Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

haas - Profil | So 5.1.2019 19:30:20

ciciN >> pokud najdu možná i krabici tak ti to zde hodim

    ciciN - Profil | So 5.1.2019 19:28:50

    haas >> díky, objednám tedy jenom jedno a pohledám něco, kde se dá regulovat intenzita

      haas - Profil | So 5.1.2019 19:25:13

      ciciN >> jeno svítí to jako prase já fotím na 50 % intenzity toho světla ty fotky pak nejsou pěkně ryba se leskne už moc ale každému sedí něco jineho

        ciciN - Profil | So 5.1.2019 19:22:34

        haas >> a jak moc to svítí? Stačí jedno, nebo je lepší vzít radši aspoň dvě?

          haas - Profil | So 5.1.2019 18:39:18

          ciciN >> bral jsem předloni na Ali světlo 180 led diod plus Lion baterie s nabíječku jak do sítě tak do auta dá se ubírat intenzita světla máš dva filtry stalo to cca 700 Kč

            drvoštěp - Profil | So 5.1.2019 18:34:26

            ciciN >> Projeď tuhle diskusi. Nedávno jsem tam něco zahlédl https://www.mrk.cz/diskuse.php?id=664231 A nebo photo light na alíku.

              ciciN - Profil | So 5.1.2019 18:01:28

              Zdravím, nevím jestli tu běží nějaká aktuálnější “fotodiskuze”, vložím svůj dotaz k tématu zde, případně mě někdo správně odkažte ;-) Máte někdo tip na nějaké kompaktí osvětlení na baterky k vodě, pomocí kterého se v noci dokážu trochu nasvítit, pro dokonalé naostření či případné natočení krátkého videa po tmě?

                Aďo - Profil | So 8.10.2016 11:36:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Na fotenie ryb pouzivam mobil. Nastavim hlasove ovladanie a v pohode sa pripravim na fotenie. Potom uz len poviem magicke slovo a smartfon ma odfoti v najlepsom momente. Ziadny zhon ako pri samospusti a necakanom pohybe ryby.
                Vsetko co je potrebne je magnet a kovova platnicka vlozena do puzdra smartfonu.

                http://www.ebay.co.uk/itm/Universal-Car-Magnetic-St​icky-Phone-Holder-Mount-Stand-For-Phone-iPhone-New-​GPS-/201649160099?hash=item2ef339ffa3:g:234AAOSwV0R​Xs78Y

                Magnet je prilepeny na zapichovacej vidlicke. Ostatne je zjavne z obrazku.

                  drvoštěp - Profil | Út 29.9.2015 12:09:44

                  stan4d >> Jaký rozměr máš na mysli ?

                    stan4d - Profil | Po 28.9.2015 18:55:43

                    mam dotaz,jakej rozměr máte ve fotoaparátu nastavenej?mně se to nějak poprostitkuovalo a nejde mi to pořádně vkládat

                      stan4d - Profil | Po 28.9.2015 18:17:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      Páteční samospoušt

                        Matez - Profil | St 23.9.2015 22:00:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Jóó, občas je se samospouští sranda :D

                          nej.vydra - Profil | St 23.9.2015 17:24:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Dobrá kůlna je to na lodi. Zmáčknout samospoušť ve člunu, rychle do lodi, moc si ji nerozhoupat a ono to už nějak dopadne :-)

                            nej.vydra - Profil | St 23.9.2015 17:16:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Jedna sobotní. Deset vteřin v pohodě stačí. Stativ, na něm hadr na ruce, podložka a max. tři snímky pro radost. Je dobré si to natrénovat na menších rybkách a během chvilky to půjde.

                              Skřivánek - Profil | Út 22.9.2015 21:07:51

                              salfi >> Tak aspoň tak... :)

                                salfi - Profil | Út 22.9.2015 21:06:14

                                Skřivánek >> jasne, je to na tobe

                                  drvoštěp - Profil | Út 22.9.2015 15:30:16

                                  Čobik >> A u mě to samý ;))))

                                    Čobik - Profil | Út 22.9.2015 15:26:41 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    drvoštěp >> i kdybych mel stativ ze zlata, fotka bude stat za hovno :o))) Ale stativ za to nemuze :o)))

                                      Čobik - Profil | Út 22.9.2015 15:25:53

                                      drvoštěp >> taky si myslim.... mam ten stativ uz par let a kvalitni material, dobre zpracovani.. nevidim chybu. Mozna kdybych byl profik, tak by se neco naslo, ale jak vsichni vime, nejsem :D:D:D

                                        Čobik - Profil | Út 22.9.2015 15:24:05

                                        jurasoft >> je to Hama star 62. https://www.alza.cz/stativ-hama-star-62-d43731.htm stoji par stovek a pro me je vic nez dostacujici... pokud na to das fotak s poradny objektivem, taky v pohode... za ty prachy pecka