Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NA_dam - Profil | Čt 31.10.2013 14:06:35

culis >> Asi áno, hlavne nekupuj tak drahé veci cez internet ale osobne sa na to pozri. Keď tak od FS HI-S sa mi páči :)

    Nculis - Profil | Čt 31.10.2013 7:17:55

    A_dam >> Ale teraz tie NEW su dufam OK.

      NA_dam - Profil | St 30.10.2013 22:38:46

      culis >> e class first model

        Nculis - Profil | St 30.10.2013 20:41:03

        A_dam >> o akej palici hovoris a ockach

          NA_dam - Profil | St 30.10.2013 19:15:23

          CT Timata >> jj to je pre lopkárov :)

            NCT Timata - Profil | St 30.10.2013 19:07:13

            A_dam >> tak vtedy sa neda davat pozor, to mam aj ja tak, ale ja vozim len na 200m :-)

              NA_dam - Profil | St 30.10.2013 17:01:48

              CT Timata >> hovno si dáva pozor keď na vode 400 od brehu, hodinu ťahá rybu :D :D :D

                NA_dam - Profil | St 30.10.2013 16:54:52

                sidneyv >> mne keby predajú palicu čo má nakrikovo vyviazané všetky!!! očká tak by som od tej zančky utekál čo najďalej :)

                  NPeter94 - Profil | St 30.10.2013 14:56:51

                  Dik pani za reakcie.Pojdem do novych E-class.Este pockam na niake zimne zlavy a ak nebudu ,tak ich kupim az buduci rok,kedze teraz by som ich uz nevyuzil.

                    Ndukin - Profil | Út 29.10.2013 20:11:50

                    Jsem stejného názoru jako Erva. Se starším modelem jsem měl možnost párkrát chytat a na základě toho jsem si pořídil nový E-class 2,75 lb. Jsem velice spokojený co se zdolávací akce týče i odhozových vlastností a vzhledu samozřejmě :o)

                      NErva - Profil | Út 29.10.2013 15:53:16

                      Peter94 - porovnával jsem to ze starým modelem E-Class a můžu říct že E-Class new. je o malinko měkčí než jeho předchozí verze a myslím si že tyhle 2 modely FS E- Class new. a FS E.S. si budou hodně podobné , jen z tím rozdílem že model E.S. má daleko silnější blank a je taky o něco dražší, já bych volil E-Class new. 2,75 je daleko hezčí ,ale to je jen můj poznatek a nikomu ho nevnucuju , chce to ty pruty alespoň porovnat vedle sebe .

                        NPeter94 - Profil | Út 29.10.2013 15:43:04

                        Pani ktory prut ma lepsiu zdolavacku new free spirit alebo free sprit E.S 2,75lb?
                        Rozhodujem sa medzi nimi.Este takto ,ten e class ma matny povrch,ak si dobre pamatam?Dik

                          Nsidneyv - Profil | St 23.10.2013 8:28:30

                          CT Timata >> uz si davam pozor :)

                            NCT Timata - Profil | Út 22.10.2013 15:24:59

                            sidneyv >> len nespekuluj, lebo ti to tam zase niekto zoberie :-)

                              NErva - Profil | Út 22.10.2013 15:06:28

                              sidneyv - Ahoj mám Acurix v 2,5 lb , tenhle prut není tvrdý ale je rychlí , nový E-Class je proti předchozímu modelu měkčí , tak pokud nechceš moc utrácet , tak bych volil E-Class New , ale samo výběr je na tobě , ono taky na zdolávačku z lodi je daleko lepší i kratší prut .

                                Nsidneyv - Profil | Út 22.10.2013 14:14:36

                                culis >> mam stary model e class 3,25lbs +50mm oka + xsb14000.
                                podla mna su na zdolavanie trochu tvrde. da sa, ale nie je to to prave orechove..
                                na zdolavanie z clna mam fbs 3,5lbs, tie su maksie ako tie e classy.
                                ale aj ked mam na zdolavanie z clna 3,5lbs fbs, pokial nemam na palici 8kg+ rybu, zdaju sa mi este stale tvrde aj tie...
                                potrebujem si kupit zdolavaci prut do clna, no neviem aky :)
                                spekulujem torrix 2,75lbs, accurix 2,75lbs, ci tento novy e class 2,75lbs...

                                  Nculis - Profil | Po 21.10.2013 19:00:10

                                  Zdar.
                                  Tak jedná se o stojaté vody.Napráklad 90g + kulička + PVA
                                  dik

                                    NKuban - Profil | Po 21.10.2013 18:18:49

                                    culis >> taky bys jim pomoh,kdybys napsal co,kam a kde nahazuješ..
                                    Bude rozdíl 70g+kulička na stojáku a 170+pva na řece :-)

                                      Nculis - Profil | Po 21.10.2013 7:22:30

                                      Zdravim
                                      Bol som sa na ne pozriet v piestanoch mali tam aj 2,75. a aj 3,25lb tak som si to zrovnaval a trocha som zneistil a vrta mi to v hlave ci tie. alebo tie.Ja jedem mesiac nahadzujem a zbytok vyvazam tak by mi stacili aj tie 2,75lb ale neviem ci niesu oproti tym 3,25 az moc jemne a ta otazka by bola na Vas ci si kapra vychutnam aj z tou tvrdsou teda 3,25 alebo da sa aj tou 2,75 dobre nahadzovat ?
                                      Dík za odpovede a poztrehy.

                                        Nsmike - Profil | St 2.10.2013 6:58:05

                                        culis >> včera mi došly e classy 12 ft, 3,25 lbs s 40 mm očkem.hned jsem je zkoušel u vody a při nahazování nebyl rozdíl mezi mnou a kolegou, který má 50 mm očko.100 g olovo a lítá to parádně, akorát se člověk musí zpočátku "nebát" toho tenkého blanku