Foceni s rybami samospousti

fotite se s rybami pomoci stativu kdyz jezdite solo nebo mate jine vychytavky ? ono samospousti je to celkem mazec na rychlost , nastavit , spustit samospoust uchopit rybu ,,,,,,,, zkontrolovat fotku popr fotit nanovo , delate to jinak ?
Autor diskuse: viceroy - Profil , 24.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NBomber76 - Profil | Ne 20.9.2015 11:39:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

jurasoft >> V noci když jsem sám, tak si udělám spíš video. Takhle fotí ten mobil v noci. Kámošův kapřík. Vždycky chce vyfotit mým telefonem, protože fakt dělá hezké fotky i v noci.

    NBomber76 - Profil | Ne 20.9.2015 11:27:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

    Fotky na rybách dělám už jen telefonem a jsou super. Mám Huawei P7 , který má fotoaparát ovladatelný hlasem. Dám si telefon do držáku a mobil udělá fotku, vždy když si o ni řeknu. Reaguje na každý zvuk, ale pokaždé řeknu strohé Teď.

      Nlevhan - Profil | Ne 20.9.2015 10:35:00 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      jo samospoust je mazec hlavne kdyz to nejde :-))))

        NPřemas - Profil | Ne 20.9.2015 8:31:58

        jurasoft >> To jako, že jsi změnil názor? :o)

          NSkřivánek - Profil | Ne 20.9.2015 8:31:18

          Já mám na foťáku samospoušť 10s a tady je výsledek...:)

            NPřemas - Profil | Ne 20.9.2015 7:26:54

            jurasoft >> To bys pak musel jezdit na holé motorce, holém kole, nebo si namazat lyže na černo ... a tak je to i s oblečením. Furt lepší mít na sobě hadry Nash, 30plus nebo mikinu oblíbené značky, než jehličkové maskáče, které když vidím, tak si vzpomenu jen na LM ... což mi je dost proti srsti. A háčky? Když bys chtěl ryby pouštět, tak proto něco musíš udělat, abys je mohl pouštět takové jaké jsi je chytil. A to není jen o kaprech, to platí pro všechny rybolovné techniky ....

              NČobik - Profil | Ne 20.9.2015 6:18:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              ...neco pro oziveni :o) Nastavuju si samospoust na 15-20 sekund.. ryba celou dobu v pohode, kolem 10 sekundy me zacnou bolet ruce, nastava svalovy tras ktery ryba vyciti a vysledek na fotce :)))

                NMates PB - Profil | Pá 16.11.2012 10:17:28

                Milan V. >> S tim by se dali fotit i autoakty, hmmm...

                  NMilan V. - Profil | Pá 16.11.2012 9:40:35

                  Kuban >> :-)) učinil jsem v jejím zájmu, ještě by si ublížila :)

                    NKarásek22 - Profil | Pá 16.11.2012 8:17:22

                    TOPR >> Pekne si to napísal , plne s tebou súhlasím :-)

                      NKuban - Profil | Čt 15.11.2012 22:37:17

                      Milan V. >> A manželka teď šicí stroj spouští rukou.. :-)

                        NMilan V. - Profil | Čt 15.11.2012 20:14:17

                        Jezdím na ryby sám prakticky pořád. Jak se vyfotit s rybou co nejrychleji a nejjednodušeji? Do hrobu si to nevezmu :-). Upravená drátová spoušť. S touhle sestavou je to vyřešený...

                          NMachino - Profil | Čt 15.11.2012 19:02:17

                          Petr.J >> to je známá pravda že nechytá vybavení na břehu ale to co je ve vodě:)

                            NMichal-R - Profil | Čt 15.11.2012 18:23:32

                            TOPR >> Souhlasím s tebou kamaráde.

                              NTOPR - Profil | Čt 15.11.2012 11:21:16

                              Petr.J >> -:))

                                NPetr.J - Profil | Čt 15.11.2012 10:53:22

                                TOPR >> Ber to tak třeba z těch superkaprařů mluví jenom závist, nacpou takové množství peněz do žrádla a vybavení, těší se, že chytí něco pěkného a budou mít fotku v nějakém známém periodiku a ejhle, nemohou nic chytit. No a v tom se objeví normální rybář v teplákách a chytí něco opravdu pěkného.... no tak je to nas.re a musi z něj udělat deb.la. :-)

                                  NTOPR - Profil | Čt 15.11.2012 9:53:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  jurasoft >> Díváš se na to moc smutně a věř že to tak ve valné většině není.
                                  Spousta rybářů se fotí s úlovky pro svou radost a možnost se pochlubit a možná mají na sobě firemní oblečení jen proto že to dnes jaksi patří k době a toto oblečení se jim líbí a nosí ho pro vlastní radost a né pro reklamu dané firmě.A je to i hezčí být dobře oblečen než z dob předešlích kdy u vody byli viděny jen tepláky montérky a maskáče vzor 85.A pár jedinců co to honí do extrému kvůli reklamě jak píšeš nemůže zapříčinit aby se všeci rybáři házeli do jednoho pytle.
                                  Dalo to hodně práce a dlouhý čas naučit rybáře své úlovky pouštět a nechat žít,kdy pouze fotka je památkou na ulovenou rybu,a teď nastala doba kdy je i focení špatně ?????????Pánové,zpamatujme se a buďme štastni za ty fotky, díky nim ty ryby plavou dál !!!!!!!!!!!!!!
                                  A pokud má někdo problém stím jak ostatní fotí (leč učený z nebe nespadl) tak může pomoci radou jak se to má správně dělat a rybám při tom neublížit.
                                  Ale toto není předmětem diskuse tak se prosím vraťme k tématu.

                                    NMarian22 - Profil | St 14.11.2012 17:02:29

                                    Mne sa pomocou samospuste podarilo aj toto :-) ( Mozno nesplnaju kriteria "podarenych" fotiek, ale aj tak sa mi niecim pacia ).

                                      NPetr.J - Profil | St 14.11.2012 16:32:39

                                      TOPR >> To jsi napsal hezky. Ještě by se k nim měl objevit soudruh mrknato :-)

                                        NTOPR - Profil | Út 13.11.2012 19:41:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                        Jak klasické pro Mrk.Pár členů se dobře baví o tématu diskuse a pak do toho vletí již všude zdejší nepřekonatelní superkapraři a všem již zapojeným hned zdělí že jsou to id.oti a budižničemové protože fotí ryby.......malé nebo velké je jedno.Fotit můžou jen superborci a jejich pochlebovači.Jen ti to totiž umí !!!!