Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Ndrvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 15:23:18

Čobik >> Já bych tu Hamu viděl stejně. Dělá dobré věci za třetinu.

    Nploticee - Profil | Út 22.9.2015 15:17:42

    Hoj, nevíte někdo o dobrém stativu pro mobilní telefon, nejlépe aby se tam vešla S4 od Samsungu.

      NSkřivánek - Profil | Út 22.9.2015 14:43:23

      salfi >> já vím... jsem psal fotil jsem takhle poprvý a když chytim první parmu tak se s ní vyfotim ne?

        NČobik - Profil | Út 22.9.2015 14:30:57

        jurasoft >> ja jsem ti rikal, kup si tohle od HAMY a muzes na to pridelat i soustruh, nebo vycpanyho slona.... stoji to par korun https://i.alza.cz/ImgW.ashx?fd=f10&cd=OZ015

          Ndrvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 13:18:09

          jurasoft >> Bych zabrouzdal na foto fóra a sondoval. Ono je totiž focení a focení a stojan taky vždy není o ceně a značce.

            Ndrvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 12:55:55 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            jurasoft >> Já si myslím že Tobě se těžko radí ;))) Ty máš svoji hlavu a stále chceš něco vylepšovat a ještě to ani nemáš doma...

              Ndrvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 8:40:46

              jurasoft >> A mezi kolegy si ryby, lovná místa a vody neukazujete? My tedy ano.

                Ndrvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 8:38:53

                Pvl >> Na selfíčko ;)))

                  NPvl - Profil | Út 22.9.2015 8:06:32

                  jurasoft >> Na co sháníš teda foťák ? :o§)

                    Nsmike - Profil | Út 22.9.2015 8:03:32

                    jurasoft >> ja na to foceni taky kaslal, ale az jednou budu stary a nebudu moct jet, tak to aspon ukazu vnukum (jestli budou).stejne tak, jako se dneska divam na diapozitivy ve skle, jak mne pred 30 rokama po prirode a okolo vody tahal deda.

                      Nsmike - Profil | Út 22.9.2015 7:41:12 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      jurasoft >> ber to tak, že kdyby to každý bral jako ty, výrobci foťáků by neměli co žrát :) na co fotit kapry, krajinu, děcka, rodinu...

                        NPvl - Profil | Po 21.9.2015 22:56:40

                        salfi >> Když už jsi sem napsal , tak se zeptám. Když už by jsi se fotil s kaprem ..tak jak ? Aby tam byla ta invence ? :o§)

                          Nsalfi - Profil | Po 21.9.2015 21:55:21

                          Skřivánek >> safra, ted jsem si teprve vsiml, ze otazka je v sekci kaprarina. Tak to bude asi jako strcit hlavu do ulu:))

                            Nsalfi - Profil | Po 21.9.2015 21:53:11

                            Skřivánek >> jestlize jsi nechtel prezentovat zednicke umeni stavaru, tak by to chtelo bliz. Ani tam nemusi byt tvoje postava, jde o ulovek. Kdyz se podivas na fotky v muj lov, tak u kapraru to vypada, jako kdyby to byl furt jeden kapr a ti chlapi se za nim stridali. Absolutne bez invence, kapr a za nim hlava s tupym vyrazem. Neni to nijaka osobni zast, ale podivej se na ty fotky. Mezi tema kaprama nenajdes rozdil. Nuda a sed. Trochu macho. Ja si z 99% fotim ryby, nepotrebuju mit ksicht na kazdy fotce. Zkus o tom premyslet

                              NKindlicek - Profil | Po 21.9.2015 15:40:22

                              viceroy >> To teda byl fofr :) Foto se mi povedlo až na 2 až 3 pokus.

                                NSkřivánek - Profil | Po 21.9.2015 14:54:23

                                salfi >> To já takhle fotil poprvý.... příště by to chtělo asi blíž co?

                                  Nsalfi - Profil | Po 21.9.2015 14:49:08

                                  Skřivánek >> na ty fotce si clovek vsimne techhle veci ( v tomto poradi ): 1. Velka kamenna zed. 2. Ty. 3. Ryba. Pritom o ty rybe to je a mela by fotce dominovat. Tady clovek vidi zed a pred ni nejakou osobu. Co ma v ruce uz poznat neni. Ja kdyz prijdu k vode a mam chvilku bez zaberu, promyslim si, jak eventualni ulovek vyfotim. Z jake vzdalenosti, kam jde svetlo, apod.

                                    Nstan4d - Profil | Po 21.9.2015 14:46:31

                                    samospoušt je někdy opravdu mazec zvlášt,když ryba nespolupracuje

                                      NSkřivánek - Profil | Po 21.9.2015 14:38:38

                                      salfi >> Příště se snad podaří, ale tady byl i blbý terén... u řeky je břeh z kopce a já nechtěl mít za sebou tu řeku tak alespoň z boku :))

                                        NČobik - Profil | Po 21.9.2015 14:19:38

                                        jurasoft >> ten stativ je lepsi a flexibilnejsi nez vidlicka. Ma to i kloub, takze to muze stat krive a v poho si ten fotak nastavis.... jestli ses kutil, tak se da i vyrobit :)) Ale dobry stativ stoji 5 stovaku a to neni takova hruza :)