Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NFishky - Profil | Út 13.11.2012 14:07:15

slavina >> No a to je právě průser dnešní doby, že hromada vymaštěnců nechytá pro vlastní potěšení, ale pro pár kuliček s 3% slevou, 12ti libí v ML či pochvalou od stejně smýšlejícího kolegy... není foto není ryba je hrozný debil.

    Nslavina - Profil | Út 13.11.2012 14:02:06

    Fishky >> Jenže když se někdo těší jak to sem hned nasmaží když přijede domů, tak jde všechno stranou:-).

      NDejv - Profil | Út 13.11.2012 14:00:30

      Rejdy >> já měřím 164 a právě scháním něco na rychlej nocleh..:-))))

        NFishky - Profil | Út 13.11.2012 13:59:12

        Poušťák >> slouhlas s Poušťákem, Kocháčem, Tulem, těch fotek jsou tu tři hromady a ti co focení samospouští aspoň jednou zkusili ví, co to obnáší. Když je pěkná ryba a není po ruce známej, rovnou jí pouštím, ani to sakování (na dobu než známej dojede) není vhodné. Ryba se probere, načerpá sílu a na podložce je pak bitka jak o život a fotky stojí stejně za houbelec. Buď reálné foto se zážitkem bezprostředně po ulovení, nebo to postrádá smysl a ryba jde zpět bez fotky, leč s krásným zážitkem.

          NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 13:56:55

          Dejv >> Kdyz nad tim tak premyslim, tak si ten nazev uplne presne nepamatuju, ale urcite je to Chub, nejaky ten X-TRA..... Neco. Je fakt povedena, poradne vypolstrovana.. Spal v ni 169 cm kamarad zchouleny do klubicka a jen si chrochtal:)

            NOndřej Macků-Maca - Profil | Út 13.11.2012 13:45:43

            Filla >> máš vkus :-)

              NDejv - Profil | Út 13.11.2012 13:34:28

              Rejdy >> copak to máš za podložku ?

                NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 13:11:25

                Co se týče podložky, tak bez "bazénku" už ani ránu. Z tohodlenc vám ryba nevyskočí.

                  NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 13:07:56

                  Jóó, taková samospoušť.. Důležitý je nastavení před samotným ulovením ryby. V tomto případě jsem to nestihl a příprava byla za hluboké noci. Výsledek? Rozmazená ryba a rozmazaný já, rybu jsem pustil bez rádoby dobré fotky.

                    NFilla - Profil | Út 13.11.2012 12:35:51

                    Ondřej Macků-Maca >> to je haluz, zrovna po te pasu :)

                      NOndřej Macků-Maca - Profil | Út 13.11.2012 12:29:10

                      Filla >> mám takovou tu hranatou od Chubu a jsem spokojenej na 1000%, ideálně velká, bezpečná, všude rozepínatelná a dá se v ní přenášet kotel věcí...Jinou bych nechtěl.

                        NFilla - Profil | Út 13.11.2012 12:21:42

                        Ondřej Macků-Maca >> tak tak senko, jakou matracku vlastnis?

                          NFilla - Profil | Út 13.11.2012 12:21:28

                          Tomajo >> prave ze ani ne, sem jelen

                            NRadek Fox - Profil | Út 13.11.2012 12:16:52

                            Poušťák >> Vendo, krásně a pravdivě napsané. Tebou zmínění slavomani nejsou jenom zde na Mrku, pohybují se na všech rybářských stránkách, vesměs se jedná o stejné případy :-( Nejhorší je, že svým "vystupováním" blbnou spoustu dalších rybářů, ti se po nich opičí a kašpárci tak přibývají geometrickou řadou...

                              NOndřej Macků-Maca - Profil | Út 13.11.2012 11:04:00

                              Filla >> já jezdím skoro jenom sám a bez bazénkový podložky bych snad už na ryby sám radši nejel...

                                NTomajo - Profil | Út 13.11.2012 10:59:33

                                Filla >> ale pěkná fotka :-)

                                  NFilla - Profil | Út 13.11.2012 10:58:27

                                  Ondřej Macků-Maca >> ale stejne ses buzna :))
                                  ...ja v posledni dobe jezdim rad sam. Musim poladit novou podlozku s bocnicema a vikem a to bezpodminecne!

                                    NOndřej Macků-Maca - Profil | Ne 11.11.2012 21:30:13

                                    Poušťák >> a já zas nechytám na chleba, takže chlebodárce taky nemám :-)

                                      NPetr.J - Profil | Ne 11.11.2012 21:16:03

                                      Poušťák >> Ne všichni se fotí pro chlebodárce. Já si prostě sám pro sebe fotím všechny slušnější ryby a nevidím na tom nic špatného.

                                        NPoušťák - Profil | Ne 11.11.2012 20:05:48

                                        Základem rybařiny je chycení ryby a to celé se mě nejprve uloží v mozku na hárd disk(jestli nějaký mám)a potom teprve zvážím jestli stojí za to a rybu vyfotím,nebo neprodleně pustím.
                                        Souhlasím s Kocháčem a Tulem,že je tady na Mrku blbů habaděj a fotí se s každou malou rybu jak buzny,jen aby dostali pytlík kulí zadáčo a zavděčili se svému chlebodárci.