Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Dida - Profil | Pá 19.7.2013 14:11:49 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Kompletně předělanej E-class, od sedla po koncovky. Ted to je teprve konečně pořádnej prut...

    kuBITCHek - Profil | Pá 19.7.2013 14:07:19

    Jedna z " říční akce" kapřík 11 kg......

      caprinus - Profil | Ne 9.6.2013 15:22:35

      aligator >> Polstr tam je po celé délce obalu. Není to sice nic masivního, ale je to dostačující.

        aligator - Profil | Ne 9.6.2013 0:25:49

        caprinus >> jaké má polstrování?

          caprinus - Profil | So 8.6.2013 22:27:26

          aligator >> Ahoj, mám na ně obal od Nashe model Nomad. Je to obal na 1 prut, takže mám každý prut zvlášť a s tím velkým očkem se tam vlezou v pohodě a ještě je tam rezerva.

            aligator - Profil | So 8.6.2013 0:00:44

            caprinus >> jaký máš na ně obal? Vejdou se ty 50 mm očka do každýho?

              caprinus - Profil | Po 3.6.2013 19:59:38

              MíraP >> Ahoj, já mám 2,75 lb s 50 mm očkem. U téhle libráže to asi nebude mít velký smysl, ale mně se to prostě líbí víc :)

                Cronicle - Profil | Po 3.6.2013 15:35:56 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                12 ft, 2,75lb, 40mm očko

                  MíraP - Profil | Po 3.6.2013 12:01:16

                  U verze 12 ft 2,75 lb kupujete spíše 40 neo 50 mm očko? A proč? Díky za zprávy.

                    pagin77 - Profil | So 11.5.2013 14:35:09

                    Možná blbá otázka, mají všechny 3 délkové verze stejně dlouhou rukojeť? Od sedla po konec prutu.

                      Dida - Profil | Út 23.4.2013 11:14:10

                      nowiss >>já si myslím že tvrdý určitě nebude, mám 3,25 a ikdyž se zdá že je to hodně, tak při hodu s 90 gramovým olovem na max. se dost žvejká, takže 3,5 bych se rozhodně nebál!

                        nowiss - Profil | Po 22.4.2013 22:57:09

                        nemáte někdo zkušenosti s 12 ft 3,5lb ?rozhoduji se mezi 3,25 a 3,5...2,75 už mám a chtěl jsem o něco tvdší,aby se s tím dalo hodit...není 3,5 příliš tvrdý?

                          červik7 - Profil | Út 26.3.2013 18:58:19

                          jedna namrzlá:)

                            červik7 - Profil | Ne 24.3.2013 14:01:56

                            Tak ještě jedna.Vyvážka 170m a super proutky.

                              červik7 - Profil | Ne 24.3.2013 12:54:37 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Na oživení jedna nedělní.

                                Mihalos - Profil | Čt 14.3.2013 20:25:55

                                Zindys >> Ajio ale i tak ;) já počital blank..moje chyba... :D ale i tak musí se tam 100% vlezt

                                  Zindys - Profil | Čt 14.3.2013 20:22:58

                                  Mihalos >> no koncovka E-classu má určitě víc, než 12 mm ;)

                                    Mihalos - Profil | Čt 14.3.2013 20:21:28

                                    bizonn >> Logicky..kdyby se tam nevlezly naco by ti kalíšky nebo co to je bylo ? Free Spirit je průměr 12mm a je hoooodně doví jestli nějaké které mají pod 12mm takže 100% se tam vlezou.. :D

                                      červik7 - Profil | Čt 14.3.2013 18:55:14

                                      bizonn >> Ahoj,kamarád měl staré pruty se silnou pěnovkou a vlezly tam bez problému ,tak si myslím že e-classy tam půjdou.

                                        solich76 - Profil | Čt 14.3.2013 18:08:29

                                        bizonn >> ať ti chlapi co ho mají doma nebo na krámu změří průměr néé a máš to :-D .a je to cajk )))))