10.2012 19:15:51

                          VYDRA33 >> Já je mám taky rdt ten kaprák chci pro tátu vánoce se kvapem blíží :)

                            Nlado40 - Profil | Út 2.10.2012 13:11:58

                            walleyeSVK >> Píšou, že Daiwa má hliníkový očká... Tak toho bych nešel...

                              NVYDRA33 - Profil | Út 2.10.2012 12:44:21

                              Používám CYPRY už 6 let a zatím max.spokojenost takže k rajčatu bych je určitě nedával.

                                NwalleyeSVK - Profil | Út 2.10.2012 12:24:51

                                Nemate niekto fotky prutu DELPHIN FLASH CARP???

                                  Nvikikaca - Profil | Út 2.10.2012 10:06:00

                                  cypry carp určitě ne ,to jsou tyčky k rajčatům ,ale ty Delpiny vypadají nádherně .

                                    NwalleyeSVK - Profil | Út 2.10.2012 9:58:45

                                    A co tento??? http://www.kaprarskaspecialka.cz/kaprarskaspecialka​/eshop/46-1-AKCE-1-1-ZDARMA/0/5/3074-Daiwa-Phantom-​Carp-3-60-3lb-AKCE-1-1

                                    Mate nazor aj na tento? Uvazujem aj nad DELPHIN FLASH CARP a JRC defender.....

                                      Nviceroy - Profil | Út 2.10.2012 9:47:02

                                      weobler - >> uz jsem na ty delphiny taky koukal , zpracovani rekl bych na hodne slusne urovni i cena je rozumna , ten vinovy blank je opravdu krasny