Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nsidneyv - Profil | St 27.11.2013 15:40:24

roce >> fakt som to slovo pocul prvy krat:), ale dakujem za tip.

    Nroce - Profil | St 27.11.2013 14:28:20

    sidneyv >> koukám,že je máš :-)) tak je to ten smirek dole :-))

      Nroce - Profil | St 27.11.2013 14:25:08

      sidneyv >> psal sem grip a to je místo kde se drží prut,zas taková novinka to slovo není....kolikrát se to píše přímo u popisů prutů.

        Nsidneyv - Profil | St 27.11.2013 11:41:34

        roce >> co je gripa?
        mal som za to, ze je to typ olova:)

          Nsidneyv - Profil | St 27.11.2013 11:40:31

          CT Timata >> nerad povolujem nejako moc cievky, chytavam vacsinou na vodach, kde je tazke dno (hrany, skeble, stromy..), ale sak cosi povolujem, ale aj tak mi brava prut do vody.

            Nroce - Profil | Út 26.11.2013 21:29:11

            sidneyv >> v té kopii Solar tě FBS držet nebude,jedině,když bys dával až do gripu na prutu

              Npagin77 - Profil | Út 26.11.2013 20:28:19

              sidneyv >> Taky mám od Solaru a drží v nich pruty jak přibité. Zico teď prodává kopii http://www.zico.cz/solar-nastavitelna-nerezova-konc​ovka-zadni-ean526520-skup19.php

                NCT Timata - Profil | Út 26.11.2013 20:23:43

                sidneyv >> povol cievky...

                  NTulo - Profil | Út 26.11.2013 20:04:52

                  sidneyv >> mam ty solar a drží.

                    Nsidneyv - Profil | Út 26.11.2013 19:55:21

                    zdravim,
                    viete mi prosim poradit nejake rohatinky? take, aby drzali tenke rucky prutov ako su e class, fbs...
                    potrebujem, aby drzali tak, aby mi prut pri zabere nestiahlo do vody.
                    mometnalne mam klasika gumove od fy sema, a z tych mi pruty pri zabere lietaju do vody, aj ked mam povolene brzdy..
                    napr. tie kovove solary, ci ich napodobeniny to udrzia?
                    vdaka,

                      NPeter94 - Profil | Po 18.11.2013 14:55:06

                      Erva >> Ved jasne ,ale ak mi to ma kto odtial doniest ,tak doprava odpada,jedine ta zaruka ,by bol problem.

                        Nculis - Profil | Po 18.11.2013 11:34:10

                        Tak ono to nieje skoro vôbec vidieť ale trocho to zbielalo tak uvidím ako to pôjde ďalej tak lak je lak nieje to silikon

                          NFranc49 - Profil | Po 18.11.2013 9:54:34

                          culis >> ahoj to nevim mal 3,5lbs ale nic podobneho se mi nestalo ale jen se mi uvolnilo sedlo takze prut se mi toci celej noooo dam na reklamaci noooo:)))

                            Nculis - Profil | Po 18.11.2013 9:13:55

                            Zdar .
                            Bol som testovať nové 3,25lb a potom som sa pozeral na očka ako to vypadá po švyhaní a trochu bol prasknutý lak ale iba tak sa zbledl mate niekto z tým skušenosť ja si myslím že každý lak musí pracovať a predsa sa ta udica ohýba prosím o nejaký komentár k tejto veci a laku.Díkes

                              NMARTIN K. - Profil | Ne 17.11.2013 17:44:42

                              No a jeste takovy detail. U nas do konce roku 2013 je zaruka 2 roky a v UK uz xxx let uen rok. Takze kdyz si clovek spocita dopravu tak jednoznacne vede to koupit u nas. Aspon momentalne. Po roce 2014 buh sud.

                                Nknedlik1 - Profil | Ne 17.11.2013 17:25:55

                                Erva >> asi tak :-)

                                  NErva - Profil | Ne 17.11.2013 16:52:49

                                  Dida - Když si připočítáš dopravu , tak ten rozdíl už není zase tak velký , navíc se strachovat jestli dojdou pruty v pořádku a to si myslím že za ušetřenou tisícovku na páru to za to nestojí ,tu slevu ti udělají i u nás jen nesmí být líná huba :-))

                                    NDida - Profil | Ne 17.11.2013 16:44:49

                                    Peter94 >> pěknej rozdíl, doma nás perou obchodníci kde můžou:-/

                                      NPeter94 - Profil | Ne 17.11.2013 14:41:09

                                      Na tejto stranke su za dobre peniaze ,tie free spirit e class
                                      http://www.todbermanor.co.uk/free-spirit-carp-rods/​5977-free-spirit-hi-s-carp-rods.html
                                      Pri kupe dvoch 10%zlava ,cize 144libier kus co je okolo 170eur.U nas 226eur.

                                        Nculis - Profil | Pá 8.11.2013 23:07:18

                                        zdar poradte ako tam pripevnit to vecne svetielko ale sekundak
                                        pouzit