Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NBrtek - Profil | Út 13.11.2012 17:59:54

viceroy - >> Na ryby jezdím převážně sám,, ,trofejní rybu chci mít vyfocenou,, nějaký čas fotky nestáli za nic ale všechno se dá vychytat,,ještě před záběrem připravím místo na focení udělám několik fotek na nečisto bez ryby vzdálenost a podobně,,jsem si jistý že nikdy nebudu mít takoví fotky jako když fotí někdo jiný ale na druhou stranu to není tak špatný!!

    NPoušťák - Profil | Út 13.11.2012 15:01:26

    Fishky >> jj.

      NFishky - Profil | Út 13.11.2012 15:00:51

      Poušťák >> fotím jen když je u toho hned parťák a ten vše připraví, sem to psal hned v prvním příspěvku sakrblé :-) a u natáčení platí to samé s ještě přísnějšími pravidly.

        NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Út 13.11.2012 15:00:29

        Fishky >> Tak určitě. Jak říkáš...

          NFishky - Profil | Út 13.11.2012 14:58:59

          Alov_na_MRK_rezignuj >> tak bude v papírnictví nátřesk a posléze začne Korda dělat i vodovky, no.

            NPoušťák - Profil | Út 13.11.2012 14:56:41

            Fishky >> ale ryby fotíš a natáčíš.

              NAlov_na_MRK_rezignuj - Profil | Út 13.11.2012 14:51:11

              Tak tady jde krásně vidět, co musí chudáček kapříšek absolvovat pro blaho a potěchu lovce.

              No jsem zvědav, co nastane, až Karlové, Lukášové atd. vyhlásí, že nejmodernější trend EU v kaprařině je si svého kapra namalovat třeba uhlem nebo vodovkama...

                NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 14:49:30

                Fishky >> Chapu tedy spravne, ze rybarina je o slevach v obchodech? Nikoliv o te prirode a tajemnu, co muzes vytahnout z hlubin? Aha..

                  NFSnevajs - Profil | Út 13.11.2012 14:27:16

                  Poušťák >> nekde jeste neco priplati navic ,obcas delam to same :))

                    NFishky - Profil | Út 13.11.2012 14:26:07

                    Poušťák >> slevy nemám nikde, co potřebuju si koupím ve velkém od výrobce, nic víc v tom není.

                      NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 14:25:55

                      Kapr555 >> Tak vidis to, hlavne ze ti uschla nakonec ;)

                        NPoušťák - Profil | Út 13.11.2012 14:22:43

                        Fishky >> Fishky na rovinu.Vždyt ty jsi to samý o čem píšeš,akorát že si vše vyrábíš sám a neříkej mě,že nemáš někde slevy.

                          NRejdy - Profil | Út 13.11.2012 14:22:31

                          Dejv >> No tak vidis..:) Tadle podlozka je pro tebe primo stvorena.:)

                            NKapr555 - Profil | Út 13.11.2012 14:19:59

                            jurasoft >> Jj to je dobrej nápad jen seženu jak říkáš "nepromokavou tkaninu" a bude to máma to má hned :)

                              NFishky - Profil | Út 13.11.2012 14:17:59

                              jurasoft >> kdepak, tu dobu tu máme dnes. Kdo nemá hadry s logem Káji, Mika, Kordy není IN, kdo nemá založen s kámoši Kárpteam není IN, kdo nemá 3% slevu za registraci na krámu není IN... ta doba tu je právě teď a je to hnus. A jediný, kdo za to platí jsou ryby, páč ti to "odserou" při focení s takovými joudy. Zbytek to jen překlikne, aby na ty hnusný fotky nemusel koukat.

                                Nslavina - Profil | Út 13.11.2012 14:12:32

                                Fishky >> já nevozím foták a je klid a ani mě nenapadne ho vozit.

                                  Nslavina - Profil | Út 13.11.2012 14:11:28

                                  jurasoft >> ono to je naopak. je spousta těch co chcou někam patřit!

                                    NFishky - Profil | Út 13.11.2012 14:11:19

                                    Je tu někdo, kdo nefotí pro chlebodárce a tahá s sebou k vodě bazénovou podložku aby si každou rybu mohl důkladně zaznamenat? :-) Ono je to všechno se vším spjaté, idiot není ten, co chytá kapry a nemá podložku, idiot je ten, co mladým dává stupidní příklad a oni ho pak bezhlavě následují, jen protože on potřebuje fotečku kvůli reklamě. Ona hromada těch fotek vypadá krásně a věřím že autor by se dušoval, že ryba byla OK, ale na pohádky a zázraky fakt už dlouho nevěřím... :-(

                                      Nslavina - Profil | Út 13.11.2012 14:09:31

                                      Fishky >> asi tak

                                        NKapr555 - Profil | Út 13.11.2012 14:08:11

                                        Rejdy >> Jo jo vanička je asi nejlepší já mám zatim tuhle (lepší foto nemám) a ta stačí akorát se mi nasákla vodou a sušil sem jí asi pul roku :DD