Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

Nbizonn - Profil | Čt 14.3.2013 17:56:58

Zdarec,chci se zeptat jestli nahodou nekdo z vas nevi ,jestli e-classy 2,75 lbs vlezou do original kalisku od foxe na sky podu?Diky za info...

    Nčervik7 - Profil | St 13.3.2013 22:45:42

    Tak jednu jsem hodím ať se to oživí,zatím pouse na suchu:)

      NRdvan - Profil | Po 11.3.2013 19:02:39

      Zdravim panove mam v hledacku koupe techto prutu mate nekdo s nima zkusenosti dekuji http://www.as-fish.cz/7802,cz_free-spirit-prut-e-cl​ass-the-bank-creeper-10ft-%28soulacka-lod%29.html

        Ndukin - Profil | Út 5.3.2013 23:31:42

        Koukám že ty E-clasy už má docela dost lidí :o) kdyby ho náhodou hned z kraje roku někdo zlomil napište, dejte vědět.. Já mám občas takové nutkání zkusit co vydrží :o) jakože bych obětoval tu pětku za ten jeden, postavil se na bednu, pověsil deset kilo a zkusil :o) Ale je to asi jen sen, není na to jaksi odvaha :o)) jen jim stále nějak nevěřím ikdyž pár velkých kaprů už na nich bylo. Moje staré Tandembaits Enforcer s hrozným lakem od novoty :o) mají zatím větší důvěru.. Chce to asi jen čas, třeba je to taky tím že jsou možná až moc hezké :o)

          NCronicle - Profil | Út 5.3.2013 6:34:01

          Včera došli :)

            NCronicle - Profil | Čt 28.2.2013 17:48:26

            Tomajo >> Už sa na nich teším :)

              NTomajo - Profil | Čt 28.2.2013 13:35:27

              Cronicle >> tak ty jsou úplně nejlepší :-)

                NCronicle - Profil | Čt 28.2.2013 11:28:24

                Tomajo >> Takže potom nebudem ľutovať, keďže som si ich objednal vo verzií s celokorkovou rukoväťou :)

                  NGucci - Profil | Čt 28.2.2013 7:36:29

                  Ondřej Macků-Maca >> Ahoj,chci se zeptat mas pruty free spirit e class.Premislim nad koupi techto prutu,ted pouzivam sportex,sportexy se mi zdaji dost tvrde,ale nahadzuje se snima dost daleko.Pri tvich skusenostech mislis ze kdyz je free spirit mnekci ze to pujde taky tak??

                    Ncaprinus - Profil | St 27.2.2013 20:41:57

                    Tomajo >> Naprostý souhlas :)

                      NTomajo - Profil | St 27.2.2013 19:13:18

                      Cronicle >> maximální :-))) Neměnil bych za žádné jiné.

                        NCronicle - Profil | St 27.2.2013 17:32:25

                        Čaute. Mám na Vás otázku, aká je Vaša spokojnosť s týmito prútmi vo verzii 12ft a 2,75lb..

                          Ncaprinus - Profil | Út 26.2.2013 18:01:27

                          TOPR >> To by byl průser :):):)

                            NTOPR - Profil | Út 26.2.2013 17:58:42

                            caprinus >> Hlavně že není zaslepený horní díl -)

                              Ncaprinus - Profil | Út 26.2.2013 17:57:31

                              kuBITCHek >> Jen se ptám, protože já mám tyhle pruty, ale v korku a zaslepené je nemám. Mám pocit, že tady někdo psal, že sériovky zaslepené jsou a ruční výroba ne - proč to tak je, to nevím. Samozřejmě to na kvalitě nic nemění, spíš jsem si to chtěl jen ověřit.

                                NkuBITCHek - Profil | Út 26.2.2013 17:43:42

                                caprinus >> proč??

                                  NkuBITCHek - Profil | Út 26.2.2013 17:42:38

                                  caprinus >> ano

                                    Ncaprinus - Profil | Út 26.2.2013 17:27:34

                                    kuBITCHek >>Je pro zajímavost - máš spodní díl zaslepený nebo ne? Díky.

                                      NkuBITCHek - Profil | Út 26.2.2013 17:23:51

                                      TOPR >> Díky...nadšený jak malé dítě:-))

                                        NTOPR - Profil | Út 26.2.2013 17:21:35

                                        kuBITCHek >> Ty se máš -)