Free Spirit New E-Class

Zdravím, máte už někdo tyto proutky? Uvažuju o koupi prutů
12" 2,75lb. Prý by měly mít i více paraboličtější akci než starší modely, což je něco pro mě :o) Vypadají na obrázcích moc dobře.
Budu rád za Vaše názory. Děkuji.
Autor diskuse: dukin - Profil , 17.8.2012 kaprařina - náčiní, doplňky

NkuBITCHek - Profil | Út 26.2.2013 17:20:05

dukin - >> Konečně dorazily!!!! 2,75 lb 12 ft..... Už ať je to bílé svinstvo pryč!!!

    Nčervik7 - Profil | Út 19.2.2013 21:02:22

    Tak jsem našel v mobilu nějaké fotky :)

      NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 20:51:45

      Erva >> Jo to ja jsem mohl aj driv zrat, ale jak jsem prestal hulit, tak ji zeru 2x tolik.

        NErva - Profil | Po 18.2.2013 20:47:49

        SERPIK - Tu čokoládu možu aj při té cigaretě :-))

          NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 20:46:13

          Erva >> Tak ja uz nehulim 5 let. A mozu rict, ze mam 10kg hore a nemuzu se toho zbavit.Ale to je tim, ze mam lepsi chut a cich.Hlatne ta cokolada a sladke.

            NCT Timata - Profil | Po 18.2.2013 20:34:57

            Erva >> plkarna

              NErva - Profil | Po 18.2.2013 20:31:08

              CT Timata - Ale prd , pojďme kecat jinam ,ať to tu nekazíme !! :-))

                NCT Timata - Profil | Po 18.2.2013 20:25:01

                Erva >> len ci ti tie ryby neberu, ked je ta gulicka v tej vode uz vyplachnuta :-)

                  NErva - Profil | Po 18.2.2013 20:23:10

                  CT Timata - Dělá se to složitější než to ve skutečnosti je :-)))

                    NCT Timata - Profil | Po 18.2.2013 20:22:07

                    Erva >> tak musis vyskusat chytat na spak :-)

                      NErva - Profil | Po 18.2.2013 20:20:40

                      CT Timata - Cigára vliv nemají ani pach z rukou , když lapeš na chilli tak proč bys nemohl na tabák ?? Ale znám pacienty, kuřáky co používají při navazování gulí pod háček chirurgické rukavice :-))))

                        NCT Timata - Profil | Po 18.2.2013 20:17:24

                        Erva >> a jak napichujes boilies, neprenasa sa ten pach z ruk na boilies?

                          NErva - Profil | Po 18.2.2013 20:14:52

                          SERPIK - S tím kouřením chci taky přestat , jen to pořád nějak odkládám a když budu hodně při zemi ,tak ročně je to 30 tisíc , což je mazec a za to se toho do rybařiny dá přídit celkem dost :-)))

                            NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 20:07:17

                            červik7 >> Jasan, tak se budem tesit na zitrek.

                              Nčervik7 - Profil | Po 18.2.2013 20:03:00

                              SERPIK >> Ahoj,zítra hodím nemám je u sebe tak nemůžu fotit.

                                NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 20:01:31

                                červik7 >> Zdar, tak aspon ty sem hod fotku proutku, jestli to neni tajne.Nebo aj ty jsi to doma jeste nerekl?

                                  NKuban - Profil | Po 18.2.2013 19:42:17

                                  Erva >> Přesně..Jsem se jí tuhle pochlubil Celt2x za tři stovky,tak mám vzít i jeden jejímu tátovi.Teď abych doplácel šestikilo za to,že jsem ji chtěl ušetřit zděšení kolik může stát zelenej provázek :-)Takže až uvidíte na severu dědka s krmítkem,kterej má natočenej Celt2x.... :-)))

                                    NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 19:33:59

                                    Erva >> Jo to ja rikam taky.Prestal jsem hulit, tak ted to vrazam do ryb. A do hospody taky nechodim.

                                      NErva - Profil | Po 18.2.2013 19:29:02

                                      SERPIK - Jak si to kdo udělá tak to má , ale co se týká rybařiny ,tak je to podle mě naprosto zbyteční , pořád lepší jak to prochlastat v hospodě :-)))

                                        NSERPIK - Profil | Po 18.2.2013 19:26:23

                                        Erva >> Ale kazdy ma nejake tajemstvi, aj ta zenska neboj a zase nemosija vsechno vedet ne.